Сонник кошеня приснилося. До чого сниться кошеня у сні бачити.

сонник кошеня

До чого сниться кошеня в соннику Міллера

Бачити кошенят у сні – до дрібних неприємностей. Якщо ви бачите в сні багато маленьких кошенят, які докучають вам – наяву вас також будуть переслідувати невдачі, які, хоча і будуть самі по собі незначними, але в загальній сукупності зуміють неабияк зіпсувати вам життя. Велике значення має забарвлення тварини.

 • Чорне кошеня уві сні не так нешкідливе, як здається, воно уособлює втручання темних сил, зародження думки про помсту. Якщо уві сні маленьке чорне кошеня кусає вас за ноги, подумайте, кому ви могли насолити, оскільки цей хтось починає виношувати думку про те, як вам помститися.
 • Біле кошеня уві сні персоніфікує почуття заздрості, поки ще невеликі. Але якщо ви не впораєтеся з цим зараз, воно буде підточувати вашу душу і заважати повноцінного життя. Якщо вам сниться багато маленьких кошенят білого кольору – ви вважаєте себе невдахою.
 • Руде кошеня з’являється в сновидінні до прибутку, який, однак, важко буде назвати чесним заробітком. Сняться новонароджені кошенята цього кольору – виношуються вами думки про способи зміцнення свого фінансового становища йдуть врозріз із законом і не принесуть успіху.
 • Сірі кошенята у сні є першими вісниками депресивного стану. Якщо сіре кошеня кусається – стан прогресує, і це дуже небезпечно.
 • Єдино благополучним є сон, в якому є блакитне кошеня, це означає, що у вашому домі відбудеться зміна інтер’єру.
 • Смугасті кошенята – провісники розчарування і життєвої плутанини. Якщо у вашому сні з’являється яскраве різнокольорове кошеня, це завжди пов’язано з якимось обманом. Бачити багато різнокольорових кошенят – вказівка на те, що ви живете в світі ілюзій, дуже глибоко помиляючись щодо багатьох навколишніх речей і подій.
 • Біло-чорне кошеня в сні передвіщає події або відносини, які будуть починатися дуже добре, а закінчаться суцільними неприємностями. Крім цього, чорне з білим кошеня для працівників медицини може символізувати пацієнта, який потребує особливого догляду, а для вчителяучня, що вимагає індивідуального підходу.

Пухнасте кошеня вказує на приховану небезпеку. Якщо вам приснлося дуже пухнасте біле кошеня, будьте вкрай обережні при підписанні будь-яких договірних зобов’язань і при купівлі коштовностей.

сонник біле кошеня

Отримане у подарунок кошеня сниться до самотності.

Приснилася кішка, яка народжує кошенят – дізнаєтеся щось нове, до вас дійдуть якісь відомості.

Багато новонароджених кошенят сняться до витрат, які виявляться марними. Самій народити кошеня у сні – до нової ідеї, плану, які в реальності виявляться утопічними.

Приснилося напівмертве кошеня, вмираюче від хвороби – хороший знак для хворої людини, одужання піде швидше. Мертві кошенята сняться до успішного розв’язанню матеріальних проблем. Якщо мертве кошеня приснилося в ніч на середу – благополучно завершиться складна ситуація, пов’язана з роботою.

 • Топити кошенят у сні – також вирішите свої проблеми, але ціною благополуччя інших людей.
 • Якщо кошеня потонуло на ваших очах само по собі – сон попереджає, що вас звинуватять у тому, чого ви не робили.
 • Вбити кошеня уві сні напередодні одруження – добрий знак для нареченого, він зуміє стати справжнім главою сім’ї.
 • Різати кошенят – сновидіння тлумачиться як невиправдана жорстокість з боку сновидця.

Блохасте кошеня сниться до прикрих дрібних клопотів, які з’їдять весь ваш час, призначений для більш значущих справ.

Бездомне – отримаєте можливість відпочити.

Зле кошеня вказує уві сні на деспотичного чоловіка, який поки ще маскується під добропорядного громадянина, щоб втертися в довіру до сплячого.

