Сонник писати приснилося. До чого сниться писати текст у сні.

Тлумачення сну писати в соннику Міллера

Писати твір на вільну тему уві сні – відображення глибинних переживань і усамітнення, самотності. Якщо атмосфера сновидіння обтяжує вас, то такий сон передвіщає серйозне життєве випробування наяву, в якому ніхто не зможе допомогти.

Писати слова, ніяк не пов’язані один з одним – таке сновидіння означає, що сплячий зможе знайти спокій, якесь задоволення в душі, в той час як близькі не розділять з ним цих думок і почуттів.

Писати текст якогось листа уві сні – передвістя розлуки і наступних сумних спогадів.

Якщо уві сні ви писали якийсь ділові записки, робили помітки, то наяву ви, швидше за все, щось упустили, зробили помилку і понесете через це втрати.

Бачити когось, пишучим лист – відображення того, що ви не розумієте думки і почуття цієї людини (якщо він вам знайомий). Якщо цієї людини наяву ви не знаєте, сон говорить про те, що в цілому взаєморозуміння у вашому оточенні відсутня.

До чого писати сниться – сучасний сонник

Писати диктант з української мови у сні – вказівка на те, що ваша малограмотність може перешкодити вам отримати бажану і престижну роботу.

Писати контрольну роботу з точних дисциплін (математики, хімії, фізики, геометрії і т. д.) – такий сон попереджає, що ви можете допустити помилку у будь-яких розрахунках.

Бачити когось пишучим – попередження, що хтось може приховати від вас важливу інформацію.

Писати смс у сні – до того, що до вас дійде те, що від вас приховували, і відбудеться це зовсім випадково.

Писати кров’ю – такий сон застерігає вас від обіцянки, клятви, яку ви не в змозі будете виконати.

Езотерика
Додати коментар