Сонник кал, гівно приснилося. До чого сниться фекалії, какашки у сні бачити.

до чого сниться гімно

Тлумачення сну лайно, лайно, випорожнення, кал, какашки, фекалії у соннику Міллера

Побачена уві сні фекалії, наприклад, лайно в унітазі, обіцяють прибуток, легкі гроші.

Добре, якщо ви бачили в сні багато гівна, але не відчували запаху фекалій. Це вказує на те, що ваш прибуток буде мати законне джерело.

  • Якщо ви побачили уві сні дитяче гівно – несподівано хороший дохід дасть нове починання, яке здавалося оточуючим завідомо програшним.
  • Собаче гівно вказує на дружню участь, спільний проект. Якщо ж вам довелося прибирати собаче гівно – ви допоможете своєму другові встати на ноги у фінансовому плані.
  • Коров’яче гівно, гній також є добрим знаком, що обіцяє великий врожай та добробут, якщо тільки вам не довелося в це гівно впасти. В останньому випадку ви можете зганьбитися перед оточуючими.
  • Котяче лайно сниться до неприємного сюрпризу, якимось чином пов’язана з матеріальними благами.
  • Приснилося мишаче гівно – прийде в непридатність улюблена вами річ.

Їсти гівно уві сні – такий сюжет характеризує вас, як людину безпринципного, меркантильного, готового на самі аморальні вчинки наяву заради володіння матеріальними цінностями. Якщо ж ви випльовували гівно з рота – станеться щось таке в реальному житті, після чого ви переглянете свої пріоритети, визнаєте, що є цінності, які стоять вище грошей.

Наступити в гівно у сні – до несподіваного ненавмисного прибутку.

Вимазатися калом, побачити себе в гівні – до отримання великого, але отриманого з непривабливого джерела доходу.

Рідкий кал сниться як знак того, що багатство тлінно, не варто так радіти грошей, які швидко зникнуть з ваших рук. Особливо показовим у цьому плані є сон, в якому у вас забруднені в рідкому гівні руки.

До чого гівно сниться, сонник Фрейда

Побачений у сні людський кал вказує на присутність особистої проблеми, через яку страждає ваша душа. У цієї проблеми є конкретний винуватець, однак, ви менше всього хотіли б обговорювати і вирішувати її саме з цією людиною.

Забруднитися в фекаліях, робити спроби обтертися і бачити, що фекалії не змиваються – до потрапляння у вкрай незручне становище по причині того, що про вас стане відома маленька, але дуже неприємного властивості таємниця.

Довелося в сновидінні наступити в людське лайно – дізнаєтеся щось дуже пікантне про колегу, якусь подробицю його (її) інтимного життя, при цьому сам герой цього епізоду ні сном, ні духом не буде підозрювати про вашу обізнаність.

Гівно до чого сниться, сонник Лоффа

Існує поширена думка, що бачити гівно у сні – до зростання фінансового добробуту. Однак це твердження потребує уточнення, більш широкого тлумачення, оскільки може матися на увазі не тільки володіння багатством наяву, але й бажання його мати. Саме твердження про цінності сновидіння про екскременти ґрунтується на теорії (якій чимало посприяли напрацювання Фрейда), згідно з якою людина цінує все, що зроблено ним самим. Тим не менше, дивно уявити собі, що після сновидіння про фекалії чоловік прокинувся б з радісними відчуттями.

Щоб тлумачити сон про екскрементах, важливо визначитися з джерелом його походження і з тим, яким чином ви його виявили. Якщо купа гівна з’явилася на світ природним чином, головним питанням є його джерело (наприклад, собаче гівно, гівно кішки, дитячі випорожнення тощо). У цьому випадку собака, кішка, дитина та ін. є передбачуваним джерелом і майбутнього багатства в тому розумінні, в якому тлумачиться цей образ у сновидіннях. Наприклад, собачі фекалії будуть вказувати на те, що ви розбагатієте за участю одного, котяче лайно зумовить мимовільну допомогу в цьому вашого недоброзичливця, а дитячий кал – на сприятливий розвиток нової справи, починання, ділового проекту. Свої фекалії слід тлумачити, як результат власних зусиль для поліпшення добробуту, натяк на те, що допомоги наяву ні від кого чекати не варто.