Приснилося, що смугасте кошеня кусається – у вас настає смуга невезіння. Якщо кошенята, які кусалися, сняться на понеділок – в робочому колективі назріває скандал, і головним об’єктом невдоволення в ньому буде начальник.

Годувати кошеня молоком – поганий сон для незаміжньої дівчини. Їй дістанеться деспотичний чоловік, нездатний утримувати сім’ю і намагається морально пригнічувати домочадців.

Приснилося поранене кошеня – вас хтось образить. Якщо він був у крові – це буде хтось з родичів. Лікувати кошеня – миритися з недоброзичливцями.

Сліпе кошеня сниться до вкрай необдуманної поведінки.

Кішка з кошеням з’являються в сновидінні до проблем, які будуть ускладнюватися тим, що хтось в вашому оточенні буде проти їх вирішення. Особливо несприятливо, якщо сниться кішка, кошеня якої в точності повторює її забарвлення або сон, в якому кішка вилизує кошеня.

до чого сняться кошенята

Рятувати кошеня – несподівано сприятливий сон, незважаючи на те, що образ сам по собі є негативним. Виняток становить сновидіння, в якому вам довелося рятувати чорне кошеня, який вас після цього вкусив – в цьому випадку ви самі собі зробите гірше, завдасьте шкоди. Крім того, несприятливо рятувати хворих кошенят або блохастих – ви поплатитесь за зайву довірливість. Вдалося врятувати потопаючого кошеня – отримаєте непоганий прибуток. Врятувати кошеня від нападу людини в сні – до радісної звістки.

Брудне кошеня сниться до пліток, наговору. Мити його – намагатися врятувати своє чесне ім’я. Мити біле кошеняти уві сні і несподівано виявити, що він насправді сірого кольору – до величезного розчарування, який важким тягарем ляже на душу.

Гладити кошеня – до збитку.

Приснилося, що кошенята йшли ланцюжком – попереду ціла низка негараздів, які йтимуть одн за одним.

Продавати кошенят – відмінний знак, що вказує на те, що ви зумієте отримати вигоду зі своїх неприємностей. Купити кошеня – необачний крок, життєва помилка.

Кликати кошеня сниться до того, що ви проговорите таємницю, секрет.

Кошеня напісяло в хаті – буде скандал. На подружнє ліжко – до зради.

Нявкання кошенят сниться до подразнення, а крім того, може передвіщати ситуацію, коли ви поведетесь на дешевий прийом.

Якщо уві сні ви взяли в будинок кошенят – готуйтеся до візиту неприємних гостей і багато прикрих клопотів.

До чого кошеня сниться, сонник Ванги

Кошенята уві сні частіше несуть негативне значення, хоча і не в такій мірі, як дорослі тварини цього сімейства.

Тримати кошеня на руках – до самотності.

Якщо дитині сняться два кошеняти – незабаром у нього з’явиться брат або сестра.

Чоловікові кошенята сняться до необґрунтованих витрат. Якщо він бачив уві сні багато кошенят – велика ймовірність того, що візьме участь в азартній грі і програє велику суму грошей.

Дуже поганим знаком вважається побачити багато маленьких кошенят напередодні власного весілля, союз може виявитися невдалим.

Якщо жінці сниться кішка, яка народжує кошенят, дуже велика ймовірність вагітності. Якщо це не входить у ваші плани – підсильте заходи безпеки.

Якщо в сновидінні з’являються кошенята і цуценята, це говорить про те, що ви зібралися наступити на граблі, які вам вже знайомі. Врахуйте те, що зійшло вам з рук в минулий раз, це може дуже боляче вдарити.

Чорно руде кошеня у сні – небезпечне попередження для тих, хто зібрався зробити велику фінансову операцію, наприклад, взяти кредит або вкласти суму в проект. Все це може обернутися великими збитками.

Білі кошенята – вісники печалі.

Чорні – сльози.

Чорне кошеня, яке буде плутатися під ногами, сниться до фінансової нестабільності, штрафів.

