Сонник зуб приснився. До чого сниться зуби в сні бачити.

Тлумачення сну зуби сонник Міллера

Бачити уві сні хворі зуби (гнилі, чорні) – до загального нездоров’я.

Якщо уві сні вас мучив біль у зубах – будете мати справу з вкрай дратують вас людьми.

Втрачати зуби в сні – до нещасливих подій, характер яких залежить від обставин сну.

Зуб вириває лікар – те, що станеться незабаром наяву, буде для вас боляче і болісно, але з’явиться для вас звільненням від того, від чого ви будете страждати або вже страждаєте в даний час в реальному житті.

Якщо уві сні ви самі собі вириваєте зуби – наяву вам доведеться докласти неймовірних зусиль, а може бути, і пожертвувати чимось дорогим для свого щастя.

Побачений ріст зубів на місці втрачених свідчить про те, що пережиті випробування пройдуть без необоротних наслідків, ви поступово відновити свої життєві ресурси.

Штучні зуби сняться до набуття нових життєвих навичок, завдяки яким ви зумієте повернути сили, відновити систему власного захисту.

Сон, в якому у вас відвалюється повзуба, говорить про прийдешнє нещастя, яке навалиться раптово і частково паралізує вашу волю, виб’є ґрунт з-під ніг.

Якщо зуб відколовся, але не випав повністю (корінь зуба залишився в десні), то для відновлення сил вам знадобиться стороння допомога, можливо – психолога чи іншого лікаря.

Вирвати поганий зуб в кабінеті у стоматолога і випробувати при цьому полегшення – такий сон обіцяє, що і наяву ви позбудетеся від тяжких турбот. Також сон, в якому вам виривають хворий зуб, може означати, що вам нарешті вдасться припинити або звести до мінімуму спілкування з особою, яка виводила вас із себе своєю невгамовною активністю.

Якщо уві сні у вас хитаються зуби, значить, наяву ви звалили на себе невідповідну здоров’ю і життєвим силам навантаження або ж збираєтеся розпочати справу “не по зубах”.

Хитаючийся зуб мудрості попереджає сплячого про те, що він веде себе нерозумно, збирається зробити дурницю, внаслідок чого зазнає втрату, яка буде оплакана ще багато разів.

Приснилося, що враз випали всі зуби – будете хворіти довго і виснажливо або ж витратите всі сили на щось негідне. У будь-якому разі повна відсутність зубів сниться до стану повної немочі, грандіозної втоми або виснаження, яке вимагатиме тривалої реабілітації.

Якщо у вас випали передні зуби, а корінні залишилися на місці – наяву будете симулювати втома або знемогу з певною корисливою метою.

Сон, в якому у вас випав один передній зуб, говорить про шанс, який ви пропустіть через проблеми з комунікацією, сором’язливості, нерішучості. Вдало сформований момент не буде реалізований.

Приснилося, що немає зуба, але сам факт його втрати ви не пам’ятаєте – вам підставлять підніжку, але зроблять це неявно, за вашою спиною, позбавлять чогось важливого, причому ви усвідомлюєте важливість цієї втрати далеко не відразу.

Здорові молочні зуби сняться до короткочасної радості. Важливий момент – не заспокоїтися на досягнутому і не скласти руки.

Приснився випав зуб у іншої людини – на вас покладуть відповідальність за чуже горе або за чуже щастя. Ви зрозумієте, що від вас залежить чиясь доля.

Бачити уві сні, як вивалюються зуби у собаки, при цьому переживати за те, як вона буде харчуватися і захищатися – такий сюжет описує майбутню ситуацію, коли доля й щастя близької вам людини, друга важким тягарем ляже на ваші плечі.

Випало два зуба – дізнаєтеся про зраду.

Приснилося, що у дитини випав молочний зуб – вам або вашій дитині належить важливий життєвий урок.

Зламати зуби об щось тверде і не їстівне – такий сон попереджає про те, що у ваших знаннях або уміннях виявиться пролом, внаслідок чого ви не можете здати іспит, не виконати важливе завдання, і навіть, можливо, втратити роботу. Говорити про більш серйозні наслідки можна в тому випадку, коли у вашому сновидінні зуб зламався з кров’ю.

Тріщина в зубі уві сні – це перший сигнал про майбутню неприємність і натяк на те, що ситуацію ще можна якщо не виправити, то звести її негатив до мінімуму. Для одруженої людини зламаний зуб може стати попередженням про те, що поставлена під загрозу основа його сімейного щастя.

Якщо уві сні вам вибили зуб – постарайтеся в реальному житті не виставляти напоказ свої слабкі місця, цим можуть і вже готові скористатися ваші недруги.

