Сонник кінь приснився. До чого сниться коней у сні бачити.

сонник кінь

Тлумачення сну кінь сонник Міллера

Кінь, коні, що з’являються уві сні, в більшості випадків символізують обман і те, що з ним пов’язано, але якщо це був дуже красивий кінь, то сон обіцяє удачу в справах.

Якщо вам сняться коні з возом, значить, наслідки якоїсь брехні вам доведеться вирішувати дуже довгий час.

 • Темно-коричневі коні сняться як символ процвітання, яке неодмінно буде пов’язане з якимись махінаціями, обманом.
 • Рудий кінь з’являється в сновидінні до задоволення, яке буде недовгим, короткочасним. Кататися на коні рудої масті – до успіху в любовних справах.
 • Якщо вам сниться стадо коней темної масті, а серед них білий кінь в упряжці – ви потрапите в дуже погану переробку, більше того, вам доведеться нести відповідальність за все і відповідати за дії інших учасників.
 • Коричневий кінь, що пасеться серед білих, сниться до хвороби друга.
 • Сірий кінь у яблуках сниться до вигідної справи.
 • Рожевий – до кохання за розрахунком.
 • Приснився чорний кінь – вами оволодіють амбітні бажання.
 • Білий кінь, що стояв на вершині пагорба, сниться до дуже важливої життєвої перемоги. Якщо там стояв чорний кінь, сновидіння попереджає, що для досягнення поставленої мети вам потрібно піти на якісь серйозні жертви.
 • Якщо вам сниться темний кінь, який переслідує вас, але не відстає і не наближається, то деякий час ви будете перебувати в дуже невизначеному життєвому становищі, коли часом вам буде здаватися, що все валиться, але доля милує вас.

Бачити уві сні стадо коней, що пасеться – до спокійного, нешумного проведення часу, задоволення.

Розлючений кінь сниться до збитку. Якщо скажений кінь біжить прямо на вас – втрати будуть дуже суттєвими.

Катання на коні в парі для молодої жінки уві сні означає, що вона буде легковажно поступлива.Скакати на коні во весь опор – швидке просування до мети.

Якщо ви їдете у сні верхи на коні в оточенні інших коней і вам страшно впасти та потрапити під копита, то у вас є друзі, які можуть вам брехати. Якщо ж ця їзда на коні приносила вам радість уві сні, то ваша дружба буде міцною на довгі роки. Їхали верхи на коні через струмок з чистою водою – попереду вдалий день. Якщо вода була брудною або мутною – краще відкласти всі важливі справи на завтра. Їхати на коні, який брикає і хоче вас скинути – попередження про те, що досягнення мети буде пов’язане для вас з безліччю зустрічних проблем, але ви можете їх подолати. Але якщо ви все-таки не втрималися і впали з коня – сон пророкує поразку. Їхати верхи на коні по стежці, що веде в гору – обіцянка, що коли-небудь ви досягнете високого соціального статусу і життєвого становища. При цьому чим важче давався підйом вашому коневі, чим сильніше він втомлювався, тим складніше доведеться в житті і вам.

Якщо під вами уві сні був кінь без сідла – ви дуже ризикуєте наяву. Але якщо неосідланний кінь був вам слухняний і йшов рівно, то в реальному житті ви зумієте подолати досить суворе життєве випробування.

Укус коня сниться до просування по службі, з-за якого ви наживете собі ворогів.

Дуже брудний білий кінь сниться до обману людини, якій ви довіряєте. Довелося його мити – будете виправдовуватися, тому що на вас наговорять наклеп.

Приснилося, що за вами женуться коні – зрозумієте суєту і непотрібність того, про що ви постійно хлопочете і переживаєте.

сонник тікати від коня

Вбили коня у сні – життя поверне в негативне русло.

Приснився мертвий кінь без голови – розкриєте чиюсь брехню. Поранений кінь сниться до сумної новини.

Годівля коней у сні є знаком того, що ви своєю поведінкою даєте багату поживу для пересудів, особливо якщо вам довелося годувати коня з руки.

Якщо чоловікові уві сні довелося кататися на коні серед наїзниць прекрасної статі, то в справжньому житті він сильно залежить від чужої думки і не надто щасливий в коханні. Якщо чоловікові сниться переляканий білий кінь, його супутниця життя буде сильно ревнувати його.

Гладити коня, обіймати його у сні – до тривоги.

Кульгаючий кінь – провісник нещастя.

Вагітна кобила, що приснлася дівчині, є для неї дуже небезпечним попередженням. Її може обдурити і кинути в тяжку хвилину людина, яку вона розраховувала бачити супутником життя.

Приснилося, що кобила народила лоша – ваше сімейне життя буде щасливим.

Малювати коня у сні – покладати великі надії, сміливо дивитися в майбутнє.