Якщо у вашому сні з’являється сіре непримітне кошеня, велика ймовірність того, що якась печаль вже стоїть за вашою спиною, а ви її не помічаєте, оскільки дуже зайняті своїми повсякденними справами. Сон найбільш актуальний для тих, у кого є підрослі діти, особливо якщо вам сниться кішка, яка народила кошенят сірого кольору.

Новонароджені кошенята, сліпі й безпорадні, сняться людині, яка намагається почати справу, в якій нічого не розуміє.

Вагітній кошенята сняться до можливого народження двійні.

Мертві кошенята у сні – прийшли печалі.

Якщо мертве кошеня було чорного кольору – нещаслива смуга життя зміниться світлою. Біле мертве кошеня сниться до того, що сплячий викриє таємного і підступного ворога.

Самому вбивати кошенят у сні – знак того, що доведеться долати негаразди власними силами. Якщо ж кошеня вбив хтось інший або він загинув від дії сторонніх сил – все утворюється саме собою, без вашої участі.

Годувати кошенят у сні – до примирення з кимось.

Бачити, як кішка годує кошенят – відчуєте прилив енергії, а також отримаєте порцію їжі для розуму.

Якщо літній людині сниться кошеня, годувати якого йому доводиться з соски – йому доведеться сидіти з онуками.

Кішка з кошенятами – в цілому несприятливий сон. Якщо кошенята красиві – вас може очікувати гріховне падіння, а якщо худі і брудні – хвороба. Якщо кішки та кошенята вам бачаться у сні всюди – настане час повного нерозуміння, втрат і відчуття того, що весь світ проти вас. Кішка з кошенятами лежать на вашому ліжку – ви можете втратити щось дуже дороге вам, дуже особисте.

Дарувати кошеня комусь уві сні – будете давати в борг.

Кошеня, сонник Лоффа

Маленькі кошенята, які з’являються у снах – образ ще більш складний, ніж дорослі коти і кішки. З одного боку, пухнасте кошеня викликає розчулення, але з іншого – це є не що інше, як майбутня кішка чи кіт, які в абсолютній більшості сонників трактуються негативно. Отже, маленьке красиве кошеня – та ж нечисть, але в більш небезпечному завуальованому під позитивні відчуття вигляду.

А тепер давайте подивимося, чи такі позитивні відчуття викликають як уві сні, так і наяву маленькі кошенята. “Такий милий, так би і з’їла!” “Такий гарненький, чіплявся до смерті”. Отже, ці милі тварини підсвідомо викликають у людини несподівану реакцію, бажання зробити якусь деструктивну дію. Ці суперечливі факти є предметом вивчення психологів і можуть бути перенесені в область людських сновидінь.

що означає коли сняться руді кошенята

Однак переважна агресія – не єдине почуття, яке викликають у людини маленькі кошенята, в тому числі і у сні. Маленьке кошеня, як і інші тварини малих розмірів, виявляється, мають властивість збільшувати працездатність людини, їх вид допомагає концентрувати увагу. Можливо – це підсвідома реакція на приховану, завуальовану, погано помітну чинним свідомістю небезпекк.

Кішка з кошенятами – дуже несприятливий сон. Якщо кошенята уві сні – це дрібні неприємності, то кішка – мати, і вона не дасть їх скривдити. Отже, кішка і кошеня – неприємність, усунути яку буде ще більш непросто, оскільки це буде зачіпати чиїсь інтереси, і цей хтось теж буде їх відстоювати.

Якщо приснилися кошенята по соннику Цвєткова

На жаль, навіть красиве кошеня, біле і пухнасте, є в сновидінні не дуже доброю ознакою. Слідом за його появою можна очікувати тих же напастей, як і у випадку з дорослими тваринами, однак, відмінності між ними є, та іноді досить істотні. Наприклад, триколірнекошеня у сні є винятком і сниться до вдалого початку справи.

Якщо ви доглядаєте за кошеням – до вас в будинок можуть проситись давні друзі. Але не поспішайте радіти, люди з часом змінюються, постарайтеся не перестаратися під час застілля з алкоголем.