Бачили уві сні, як у вашої дитини ріжуться зуби – йому належить важке, хворобливе переживання, яке торкнеться і вас.

Некрасиві зуби, криві, неправильної форми, видимі вади у них – все це є несприятливим, в залежності від ступеня спотворення, ознакою на майбутнє життя.

Якщо уві сні у вас випало більше, ніж три або чотири зуба, можна говорити про фатальний збіг обставин, при яких біди в будинок будуть йти низкою.

Погані зуби, чорні і згнилі віщують голод.

Хитний зуб, який заважає вам є й говорити, але страшенно лякає вас перспективою походу до дантиста, сниться як знак того, що у вашій реальності існує проблема, яка схожа на валізу без ручки. Жити з нею вам складно, а розлучитися не вистачає рішучості.

До чого сняться зуби, сонник Ванги

Красиві білі зуби сняться як знак доброго здоров’я і хороших життєвих перспектив. Дуже добре, якщо це були свої зуби, але і чужі непогано, якщо тільки ви побачили зуби іншої людини в момент посмішки, а не у вигляді оскалу, схожого на маску звірячої ворожості.

Зуби з нальотом сняться до тимчасового нездоров’я, яке, однак, може перейти в хронічну невиліковну форму.

Якщо уві сні вам в клініці видалили зубний наліт, а прийшовши додому, ви побачили, що зубний камінь на місці, то наяву ви довірите недостойному людині захищати ваші інтереси, в результаті чого опинитеся у великому програші.

Приснилося, що у вас жовті зуби – доведеться відповісти за свої необдумані слова.

Випав зуб уві сні знаменує собою майбутню втрату.

Але, якщо снилося, що у вас випав поганий, гнилий зуб, то втрата, яка здавалася спочатку катастрофічною, згодом виявиться сприяла ходу подій, все обернеться на краще.

Якщо уві сні випадають всі зуби відразу опинитеся наяву беззахисними перед лицем небезпеки.

Сон, у якому в особи жіночої статі випав зуб, і вона зберегла його, говорить про те, що їй загрожує небезпека невдало зробленого аборту, і згодом вона ніколи не пробачить собі цього легковажного вчинку.

Приснилося, що у дорослого сина випав зуб – він може в майбутньому втратити сім’ю з вашої вини.

Рвати зуби в сні у стоматолога означає, що в реальному житті вам слід звернутися до фахівця для вирішення назрілого питання, ситуації, проблеми, і зробити це слід без сумнівів і негайно, оскільки час забирає шанси на благополучний результат.

При цьому виривати верхні зуби в сні більш несприятливо, оскільки вони мають безпосередню близкість до життєво важливих центрів, на це варто звернути увагу.

Якщо вас виривають зуби з кров’ю, це сниться до чогось обтяжливого, але необхідного, на що ви повинні зважитися. Якщо вам належить з чимось або з кимось розлучитися, то краще зробити це відразу.

Сон, у якому ви самі собі видирати зуб, вказує на небезпеку непрофесійного втручання у життєво важливу сферу життя. Ви можете заощадити гроші (на адвоката, лікаря, репетитора тощо), але втратити щось набагато більш важливе.

Якщо уві сні у вас відломався шматочок зуба, вам завдадуть моральну шкоду.

Якщо висмикнутий уві сні зуб розсипався у вас в руках, значить наяву ви дуже вчасно встигнете відмовитися від якоїсь небезпечної затії.

Побачити в сні, що у вашої дитини випали молочні зуби, – вказівку на те, що вам належить встати на його захист, оскільки він опиниться в ситуації, коли сам цього зробити не зможе.

Зубний протез сниться як втіха – якщо у вас вже сталося або незабаром трапиться якась життєва втрата, ви повинні пам’ятати і розуміти, що вона відновлена, нехай і не в повному обсязі і якості.

Зуби, сонник Нострадамуса

Хворий зуб або його видалення символізує в сновидінні втрату життєвої енергії.

Також вирваний зуб сниться до втрати близької вам людини.

Якщо при цьому текла кров з зуба, це буде людина, рідний вам по крові.

Бачити у сні, що у вас сам по собі випав здоровий білий зуб – повідомлення про вашу бездіяльність, з-за якої поставлена мета може стати недосяжною.

Самим виривати собі зуби – до гострого конфлікту з близьким людиною, перспективою якого може стати розрив відносин.

Некрасиві зіпсовані зуби сняться до хвороби.

Сниться, що у вас, дорослої людини, випали молочні зуби – до передчасної старості та втрати життєвих сил.

Зламати зуб у сні – до провалу у справах з-за поганої підготовки або недостатніх знань, навичок.

