Сонник набережна наснилася. До чого сниться набережну у сні бачити.

До чого сниться набережна сонник Міллера

Йти вздовж набережної у сні – до тривог і нещасливих подій. Але якщо ви їдете довго і нічого в цей час не відбувається, значить, наяву ви похвилюєтесь марно, а те, що здавалося неминуче поганим, обернеться на краще.

Якщо вздовж набережної ви пересувалися верхи на коні, то наяву ви безстрашно подолаєте перешкоди на своєму шляху і будете наполегливо рухатися до свого добробуту та особистого щастя.

Гуляли по набережній в сновидінні – сон віщує довгу і виснажливу боротьбу за зміцнення свого становища. Якщо ваша прогулянка не затьмарювалися ні негодою, ні поведінкою інших людей, то й наяву ви вийдете з честю з життєвих переробок.

Якщо приснилася набережна по соннику Цвєткова

Набережна є уві сні передвісником різних змін, які, однак, відбудуться не так скоро.

Якщо в сновидінні ви гуляли по набережній, зупиняючись, щоб подивитися на воду, то вам слід скористатися власним досвідом минулих років для правильного вирішення на життєвому роздоріжжі.

До чого сниться набережна – сонник Хассе

Йти уздовж набережної якоїсь річки одному і пішки – сон до самотності.

Але якщо ви їхали на коні верхи або в упряжці, то усі свої проблеми ви вирішите за допомогою близьких.

До чого набережна сниться – езотеричний сонник

Набережна символізує якийсь рубіж в житті сновидця. Важливо, як вона виглядала, була надійно захищена від хвиль, не загрожувала чи провалитися, обсипатися під ногами. Якщо все виглядало міцно і безпечно, то в новий життєвий етап ви ввійдете сміливо і без коливань.

Набережна, французький сонник

Поява в сні набережній передрікає скорботні події.

Езотерика
Додати коментар