Сонник хрещення приснилося. До чого сниться хрещення у сні бачити.

До чого сниться хрещення сонник Міллера

Побачене уві сні хрещення в церкві говорить про те, що сплячому слід вжити заходів для зміцнення свого становища, зміцнення власної репутації.

Самому хрестити людину, проводити над ним обряд хрещення – до необхідності наполегливо відстоювати власну думку, оскільки їм будуть нехтувати.

Приснилося хрещення дитини або знайомого людини – сон до самозречення. Вам доведеться пожертвувати багатьом заради когось близького. Зовсім не обов’язково це буде той, кого ви бачили над купіллю.

Якщо хрещення немовляти снилося в ніч на п’ятницю – досягнете підписання якихось документів.

Сниться церква і вас хрестять у купелі самих – для нехрещеної людини такий сон передвіщає необхідність дати дуже серйозну обіцянку. Не ставтеся до цього легковажно. Для вже хрещену людину хреститися в церкві у сні означає відступ від норм моралі, духовне падіння.

Купатися на Водохреща в ополонці – дуже добрий знак, у вашому житті почнеться новий етап, і ці зміни будуть позитивними.

До чого хрещення сниться – езотеричний сонник

Наснилося власне хрещення – отримаєте більш високий статус, будете вхожі в суспільство, куди раніше вхід для вас був закритий.

Хрещення дитини сниться до отримання бандеролі або цінної посилки.

Якщо хрестити дитину уві сні вам довелося напередодні укладення якоїсь угоди, особливо, якщо це стосується бізнесу, то все пройде як не можна більш вдало.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар