Сонник аборт приснився. До чого сниться аборт у сні бачити.

Тлумачення сну аборт сонник Міллера

Сон про рішення зробити аборт, побачений жінкою, слід розцінювати як попередження. Заплановане нею захід може закінчитися з негативними наслідками.

Якщо процес аборту бачить уві сні лікар – його чекає ситуація, коли він повинен буде виконати свій професійний обов’язок. Це попередження про те, що нехтувати ним не можна.

Йти на аборт у сні – знак того, що вам щось або хтось заважає наяву, ви знаходитесь на межі прийняття якогось незворотного рішення і вже схиляєтеся до того, щоб його прийняти. Сон є попередженням, що спочатку вам дійсно стане легше, але згодом доведеться сильно пошкодувати, що ви смалодушничали.

Бачити сон, як аборт перетворюється в пологи – знак того, що ви дуже довго не можете на щось зважитися, і ця нерішучість послужить вам потім гарну службу, тому що рішення було б помилковим.

Якщо вам приснився аборт, і крові при цьому було дуже багато, значить, ви зробили необдуманий крок, ймовірно, продиктований вам власними егоїстичними міркуваннями, і з-за цього постраждають ваші близькі родичі.

Аборт сестри у сні говорить про те, що в житті ви в чомусь обмежили її інтереси.

Якщо аборт сниться вагітній жінці, її майбутня дитина може стати знаменитим, вона буде пишатися ним.

До чого сниться аборт – езотеричний сонник

Побачений жінкою уві сні аборт слід розцінювати як символ страху, отриманого нею перед вчиненням будь-яких запланованих вчинків.

Якщо аборт сниться чоловікові, то в даний час якесь важливе для нього справу, давній проект або глобальний задум знаходиться наяву на межі зриву. Порушується стабільність усього, над чим він працював останнім часом. Йому допоможуть спокій і впевненість, що цей період закінчиться, перешкоди підуть і життя знову знайде стабільність, тим більше, що так воно і буде.

Хірургові сниться, що йому довелося робити аборт – йому терміново потрібен відпочинок, оскільки втома може мати несприятливі професійні наслідки.

Людини, чия професія пов’язана з судовим діловодством, аборт у сні попереджає про судову помилку.

Допомагати робити комусь аборт, наприклад, асистувати лікарю, означає, що спячому доведеться розсьорбувати те, що наробив хтось інший.

Аборт, англійський сонник

Побачений жінці аборт є попередженням про те, що їй слід звернути пильну увагу на стан здоров’я, інакше воно може її серйозно підвести.

Для чоловіка сон про аборт є попередженням про нещастя, що загрожує близької йому жінці. Слід прийняти всі можливі заходи і подбати про її здоров’я, щоб цього уникнути.

До чого сняться аборти – сучасний сонник

Приснилося, що робила аборт подруга – значить, їй довелося відмовитися від чогось важливого для неї заради вашої дружби або особисто заради вас.

Якщо вам приснилося, як роблять аборт комусь іншому, а ви при цьому присутні, то ви навантажили на себе занадто багато чужих проблем, хоча вас про це не просили. Все добре в міру, інакше вашу самопожертву нікому не піде на користь.

Езотерика
Додати коментар