Приснилося, що випали два зуба – втратите коханої людини.

Висмикувати зуби в іншої людини уві сні – до демонстрації власної нездорової агресії.

Їх виплюнути з рота – до голоду, убогості.

Зуби, сонник Лоффа

З усіх частин тіла людини найчастіше в снах доводиться бачити зуби і переживати з ними всілякі, іноді навіть безглузді, казуси. Зуби кришаться, випадають з кров’ю і без неї, гниють, змінюють колір або виростають в кілька рядів, беруть потворну форму і т. д. Головна причина цього криється в тому, що зуби інших частин тіла зазнають протягом життя людини різні зміни, виростають, губляться і відновлюються, але лише один раз. Ця рухливість форми і стану і дає багату поживу нашій підсвідомості. Крім того, майже завжди ці зміни пов’язані для людини з болем, починаючи від появи нових зубів, закінчуючи їх втратою і вставлянням зубних протезів, що провокує яскравість сприйняття всього, що пов’язане з цим досвідом в нашому житті.

Існує певна класика тлумачень снів про зуби, і не секрет, що вона пов’язана зі смертю. Зараз вже важко відновити ланцюжок переказів і повір’їв, на ґрунті яких виріс цей стандарт, але він укорінився в нашій свідомості настільки, що проявляється у реаліях сьогоднішнього життя, як, наприклад, вираз “зуб даю”. У цьому випадку зуб виступає гарантом, поручителем свого господаря, його цілості і, зрештою, життя.

Згадаймо і те, що здорові й рівні зуби є індикатором загального здоров’я (приказка “дивитися в зуби”), а вискалені – демонстрацією ворожих намірів; додамо сюди здатність жувати, кусати, захищатися, і ми побачимо, які широкі, а часом і взаємовиключні можливості для розшифровки представляють сни про зубах.

Логічно, що випадання зубів (з кров’ю чи без крові – момент, що заслуговує окремої уваги) в сновидінні буде пов’язано з неполадками в відношенні або здоров’ї, або системи життєвого захисту. Наприклад, якщо людині сниться, що у нього випали всі зуби, і він уподібнився немічному старцю або такого ж безпорадного немовляти, то це може говорити про внутрішнє або фізичне виснаження, крайню перевтому і т. п.

Якщо уві сні зуби не просто випадають, але попередньо розсипаються, або ж руйнується їх основу, ясна, то в організмі господаря сну, очевидно, відбувається глибокий розлад, і його стан вимагає вже не “косметичного ремонту” (виспатися, відпочити, заспокоїтися), а кардинальних змін або коригування.

Врахуємо і той факт, що зі сну погані і хворі зуби, їх поява або втрата, як і в житті, є проблемою лише для їх власника, в той час як інші діючі особи можуть, у кращому випадку, проявити співчуття, а в гіршому – і не помітити цієї проблеми зовсім. Отже, тлумачення сновидіння повинно застосовуватися виключно до сновидіння або до факту, який безпосередньо торкнеться чи схвилює.

Якщо у людини уві сні зуби гнилі і кришаться, або ж у нього випав передній зуб, то найчастіше він відчуває збентеження, оскільки це помітно оточуючим. Таке відчуття можна перенести у площину “втратити обличчя”, “зганьбитися на публіці”.

Зі сну мимовільно випали зуби слід диференціювати з ситуацією, коли зуб вирвав лікар, або ж вам їх вибили.

Якщо у вас в сновидінні хитаються, випадають або тріскаються зуби, зверніть увагу, на верхній або нижній щелепі вони були розташовані. Верхня щелепа символізує стабільність, стійкість, так яу вона малорухома. Те, що відноситься до нижньої, відображає мобільність, комунікабельність, гнучкість, здатність пристосовуватися і т. п., оскільки ця щелепа знаходиться в постійному русі.

Діряві зуби в сні вказують на пролом в здоров’я, захисту, життєзабезпеченні. При цьому слід розуміти, що зі сну зуби з дірками і дірка між зубів мають значні відмінності в тлумаченні. Якщо щілина між ними лише псує зовнішній вигляд, то карієс говорить про глибоку внутрішню кризу. Тому, якщо сняться зуби з карієсом – копайте глибше в себе, в те, що не завжди явно для оточуючих.

Якщо уві сні зуб випав з кров’ю, це говорить про те, що відбувається, все те, що намагається донести до вас це сновидіння, заподіє біль, буде прийнято близько до серця. Випадання зубів без крові – образ значущості “другого порядку”, у зв’язку з чим часто говорять, що, якщо у сні зуби випали без крові – помре людина, що не має з сновидцем родинних зв’язків (ми пам’ятаємо, що втрата зуба асоціюється зі смертю).