Кішка народила кошенят – такий сон обіцяє вам багато нових пригод, далеко не всі з яких можна буде назвати розсудливими. Народження кошенят рудого кольору особливо несприятливо в цьому плані, ви можете вступити в справжню авантюру.

Кошеня на грудях сниться до смутку. Багато кошенят, що сидять на вас, віщують серйозну депресію, особливо, якщо вони були сірої масті.

Грати з маленьким кошеням у сні – натяк на те, що в реальному житті хтось грає з вами. Придивіться уважніше до свого оточення й особливо до нових знайомих.

Якщо уві сні вас відвідало бажання завести кошеня, взяти його додому, то в реальному житті ви знову зібралися, вже вкотре, звалити на свої плечі чужі обов’язки. Повторювані прикрі обставини вас нічому не вчать.

Дуже поганим знаком є покупка чорного кошеня уві сні. Ви з власної вини ввяжетесь в неприятну історію.

Кошеня на руках – поганий сон для дівчини, яка може стати легкою здобиччю для досвідченого звабника.

Кішки й кошенята під ногами сняться до чвар. Спляче кошеня і кішка, що оберігає його сон – свідчення того, що задумана вами нова справа виявиться дуже і дуже непростою справою. Сниться чорна кішка з кошенятами такого ж забарвлення – зазнаєте фіаско по всіх фронтах.

Кошенята і цуценята в одній корзині сняться до складного вибору між совістю і фінансовою вигодою. Якщо ви когось дістали з цього кошика, то хто це був – кошеня або цуценя? У першому випадку переможе користь, у другому – дружба і людяність. Доросла собака і кошеня у сні – невеликий, але дуже неприємний обман друга.

Потопаюче кошеня у воді сниться до прохання ворога про пощаду, перемир’я. Топити кошеня самому – використовувати силу проти недоброзичливця, що знаходиться в даній ситуації в безпорадному становищі.

Мертве кошеня у сні – несприятливі обставини, які вам вдасться пересилити.

Вибирати кошенят, щоб взяти їх собі – до скоєння помилки, яка у вашому житті вже траплялася. Чомусь в цей раз вам здасться, що ви пішли іншим шляхом, проте всі ці дороги сходяться в одному місці, і ви там вже були.

До чого сниться кошеня – сонник Хассе

Кошенята на зеленій траві уві сні – це ваші перепони і прикрощі на тлі повсякденного життя. Якщо кошенят було багато, і трава в тому місці, де вони сиділи, пожухла від їх сечі або була витоптана – перспективи на найближчий час не дуже обнадіюють.

Якщо нежонатому чоловікові сниться кошеня, то його теперішня партнерка – не найкраща партія для укладення шлюбу.

Для вагітної – кішки та кошенята уві сні обіцяють легкі швидкі пологи.

Також сприятливим вважається сон, в якому кішка народжує кошенят, і особливо, якщо новонароджене кошеня померло.

Кошенята у вас під ногами – повсякденні клопоти.

 1. Чорне кошеня сниться до невеликої втрати, збитку.
 2. Руде – до обману.
 3. Біле кошеня – приховані печалі. Якщо біле кошеня дряпається в сні – у вас на душі буде дуже важко, але поділитися цим вам буде не з ким. Білі кошенята у чорної кішки сняться як відображення таємних задумів, спрямованих проти режиму.

Годувати кошенят у сні – до прибутку. Якщо ви годуєте кошенят з соски – зиск буде несподіваним. Годувати кошенят грудьми – таке сновидіння тлумачиться, як отримання подяки від когось або запізнілому каятті.

Врятувати кошеня у сні – нажити собі ворога наяву там, де найменше очікували. Приснилося, що кошеня застрягло, а ви його витягли – людина, якого ви виручили із складної життєвої ситуації, відповість вам чорною невдячністю.

Тікає кошеня сниться до душевного полегшення.

Кошенята в ліжку – зрада в сім’ї.

