Сонник вир приснився. До чого сниться вир у сні бачити.

Тлумачення сну вир, воронка у соннику Міллера

Вир в сновидінні є попередженням про небезпеку та знаком марних справ.

Якщо вир, водяну воронку ви бачите зі сторони – спіткає невдача у справах, які ви вважаєте для себе другорядними.

Потрапити у вир самому – сон попереджає про те, що вас з необережності затягне наяву в негативні, несприятливі події. Результат вашої участі в них буде залежати від кінцівки сну, чи змогли ви подолати цей вир, вибратися з нього. Якщо закінчення сну про вир вам додивитися не вдалося, результат повністю залежить від вашої поведінки наяву.

До чого вир сниться, сонник Лоффа

Воронка у воді уособлює насильницьке залучення сплячого в якісь події. Небезпека, на яку вказує сновидіння, визначається розмірами воронки і місцезнаходженням суб’єкта. Якщо він бачить воронку в домашній раковині на кухні, негатив зводиться до мінімуму, оскільки мова йде про невеликий, малопримітний епізод. Якщо ж сновидінню постала величезна чорна воронка в океані, події будуть розвиватися катастрофічно.

Якщо приснилося по соннику Цвєткова

Якщо на вир уві сні ви дивилися зі сторони – наяву станете свідком швидко розвиваються подій, які, швидше за все, будуть негативними.

Якщо ж вас затягнуло у вир – ви потрапите в гущу цих подій і постраждаєте, особливо, якщо виплисти вам не вдалося.

До чого сниться вир – езотеричний сонник

Побачений вир несе в собі попередження про велику небезпеку для вашої репутації.

Вир, сонник Менегетті

Вир в сновидінні має тлумачення, що і водяна воронка, але в більш серйозних масштабах.

Більш глибокий розгляд вказує нам на символізм, протилежний образу джерела, джерела. Якщо другий дає сили, символізує віддачу, то перший, навпаки, означає захоплення життєвої енергії, вампіризм, засмоктування в гущу подій з негативним психічним підґрунтям. Таке сновидіння дає вказівку на хитку або втрачаєму психічну або життєву рівновагу, наслідком чого може стати захворювання, що відноситься до психіатрії або онкології.

Водяна воронка уві сні є виключно характерним елементом монітора відхилення. Вона уособлює єдину точку сходження всіх наявних типів сприйняття, які згодом транслюються в усвідомлене сприйняття дійсності.

До чого сниться вир, англійський сонник

Побачили уві сні вир – готуйтеся до важкої роботи, яка принесе не тільки мало радості, але і погані результати.

Вир, французький сонник

Воронка у воді, вир сняться як знак негативних подій, цей сон не обіцяє нічого доброго. Вам слід по можливості відмовитися від подорожей або небезпечних витівок, оскільки все може мати не просто поганий, але навіть трагічний фінал, особливо, якщо вас затягнуло у вир.

Бачити іншу людину, що потрапив у вир – все те ж саме слід віднести до нього.

До чого сняться вири – сучасний сонник

Недобрі події можуть статися слідом за сновидінням, в якому присутня вир води, воронка. Якщо в найближчих планах сплячого числиться подорож, її слід при будь-якій можливості відкласти.

Якщо вам приснилося, що у вир затягує знайомої людини або родича – попередьте його про необхідність бути обережним.

Езотерика
Додати коментар