Якщо приснилися зуби по соннику Цвєткова

Бачити уві сні білі здорові зуби – знак доброго здоров’я, сильної життєвої енергії.

Золоті зуби сняться до необхідності дорогого лікування.

Людина з гнилими зубами – до сварки.

Виривати зуби в сні – символ втрати, відчуження, хвороби та втрати життєвих сил.

Вирвати зуб з кров’ю – до розставання з рідною людиною.

Якщо сплячий сам собі вирвав зуб – це станеться за його власною ініціативою або з його вини.

Якщо дівчині сниться, що її подрузі вирвали зуб – між ними пробіжить чорна кішка через нестриманого однієї з них обіцянки.

Тримати в руках вирвані зуби – такий сон говорить про те, що ви будете намагатися відновити втрачені зв’язки, але всі ваші зусилля підуть прахом.

Приснилося, що зуби висять на нервах – вам чи комусь із ваших близьких загрожує страшна небезпека.

Бачити уві сні зубний міст – до фальші в любові.

Але якщо спляча людина вставла зуби – його чекає гарний прибуток.

Вирвали зуб у дитини – остерігайтеся конкурентів в роботі.

Дитина вирвала зуб собі сам – сон говорить про те, що якийсь ваш почин, проект виявиться утопічним, невдалим.

Приснилося, що відколовся зуб, його шматок – поганий знак для тих, кому важливо найближчим часом показати себе з кращого боку. Він може не до місця сказати дурість, одягнутися не у відповідності з обстановкою або якось інакше зробити не найкраще враження.

Розколотий навпіл зуб сниться до розриву відносин з коханою людиною.

Випав хворий зуб – переб’єте стосунки з тим, хто давно став джерелом вашого роздратування.

Випадають верхні ікла, зуби, які у тварин часто бувають довші інших – сон говорить про те, що ви опинитеся беззахисними в небезпечній ситуації, не зможете постояти за себе.

Якщо уві сні вам ці зуби виривають – хтось позбавить вас можливості відстояти свої інтереси. Зверніть увагу на того, хто це зробив у вашому сновидінні. Якщо сниться, що вирвав зуб лікар, то наяву ви можете опинитися в суді.

Приснилося, що випадають нижні зуби (без крові) – належить марна метушня, біганина, яка не принесе ніяких результатів.

З кров’ю – під час вашої відсутності в будинку може статися неприємність. Прийміть заходи обережності.

Темні гнилі зуби сняться до хвороби або злиднів.

Якщо уві сні у вас ростуть зуби – можете розраховувати на поповнення бюджету.

Вибиті зуби сняться до невдач соціального плану.

Зламалися всі зуби – таке вкрай неприємне сон говорить про те, що ви зазнаєте дуже велику невдачу, ваші плани зірвуться і опустяться руки. Не дайте собі впасти в остаточне зневіру, з часом все владнається.

Зі сну шматки зуба застерігають вас від спілкування з неблагонадійними людьми, ви можете постраждати.

Якщо уві сні у вас виросли зайві зуби (наприклад, два ряди зубів у роті) – наяву ви приймаєте абсолютно невиправдані заходи протидії чогось, дмете на холодне.

Приснилося, що в зубі щось застрягло, і ви ніяк не могли дістати – вам будуть дуже інтенсивно заважати щось здійснити.

Снилася розмова про зуби – наяву вам доведеться комусь “заговорювати зуби”, тобто відволікати його увагу від невигідної для вас обставини.

Значення сну зуби – сонник Хассе

Білі рівні красиві зуби в сні, як і наяву, є ознакою здоров’я.

Некрасиві, хворі – це передвісники нездужання і ослабленого захисту.

Випав зуб уві сні – несприятливий знак, він може мати різне значення, але завжди означає втрату, втрату чого-небудь.

Однак, в тому випадку, коли випадають зуби чорні, гнилі, хворі, мова йде про відсікання нікому неблагополучного життєвого чинника, який у тому вигляді, в якому має місце бути, в житті сновидця вже небажаний. Отже, сон, в якому зуб випав і розкришився, вказує на те, що цей фактор був у критичному стані, і зволікання могло мати самі сумні наслідки.

Кришіння зубів у сні також свідчить про слабке здоров’я, ослабленому імунітеті, необхідність звернути наяву серйозну увагу на стан свого організму.

Якщо кришаться передні зуби, під загрозою може бути стан зовнішніх шкірних покривів, зору, а також тих органів, хвороба яких виражається явно, псує зовнішність людини (наприклад, печінка). Коли уві сні кришаться, випадають зуби корінні, обстеженню підлягають внутрішні органи, хвороба яких протікає непомітно з зовнішньої точки зору (наприклад, серце).

