Сонник водоспад приснився. До чого сниться водоспад у сні бачити.

Тлумачення сну водоспад сонник Міллера

Річка з водоспадом вказує сплячому на якісь обмеження його інтересів, на які він піде добровільно, і це повністю виправдано.

Скеля з водоспадом сниться до тяжких переживань, які в майбутньому стануть хорошим щепленням від багатьох неприємностей, ви навчитеся переносити їх більш спокійно і навіть філософськи.

Власний добровільний стрибок з водоспаду віщує відчайдушну вечірку.

Падіння у водоспад не по своїй волі сниться до низького, аморального вчинку, на який вас штовхнуть друзі або колеги.

Якщо молодій людині сниться, як дівчина стрибає з водоспаду – хтось віддасться йому наяву всім серцем і всією душею.

До чого водоспад сниться – езотеричний сонник

Стояти на водоспаді уві сні і дивитися на падаючі потоки води – до небезпеки, розміри якої можна визначити по його висоті. Чим ближче до водоспаду ви стояли, тим швидше це станеться.

Зверніть увагу на погоду і стан води, якщо небо над водоспадом похмурий, а вода каламутна і брудна – до тяжких наслідків того, що сталося.

Чути, як у водоспад падає вода, розуміти, що він поруч, але не бачити його – таке сновидіння каже, що небезпека буде десь зовсім поруч, але при дотриманні заходів безпеки на дорозі та у побуті ви минете її благополучно.

До чого сняться водоспади – сучасний сонник

Стрибати у водоспад у сні – до дуже сміливої, ризикованого вчинку в реальному житті. Наслідки цього, з більшою часткою ймовірності, будуть дуже плачевні.

Чужий стрибок у водоспад сниться до того, що ви переживете почуття гострого захоплення перед людиною, яка зробить геройський вчинок, на який не зважилися б ніколи.

Приснився замерзлий водоспад – сон означає певне обмеження, яке може мати як позитивну, і негативну спрямованість.

Езотерика
Додати коментар