До чого кошеня сниться – езотеричний сонник

Кішка з кошеням сняться до прибутку.

Кіт і кошеня – початок нової справи. Жінці кішка з маленьким кошеням може снитися до вагітності. Сниться багато кошенят під ногами – це клопоти, негаразди, чвари.

Приснилося, що своє кошеня засинає поруч з вами на ліжку – придивіться до поведінки партнера. Цілком можливо, у нього або в неї намічається адюльтер.

Народження кошенят сниться до грошового збільшення. Але якщо кішка народжує кошенят на ліжку – це поганий знак для сімейної пари.

 • Чорне кошеня на руках – майбутня печаль.
 • Сіре – розчарування.
 • Білі кошенята сняться до обману.
 • Чорно-біле кошеня уві сні персоніфікує непостійність.
до чого сняться кошенята багато

Маленьке кошеня – маленькі негаразди.

Самій народити кошеня у сні – до майбутніх страждань з-за власних дітей.

Сліпі кошенята сняться до дурного вчинку.

Годувати кошеня молоком – доведеться дати комусь грошей у борг.

Мертве кошеня у сні є хорошим провісником, щось погане піде назавжди.

Ловити кошеня у сні – нажити собі клопоту необдуманими діями.

Рятувати маленьких кошенят з води – такий сон попереджає про дотримання особливої обережності при підписанні ділових паперів.

До чого кошенята сняться, сонник Лонго

Маленьке кошеня в будинку у сні – провісник сліз.

Багато білих пухнастих кошенят, що сидять в кошику або коробці, говорять про те, що у вас в житті починаються неприємності, пов’язані з якоюсь новою справою. Вона зажадає занадто великих витрат, на які ви не розраховували.

Приснилися кошенята і кішка з ними – хтось буде перешкоджати вам, не здавайтеся, якщо ви на правильному шляху. Приснилося, що кішка народила кошенят – до вас повернуться колишні переживання. Якщо кішка у вашому сні починає народжувати кошенят на вашому ліжку, а ви її проганяє – ви зумієте запобігти подружню зраду.

Хворе кошеня сниться до перемоги здорового глузду над якоюсь небезпечною пристрастю. Мертві кошенята сняться до втрати над вами впливу якогїсь владної людини. Якщо мертве кошеня сниться чоловікові, то мова йде про якусь навіжену і корисливу особу, якій вдавалося тривалий час тримати його під контролем.

Вбити кошенят, які тільки що народилися – дуже сприятливий знак, що обіцяє перемогу в чомусь важливому для вас. Якщо сплячий топив кошенят у воді – йому вдасться побороти пристрасть, яка руйнівно діяло на його душу і серце.

Народжувати кошенят самій – для жінки такий сон передвіщає сімейні сварки і скандали, винуватою в яких буде виключно вона сама. Для чоловіка народити уві сні кошеня – досить дивний, але далеко не такий вже рідкісний сон. Він вказує на деструктивні зміни в сексуальному житті сновидця, які поки що мають місце лише на підсвідомому рівні. Лякатися такого сну не варто, але є привід задуматися.

Годування кошенят молоком сниться до кардинальної зміни поглядів на якусь подію або поняття. Якщо ви даєте кошенятам молоко, а вони відмовляються його пити, хоча голодні – ви безуспішно будете намагатися довести свою точку зору, що змінилась іншим. Вам не повірять, адже зовсім недавно ви доводили всім зовсім інше.

Кошенята і цуценята сняться до непорозумінь між вами і вашими друзями.

Знайти кошеня у сні – до нерозумних витрат, особливо якщо це було біле кошеня. Шукати кошеня, яке втекло і не знаходити його – добрий знак. Вас захистять вищі сили.

Приснився ринок або магазин, в якому продавали багато кошенят – вам будуть пропонувати гроші позики на дуже, здавалося б, вигідних умовах. Не погоджуйтеся, бо це зажене вас у фінансову пастку.

Якщо жінці сниться, що кошеня застрягло, а вона його врятувала – наяву хтось заступиться за її честь. Але будьте обережні, бо заступник може натякнути на подяку.