Виривання зубів у сні, як і в житті, передбачає наявність рушійної сили, у якості якої часто виступає або сам сплячий, або людина, далека від медицини. Якщо витягнути зуб вам допоміг хтось близький, знайомий, то саме ця людина буде наяву мати безпосереднє відношення до ситуації (безумовно, негативною, якщо мова йде про здорових зубах), яку можна охарактеризувати, як втрату.

Якщо вам довелося уві сні висмикнути собі зуб без сторонньої допомоги – відповідальність за те, що трапилося буде лежати на вас. Зверніть увагу на якість вирваного зуба. Чим здоровіше він був, тим гірше прогноз. Наприклад. самостійно видалити гнилий зуб уві сні – наяву позбутися від чогось того, що давно себе вичерпало в позитивному сенсі.

Якщо сплячий сам вирвав хитаючийся зуб, то сновидіння може вказувати йому на необхідність зважитися на розрив якихось відносин, оскільки це хоч і болісно, але неминуче. Затягувати цю ситуацію – лише поглиблювати свої переживання.

Відколотий зуб уві сні сповіщає про втрату, яка більше вплине на зовнішню сторону життя людини. Приміром, частково зламаний зуб, особливо передні, може сповіщати, що господар сну втратить частину своїх доходів, що мало позначиться на його побутових умов життя, але вже не дозволить демонструвати свій достаток напоказ.

Якщо зуби зламалися у вашому сні все і відразу – справа погано, ви можете позбутися грошей, здоров’я, підтримки близьких людей – і, можливо, всього цього разом.

Бачили уві сні, як ламаються зуби в іншої людини – наяву станете не тільки мимовільним, але й небажаним свідком чужого нещастя або ганьби.

Тріщина в зубі сниться до конфлікту, скандальної ситуації у відносинах з близькою людиною.

Якщо дорослій людині довелося уві сні вирвати молочний зуб, то наяву він зробить помилку, за яку поплаться ганьбою, втратою честі, хоча наслідки її будуть цілком виправні.

Молочний зуб випав у дитини, наяву вам незнайомого – вам зроблять несподіваний подарунок.

Штучні зуби, коронки сняться до поступового залагодження справ. Якщо у вас в житті була печаль, вона пройде. Для закоханих вставні зуби в сні означають нещирість взаємних почуттів.

Вставити золоті зуби – до багатства, яке допоможе вам заповнити душевні порожнечі.

Бачити у себе у сні залізні зуби – до майбутньої неабиякої сутички з тим, кого ви вважаєте ворогом.

Якщо уві сні у вас виросли нові зуби – це хороший знак: для хворих – до поправки, для бідних – до збільшення достатку.

Один зростаючий зуб у сні передвіщає появу потомства.

Виріс зуб мудрості – отримаєте болючий, але дуже корисний життєвий урок.

Якщо уві сні у вас виросли надзвичайно довгі зуби – ви переоціните свої можливості, сили, запаси енергії.

Якщо вагітна жінка бачить сон, у якому її дитина народилася з зубами, то їй слід сходити в церкву і причаститися, щоб позбутися загрозливих їй темних сил.

До чого сняться зуби – езотеричний сонник

Рівні білосніжні зуби в сні – знак того, що у сплячої все благополучно.

Дитячі зуби сняться до невеликих покупок.

Якщо у дитини уві сні випав зуб – придбання буде невдалим, але і витрачена сума буде несуттєва. Випадає два зуба – понесете більш серйозні збитки.

Якщо ви побачили передні нижні зуби окремо від особи – до псування майна (наприклад, заведеться моль або цвіль).

Випадання зуба баз крові в сновидінні означає те, що якісь малозначні для вас зв’язку вичерпають себе і відпадуть самі по собі.

Якщо корінний зуб випав з кров’ю – очікує важке, хворобливе розставання.

Сон, в якому вам довелося самому собі виривати зуб з кров’ю, говорить про те, що ви при цьому самі ж і будете ініціатором. Що буде рухати вами в цій ситуації, сказати складно, але доцільність такого рішення можна визначити по тому, наскільки красивий і здоровий був зуб, який ви висмикнули.

Приснилося, що зуб відламався – ваші стосунки з коханою людиною будуть розірвані за його ініціативою. Чим менше був у сні шматочок зуба, тим менше ви будете мучитися з цього приводу, але більш за все вас зачепить образа, яка буде нанесена перед розставанням.

Відломився корінний зуб – розлад відносин буде загрожувати втратою матеріального доходу.

