Сонник годувати приснилося. До чого сниться годування у сні бачити.

Годувати по соннику Міллера

Мама, що годує – Бачити уві сні мати, що годує – означає, що ви знаходитесь у сприятливих умовах для реалізації своїх можливостей.

Годувати (грудьми) – Щастя; неміцні веселощі

Годувати за сонником Хассе

Щастя; для незаміжніх – неміцні веселощі.

Годувати по Сімейному соннику

Мати, що годує, годувати дитину молоком – Ви знаходитесь у сприятливих умовах для реалізації своїх можливостей, не втрачайте шансу.

Годувати по соннику від А до Я

Годувати когось уві сні – це означає, що незабаром ви отримаєте радісну звістку.

Якщо ви годуєте хвору людину – значить, наяву хтось із родичів або друзів потребуватиме грошей і звернутися за допомогою до вас. Якщо у сні ви немічні настільки, що вас годують з ложечки – це передвістя серйозних негараздів, впоратися з якими вам допоможуть люди, що вас люблять.

Годувати своїм молоком немовля – на щастя, для незаміжніх – недовговічні веселощі.

Бачити уві сні чоловіка, що смокче молоко з жіночих грудей – вас засудять за аморальність.

Бачити уві сні мати, що годує – означає, що ви знаходитесь в сприятливих умовах для реалізації своїх потенційних можливостей.

Якщо у сні у вас зникло молоко і ви наймаєте для своєї дитини годувальницю – це може наяву обернутися приниженням, розчаруванням або образою.

Бути уві сні годувальницею для чужої дитини – вам відплатять невдячністю за добру справу. Годувати дитину живильними молочними сумішами – будете запрошені на чужі хрестини.

Якщо уві сні ви годуєте якихось диких тварин – у реальному житті будете розчаровані результатами своєї праці. Годувати свійську худобу буряками – означає, що ділові операції пройдуть успішно.

Годувати свиней жолудями – наяву задумайте і виконайте поганий намір.

Годувати уві сні гусей на забій – на вас чекає солідний прибуток.

Годувати з руки яструба – чекайте на запрошення на велику веселість.

Годувати солов’я на волі – доведеться не відкладаючи виконати все боргові зобов’язання; якщо у сні годуєте солов’я, що знаходиться в клітці – станете чиєюсь утриманкою або навпаки: самі візьмете когось на утримання.

Годувати уві сні мавпу – означає, що з вами погано обійдеться грубий, безпардонний і неотесаний мужлан.

Годувати собак – остерігайтеся злих і заздрісних людей.

Годувати кішок – мило проведете годинник у суспільстві коханої людини.

Годувати іншу домашню живність – до задоволення, благополуччя та достатку.

Годувати за сонником Симона Кананіта

Годувати грудьми – щастя; неміцні веселощі.

Годувати за езотеричним сонником

Годувати птахів – до оглядин. Хтось зверне на вас увагу із серйозними намірами.

Тварин, у тому числі домашніх – до шлюбу для неодружених, до достатку для сімейних.

Людей, зокрема померлих – до народження дітей. Вони стукатимуть у ваш будинок.

Годувати за сонником Азара

Годувати чи пестити кота – чекає на тебе невдячність

Годувати за сучасним сонником

Якщо Вам наснилося, що Ви збираєтеся годувати домочадців, то наяву Ви нерідко відчуваєте тривогу з приводу добробуту Вашої родини. Якщо ж ви не знаєте, що приготувати поїсти, то благополуччя сім’ї під загрозою. Якщо уві сні жінка годує грудьми свою маленьку дитину, то в реальному житті на неї чекають приємні заняття. Сон, в якому Ви годуєте худобу сіном, означає, що наяву Ви допоможете людині, яка не залишиться у Вас у боргу. Годувати худобу соломою означає, що наяву Ви не зможете забезпечити гідне життя для Вашої родини.

Годувати за сонником індіанців Отавалос

Годувати свиней кукурудзою – до збитків, матеріальних втрат та боргів.

Годувати за сонником Ненсі Вагаймен

Годувати своїх домашніх тварин уві сні – Ваших прагнень доведення своїх цілей до логічного кінця ніхто не оцінить. Варто нагадати своїм рідним про своє значення. Годувати дітей з ложечки уві сні – на вас чекає захоплююча подорож, наповнення життя новими емоціями. А ось годувати у своєму сновидінні хвору людину означає допомогу знайомим грошима. Якщо ж уві сні годують вас, то в будь-яких складних ситуаціях готові прийти на допомогу близькі люди, які люблять Вас.

Годувати за Християнським сонником

Нагодувати когось до чого сниться – Ваші зусилля дадуть чудовий результат у майбутньому. Уявіть, що ви щедро годуєте гостя, пригощаєте його вишуканими наїдками та вином.

Годувати по соннику Стюарта Робінсона

Якщо Вам наснилося, що Ви маєте намір годувати домочадців смачним обідом або вечерею, то в реальному житті Ви часто відчуваєте хвилювання з приводу Вашого добробуту. Але коли ви у своєму сні

Езотерика
Додати коментар