Наступним пунктом тлумачення стане з’ясування дій з виявленими фекаліями самого сплячого. Наприклад, змивати гівно уві сні – натяк на те, що ви втратите з власної волі те, що буде плисти до вас у руки.

Забруднитися гівном, наступити в гівно уві сні – все це буде вказувати вже на більш конкретне володіння якимись благами. При цьому надмірне дію, таке, як, приміром, тонути в гівні, говорить про те, що ви не розрахуєте свої сили, перевищите повноваження, або ж станеться щось інше, через що гроші не принесуть вам щастя.

Запах гівна, якого ви не бачите, сниться до стурбованості тим, що оточуючі люди втручаються в ваші справи, порушують ваші задуми.

До чого сниться гівно – езотеричний сонник

Лайно в унітазі попереджає, що ви зіткнетеся з якоюсь гидотою.

Якщо ви уві сні наступили в гівно – самі по необережності ввяжетесь в неприємну історію.

Змогли обійти лежачі під ногами фекалії – проявіть наяву пильність і уникнете неприємностей.

Приснилося, що наступили на собаче лайно – потрапите в неприємні обставини з вини одного.

Прибирати гівно – такий сон говорить про те, що вам доведеться ліквідувати наслідки чужого незаконного або аморального діяння.

Їсти лайно – таке сновидіння вказує на потрапляння в крайньому ступені мерзенну ситуацію, участь в чомусь огидному, що залишить у вас самі неприємні відчуття і спогади.

Гівно, сонник Менегетті

Людське гівно, екскременти уособлюють знецінення тих життєвих аспектів, які в реальному житті були важливими для суб’єкта.

Якщо уві сні ви проводили якісь маніпуляції зі своїми фекаліями (наприклад, їли кал, змивали фекалії, плавали в лайні і т. п.) – це відображає наявність негативної програми монітора відхилення, а також інстинкту смерті.

До чого какашки, фекалії сняться, сонник Лонго

Побачити в сні багато лайна, велику купу фекалій – до отримання спадщини.

Собачий кал сниться до того, що якусь грошову справу мимоволі зіпсує вам ваш товариш.

Сюжет, у якому ви бачите, як б’є фонтаном лайно з туалету, сниться до позапланового ремонту.

Якщо незаміжній дівчині сниться купа гівна на її власному ліжку, і їй доводиться це говно прибирати – вона вийде заміж за багату людину, але вельми нечистоплотного ні у фізичному, ні в моральному відношенні.

До чого сняться фекалії – сучасний сонник

Приснилося багато гівна – чекайте великого прибутку, виграшу, спадщини.

Прибирання гівна сниться до того, що отримання всього цього буде кимось оскаржене, з’являться інші претенденти на володіння отриманого вами майна або доходу. Це можуть бути інші спадкоємці, податкові платежі і т. п. Якщо ви прибираєте фекалії і відчуваєте їх запах, вам уві сні огидно – наяву доведеться дати звіт про незаконно одержаних матеріальних засобах.

Собаче лайно сниться до того, що з кимось із друзів вас будуть пов’язувати боргові зобов’язання.

Бачити уві сні чужі труси в гівні – дізнаєтеся про те, що хтось збагатився нечесним шляхом, скоїв махінацію. Якщо ви підприємець, це можуть бути ваші гроші, викрадені нечистим на руку співробітником.

Якщо уві сні ви пливете в лайні – будете жити в розкоші, але ніколи не знайдете душевний спокій, оскільки збагатитеся нечесним і аморальним шляхом.

Езотерика
Додати коментар