Якщо жінці сниться, що вона випльовувала білі уламки свого зуба – вона втратить багато, але знайде в собі сили поглянути на ситуацію з оптимістичної точки зору.

Кришились зуби в сні – втратите сили або здоров’я.

Для тих, хто має відношення до торгівлі, зуб кришиться уві сні до недостачі.

Якщо у вас уві сні видалили зуб – хтось втрутиться в вашу долю вирішить, що за вас і приведе своє рішення в дію. Зокрема, у вас можуть відбити коханої людини.

Кров з зуба сниться до втрати рідної людини. Якщо з’явилася кров після того, як у вас видалили зуб – близького родича наздожене насильницька смерть.

Випало два гнилих зуба – попереду розставання без взаємного жалю.

Дірка в зубі сниться як попередження, що на вас доносять.

Зайві зуби в два ряди або навіть три ряди зубів з’являються в сновидінні як натяк на ваше надто вороже ставлення до навколишнього світу, з-за чого ви позбавляєте себе багатьох невинних задоволень.

Сниться вирваний зуб на долоні – будете шкодувати про поспішне рішення або тужити за минулим.

Почорнілий зуб у роті сниться до появи у вашому оточенні небезпечної людини.

Виривати гнилі зуби і ставити на їх місце зубні мости – непоганий сон для керівника. У його колективі, нарешті, завершиться кадрова перестановка, і вона буде виправданою і успішною. Для незаміжніх такий сон може означати перевагу кохання за розрахунком.

Зростаючі зуби сняться поправки здоров’я або фінансового становища.

Якщо нові зуби ростуть уві сні у молодої пари – є всі підстави очікувати вагітності.

У тому випадку, коли зуби виростають в сновидінні у вагітної жінки – їй слід перевірити стан кісткової системи та скоригувати рівень кальцію в організмі. Робити це слід, лише порадившись з лікарем.

Приснилося, як вибивають зуби – чекає удар долі. Якщо після цього зуби кровоточать – нещастя трапиться з близькою, рідною людиною. Зуби без крові в цьому випадку вкажуть на менш важку, але дуже образливу втрату.

Сниться, що хитається передній зуб – хтось замишляє вас осоромити, і у нього є в руках сильний аргумент.

Хитаються всі зуби – ви вкрай вразливі для недоброзичливців.

Зуби, сонник Менегетті

Красиві зуби вказують уві сні на високий ступінь надійності вашого організму, його захисних функцій. У деяких випадках значення сну може бути перенесено на родичів, друзів, близьких суб’єкту людей.

Будь-яка втрата зубів у сні буде сповіщати про втрату життєвих сил, зниження опірності, тонусу.

До чого сняться зуби, сонник Лонго

Якщо уві сні у вас кришаться, руйнуються зуби, значить, наяву вам слід негайно перевірити своє здоров’я.

Один зуб зламався – зруйнується давній і надійний союз.

Зуби з нальотом сняться до появи у вашому оточенні абсолютно непотрібних вам людей.

Брудні сняться як знак того, що свого благополуччя ви домагаєтеся шляхом приниження інших людей, поширення наклепів, неправдивих відомостей про них. Все це може до вас повернутися.

Приснилися криві зуби – здійсните невдалі покупки.

Випав без крові зуб у сні означає, що станеться подія, яка принизить вас і зведе нанівець плоди ваших праць.

Снилося, що випав зуб ікло – не зможете відповісти комусь на образу.

Повивалювались всі передні зуби – нерозуміння серйозності проблеми, втрата основного фрагмента захисту.

Випали нижні зуби в сні – попереду марна трата енергії.

Снилося, що відпало півзуба – очікує серйозна, велика сварка, можливий сумний фінал.

Якщо уві сні у вас випав шматочок зуба, а на його місці виріс новий – легко знайдете заміну втрачених взаємин або вирішите проблему мирним шляхом.

Зламаний зуб випав остаточно – такий сон попереджає про те, що ви не прийняли належних заходів в якомусь особистому питанні, і тепер робити це, швидше за все, або недоцільно, або просто пізно. Справа може стосуватися особистих відносин або здоров’я.

Рвати зуби у лікаря у сні – до важкої, затяжної хвороби, особливо якщо вам вирвали корінний зуб.

Якщо при видаленні зуб відламався, то ваша хвороба забере у вас не тільки сили, але і зіпсує відносини з близькою людиною. Можливо, це й на краще, бо почуття перевіряються в біді.

Самому вирвати собі зуб – попередження про нездоровий спосіб життя, який може погубити вас.

