Сонник кумир приснився. До чого сниться кумира у сні бачити.

Тлумачення сну ідол, кумир у соннику Міллера

Якщо уві сні ви поклонялися якимсь ідолам, то наяву ваше просування до вершин успіху буде значно ускладнено. Для того щоб домогтися більшого, менше дивіться по сторонах і заздріть іншим.

Сон, у якому ви, навпаки, боролися з ідолопоклонством, говорить про те, що навіть виснажлива робота не зупинить вас на шляху до успіху і загальній повазі.

До чого кумир сниться, сонник Фрейда

Зустріч з кумиром або поклоніння ідолу у сні є не що інше, як уособлення ваших взаємин з партнером чи партнеркою. З сновидіння можна укласти, що це дуже самозакохана людина, пихатість і самозамилування якого постійно підживлюється з вашого боку. Чи варто говорити, що ви від цього і постраждаєте у підсумку!

Приснилося, що ви звалили ідола, розбили його – це підказка, яку посилає вам підсвідомість: прийшла пора розлучитися з людиною, яка не любить вас, а лише дозволяє любити себе.

Якщо ж ви бачите в сні смерть кумира, що сталася не з вашої вини – ваша розлука станеться сама по собі, і ви будете сильно страждати за неї.

До чого сниться кумир – езотеричний сонник

Бачити уві сні власного кумира – вказівка на те, що ви занадто захопилися якоюсь справою або людиною, потрібно подивитися на ситуацію іншими очима.

Якщо у вашому сні оживає ідол, дерев’яний бовван – наяву вас здолають тужливі спогади, жалю про минуле. Не варто надавати цим образам з минулого великого значення.

До чого кумири сняться, сонник Лонго

Поклонятися ідолу – сон, який вказує на відсталість вашого мислення, нездоровий консерватизм і підміну понять. Якщо ви хочете прийти до успіху, не варто слідувати суспільним стереотипам. Час змінюється, і не всі правила минулого залишаються єдино вірними.

Якщо ви самі встановлювали ідола уві сні – це попередження про те, що ви намагаєтеся навести власні порядки там, де вони були встановлені до вас і без вашої участі. Будьте розсудливі, інакше вас чекають неприємності і сварки.

До чого сняться кумири – сучасний сонник

Цілувати кумира у сні – до великого розчарування. Ще гірше, якщо ви вставали перед ним на коліна.

Якщо вашим кумиром уві сні захоплювався хтось інший – ваш авторитет в очах оточення найближчим часом підніметься.

Езотерика
Додати коментар