Маленьке біле кошеня кусає сновидця – для чоловіка такий сон повинен стати попередженням про те, що жінка, до якої він запалився або вже загорівся пристрастю, полює тільки за його грошима. Купати біле кошеня у сні – позбутися нахлібника. Для ділової людини такий сон може означати, що він знайде розтратника власних коштів.

Кошеня, ассірійський сонник

Якщо жінці приснлося бездомне кошеня, то в житті може скластися ситуація, коли вона зіткнеться з людиною безпринципним, розважливим і хитрим, і він знайде лазівку в її душу через жалість. Це дуже небезпечна жіноча слабкість, через неї вона може дуже сильно постраждати.

До чого сняться кошенята – сучасний сонник

Приснилася кішка з кошеням – готуйтеся до неприємностей.

 1. Якщо це було чорне кошеня – неприємності обіцяють бути важкими. Чорне кошеня тікає від кішки – значення сну пом’якшується, в стані ваших ворогів намічається розлад, з-за чого ви тільки виграєте. Красиві чорні кошенята, сидять на порозі вашого будинку – поганий знак. Сон говорить про те, що ви “купитесь” на красиві обіцянки, можливо, повіривши недобросовісній рекламі, і це погано закінчиться.
 2. Маленьке біле кошеня нявчить і проситься на руки – тлумачення цього сюжету залежить від того, ви взяли його в руки, чи ні. Це вказує на ступінь вашої довірливості, якою не забаряться скористатися непорядні люди з вашого оточення.
 3. Сірі кошенята у сні – провісники депресії, супутники песимізму. Дивіться в майбутнє з надією, і воно неодмінно їх виправдає. Якщо сіре кошеня вас вкусило – вам важко буде самому вибратися з ситуації, що склалася, можливо, буде потрібна допомога психотерапевта.
 4. Різнокольорові кошеня і кішка сняться до удачі. Два кошеня чорного і білого кольору – до нерішучості, невизначеності вибору. Багато кошенят всіх кольорів і відтінків, аж до неприродних, сняться до повної плутанини в житті. Згадайте, чи не брали ви кого-небудь з них в руки? Якого кольору він був?
 5. Якщо це було руде кошеня, вас дуже легко обдурити. Прогнати руде кошеня від дверей уві сні – уникнути обману, розкусити брехню.

Нести кошенят додому уві сні – пряма вказівка на те, що ви довіряєте людині, яка має недобрі наміри щодо вас.

сонник кошеня сіре

Годувати кошеня у сні – до збільшення зарплати. Якщо ви годуєте кошенят тим, що в реальному житті вони не їдять – це добрий знак. Ви знайдете нові джерела доходу.

Народження кошеня у сні передвіщає несподівані сльози. Народити кошеня самій жінці такий сон обіцяє небажану вагітність.

Вбити кошеня у сні – до сприятливого вирішення фінансових труднощів. Якщо ви втопили кошенят – велика ймовірність того, що ви виграєте судову майнову тяжбу.

Мокре кошеня сниться в знак того, що ваш опонент, недоброзичливець зараз сам потребує допомоги.

Кошенята кусають – попереду клопоти, грошові труднощі. Якщо кусаючесь кошеня сниться в ніч на понеділок – отримати догану від начальства, викличуть “на килим”.

Б’ються між собою кошеня і цуценя сняться до незначної сварки з другом, причиною якої стане меркантильне питання.

Зловити кошеня, яке напаскудило вам під двері – обчислити наяву рознощика пліток.

Врятувати кошеня, яке застрягло в якійсь ущелині або трубі – знак того, що хтось дуже розраховує на ваше сприяння, опинившись у дуже скрутних життєвих умовах. Проблема для вас полягає в тому, що в минулому між вами склалися не дуже дружні відносини. Але час змінює людей, і вороги нерідко стають друзями.

Подарувати кошеня комусь з друзів – сон зворотного значення. Швидше за все, станеться щось таке, після чого ви станете непримиренними ворогами.

Езотерика
Додати коментар