Якщо сплячий сильно стукнувся зубами – попереду небезпечна перешкода, яку не взяти з розбігу. Питання потребує делікатності і деякою дипломатії. Якщо при цьому ви бачите в сні вибитий зуб з кров’ю – ваше небажання поступатися і знаходити консенсус призведуть до того, що постраждає хтось із рідних вам людей.

Бачити у сні, що у дитини прорізалися зуби – до несподіваного відсічі там, де ви цього не чекали (якщо дитина з зубами був вам незнайомий).

Якщо нові зуби ріжуться у вашого сина – вас чекають тяжкі безсонні ночі через хворобу близької людини.

Зуби прорізалися у доньки – до великого непорозуміння в особистих відносинах.

Штучна щелепа з зубами або зубна коронка сняться як знак нещирих відносин, продажної любові, заснованої на вигоді, розрахунку.

Молочний зуб виліз у дорослої людини на тому місці, яке наяву вже давно порожня – у його житті з’явиться новий чоловік, який стане для нього світлом у віконці. Однак триватиме ця ейфорія зовсім недовго, від сили рік-два.

Вставляти зуби в сні – до відновлення здоров’я, відносин, внутрішніх сил. Але якщо після цього ви відчували, що вставлені зуби болять – є небезпека лікарського передозування, будьте уважні при прийомі призначених засобів.

Снилося, що зубний протез випав – прийняті наяву заходи власного захисту виявляться недієвими.

Вирвати золоті зуби – до бідності.

Сниться, що у вас хитається зуб, і ви його розкачуєте, щоб прискорити процес – у житті ви швидше займетеся самозадоволенням, ніж проявите ініціативу для вступу в статевий контакт.

Випльовувати зуби в сні – до нещастя.

Зуби, англійський сонник

Чужі зуби правильної форми і здорового кольору молодій людині сняться до зустрічі з майбутньою дружиною, яка народить йому здорових дітей.

Якщо уві сні ви зустріли людину з жовтими зубами – ваше потомство буде здорово, але негарно.

Зуби дитини сняться до проблем з дітьми.

Якщо вони у нього хворіли, то й наяву ви забудете через це спокій і сон.

Новий зуб лізе у сплячого дорослої людини – чекає поповнення сімейства.

Приснилося, що у дитини випав молочний зуб – є небезпека травматичного випадку.

Приснилося, що зуб щойно прорізався і розкришився – поганий знак, що віщує народження хворої дитини. Можливо, це попередження про те, що деякі ваші погані звички можуть призвести до непоправного нещастя.

Рвати зуби в сні – до чиєїсь смерті.

Якщо при цьому зуб вирвали без крові – у вас з цією людиною не буде кровного споріднення.

Зламаний з кров’ю зуб сниться до хвороби близького родича.

Висмикнути зуб у дитини – до його хвороби.

Якщо уві сні у вас хитався передній зуб – ви в чомусь допустили промах, і зараз уразливі для своїх недоброзичливців.

Хиталися всі зуби – вам слід зменшити навантаження, ви перевтомлюєтеся.

Бачити уві сні відколотий передній зуб – до сорому, незручного положення в суспільстві.

Дірка в передньому зубі сниться до зради близької людини.

Випав гнилий зуб віщує позбавлення від непотрібної, набридлої, давно вичерпала себе, зв’язку.

Зуби псуються уві сні до хвороби.

З карієсом, зіпсовані, віщують поява облесливого людини, який обманом проникне в життя сплячого і завдасть йому непоправної шкоди.

Якщо у вас уві сні виріс новий зуб, то справи підуть на поправку.

Крім того, нові зуби ростуть уві сні до народження потомства.

Якщо жінці приснилося, що вона усувала собі зуб – їй загрожує невдалий аборт.

Знайти зуб під ногами – до бажаного гостя.

Зуби, французький сонник

Рівні красиві зуби означають, що ви повні сил і здоров’я.

Зламався зуб – не зможете постояти за себе.

Якщо обламався гнилий зуб – сон попереджає, що ви можете вступити в нерівну боротьбу, не розрахувавши свої сили.

Приснилося, що гнилий зуб у вас розкришився – ви разорвете відносини з людиною, який отруював вам життя, однак зробите це занадто пізно.

Бачити зламаний зуб у знайомої вам людини – з ним може статися нещасний випадок.

Дірка в зубі сниться як сигнал про те, що серед близьких вам людей є донощик чи людина, яка може оприлюднити якісь компрометуючі вас відомості.

Снилося, у дитини зуби вилізли (за винятком випадків, коли ви чекаєте цієї події наяву) – зіткнетеся з нерозумінням або навіть агресією у відносинах між вами і вашими дітьми.

Якщо уві сні ви побачили, що зуб виріс у дитини, якого ви в реальному житті не знаєте – у вашому житті трапиться роман з тим, хто набагато молодший за вас. Однак є небезпека того, що ваш партнер буде мати в цьому матеріальний інтерес.

Зуби, ассірійський сонник

Сниться зуб з кров’ю – будете шукати можливості відповісти за образу, але знову самі постраждаєте. Іноді ворога валить не удар, а великодушність.

Побачили уві сні чужі зуби і кров на них – станете жертвою помсти.

Витягали зуби з кров’ю у сні – будете важко переживати чиюсь смерть.

Приснився відколовся зуб ікло – попереду час серйозних змін, є небезпека, що ви приймете правильне рішення.

Якщо уві сні зуб ламається і болить – попереду суворе випробування твердості духу.

Снилося, що зуб відколовся, зламався у близької вам людини – є небезпека серйозного конфлікту з ним, ви будете несправедливі до цієї людини.

Бачити уві сні, як у дитини ростуть зуби – діти принесуть щастя у ваш дім.

Власний виріс зуб сниться до духовного зростання, оновлення.

До чого сняться зуби – сучасний сонник

Рівні білі зуби сняться до здорового потомства.

Приснилося, що у вас були погані зуби, і один випав – ваше здоров’я похитнеться, результатом чого стане народження хворої дитини.

Якщо поганий зуб випав без крові, то будуть розірвані непотрібні вам відносини.

Бачити в сні людини, у якого всі хворі зуби – до широкої смузі невезіння.

Знайомий, у якого у вашому сні повний рот зубів (і виглядає це страхітливо), говорить про те, що від нього походить потенційна загроза. Але якщо ви будете поводитися з ним обережно і коректно, то не постраждаєте.

Втратити всі зуби в сні – до повного занепаду сил, безпорадності й незахищеності у важкий момент життя.

Зубний біль сниться до великого нервового потрясіння, горя, сильних емоційних переживаннь.

Якщо зуб болить у когось із близьких – наяву ви не зможете їм допомогти у важку хвилину.

Чужі зуби в крові сняться до того, що ви станете жертвою чиєїсь помсти.

Побачити власний кривавий зуб на долоні – помре дуже близька людина.

Стукати зубами від холоду у сні – до самотності, нерозуміння.

У дитини вилізли перші зуби – таке сновидіння слід тлумачити тільки в тому випадку, коли ви не чекаєте цієї події наяву, тобто побачений немовля або давно виріс, або зовсім вам незнайомий. У першому випадку сняться зуби дитини до серйозного, що вимагає вольового протистояння, випробування в його житті, першого досвіду такого плану. Якщо ж у вашому сні зуби виросли у дитини, вам незнайомого, чужого, то вам належить встати на захист власної справи, проекту, нової цікавої задумки.

Новий зуб прорізався у вас – сон з хорошим значенням: до прибутку, народження дітей, поправки здоров’я, відновлення втрачених сил.

Якщо зуб виріс і відвалився – поставтеся філософськи до ситуації, в якій те, що легко потрапить до вас у руки, так само легко і попливе з них.

Вирвали зуб, який не потребував хірургічного втручання – такий сон попереджає, що хтось має намір безцеремонно втрутитися у ваші особисті справи, нашкодити вам.

Вирвати зуб у сні, що вимагає лікування, без крові – вдайтеся до чужої допомоги, щоб позбутися від суб’єкта, який отруює вам життя.

Якщо в сновидінні ви звертаєтеся до стоматолога з проханням, щоб він висмикнув корінь зуба – пам’ятайте, що Бог посилає людині страждання для спокутування гріхів, і бажати близькій людині смерті-за того, що хвороба його болісна – так чи інакше бажати їй зла.

Вирвали собі зуб мудрості у сні – дозволите собі знехтувати тими моральними нормами, які намагалися виховати у вас батьки. Це призведе до важкої втрати.

Якщо уві сні у вашої дитини росте зуб мудрості – він дізнається про якийсь несприятливому факті з вашого минулого життя.

Чорні зуби з дірками сняться до тривалої хвороби, прогноз якої поки не визначений.

Відколовся зуб віщує втрату друга.

Знімати наліт з зуба у сні – до позбавлення від тимчасових негараздів, поліпшення справ.

Побачили в роті у близької людини чорний зуб – постарайтеся наполягти, щоб він сходив до лікаря і перевірив своє здоров’я. По всій видимості, у нього існує в цьому плані серйозна проблема.

Хитаючийся у дитини зуб сниться до того, що вам доведеться встати на його захист.

Зуб, отломившийся у коханої людини, передвіщає вашу зраду або вчинок, який йому нашкодить або зганьбить його честь.

Езотерика
Додати коментар