Кінь з крилами – дуже вдалий сон, все у вашому житті складеться якнайкраще.

Купувати коня у сні – до помилкової звістки.

До чого сниться кінь, кінь, сонник Ванги

Стадо коней, що пасуться на соковитій зеленій галявині, віщує безбідне і спокійне життя. Бачити багато коней на витоптанному, сухому пасовищі – до бідності, проте, у вас будуть вірні друзі.

 1. Білі коні дівчині сняться до небезпечного знайомства, а заміжній жінці – до зради.
 2. Якщо дівчині сниться кінь одної масті – її мрія про заміжжя відтермінується.
 3. Чорний кінь, побачений чоловікові, обіцяє йому перемогу над жіночим серцем. Якщо йому сняться білі коні – він буде шукати в особистих відносинах вигоду.
 4. Чорні коні, рухаючись уві сні прямо на вас, віщують низку нещасть. Приснився чорний кінь в упряжці – впораєтеся з бідою, втратою, опинитеся сильніше обставин.
 5. Рудий кінь є в сні людини, якому належить пережити сильну пристрасть.

Кататися верхи на коні у сні – до заспокоєння. Те, що вас хвилювало довгий час – піде і забудеться.

Дохлий кінь сниться до розчарування. Якщо кінь помирає на ваших очах – у когось з близьких друзів трапиться біда. Лежать у полі мертві коні віщують сплячому страждання через його власні шкідливі вички. Вбити хворого коня, щоб позбавити його від мук – такий сюжет сну говорить про те, що, видаючи свої дії за благі наміри, ви топите власних друзів. Будь-який інший сон, в якому фігурують мертві коні, є передвісником самих різних нещасть.

Кінська голова сниться до сильного переляку.

Скакали на коні у чистім полі – відмовите настирливому залицяльнику (шанувальниці).

Тікати від коня, який переслідує в сні – до неприємностей різного характеру. Добре, якщо ви все-таки втекли або сховалися. Але якщо ви тікаєте від коня в ніч на неділю, то, можливо, ви упустите наяву дуже непоганий шанс.

Приснилося, що кінь вдарив – захворієте. Якщо кобила брикнула в грудихвороба буде серйозною і тривалою.

Красиві чорні коні з возом сняться жінці, яка в шлюбі буде нещасливою, буде знаходитися у власному будинку на положенні домробітниці.

 • Гладити білого коня у сні – до перелюбства.
 • Гладити чорного – до дуже сильної спокуси.

Приснилося, що кобила ожеребилась – в будинок прийде достаток, але він буде пов’язаний з нечесними махінаціями.

що означає коли сниться кінь

Дуже великий кінь сниться до обману.

Потопаючий кінь у воді сниться до провалу якоїсь справи.

Кінь, коні, сонник Лоффа

Якщо вам довелося бачити коня, значення цього сновидіння може значно змінюватися в залежності від інших подробиць сну, навіть тих, які часом здаються другорядними, малозначимими. В першу чергу слід керуватися своїми відчуттями, що ви відчували страх, задоволення, азарт, спокій і т. д., як виглядала тварина, чи не проявляв по відношенню до вас агресії? Місце дії, масть коня, присутні поруч люди і багато іншого – все це є окремими ланками загальної картини тлумачення сну. Також велике значення має і сам сновидець, його стать, вік, сімейний стан і т. д.

До чого сниться кінь дівчині? Для цієї категорії сновидців розшифровувати сни про коней слід у площині особистих взаємин.

 • Білі коні, що спокійно пасуться на лузі, сняться дівчині в знак того, що пошук жениха поки затягується. Їй не слід проявляти власних ініціатив у цьому напрямку, просто час ще не настав. Біжить прямо на неї білий кінь сниться дівчині до чиєїсь наполегливої, але досить небезпечної для неї уваги. Слід вести себе стримано, обачно і не квапити події.
 • Якщо дівчині сниться рудий кінь, попереду у неї яскравий роман, вибух пристрасті, однак сновидіння не дає ніяких втішних прогнозів на майбутнє.
 • Якщо ви дівчина і вам сниться, що за вами біжить кінь – можна готуватися до заручин. Чи вам було при цьому страшно? Ступінь жаху, який ви відчували, визначає, наскільки щасливим або невдалим буде ваш шлюб (чим страшніше, тим гірше). Але якщо за вами мчав вороний кінь – ваш майбутній чоловік буде дуже авторитарним, а може бути, і жорстокою людиною.
 • Дуже поганим знаком, що передвіщає ганьбу для будь-якої особи жіночої статі є побачений у сні хвіст кобили.

Рудий кінь, побачений у сні чоловіком, віщує, що його будуть долати сильні сумніви, або загрожує запій.

До чого сниться кінь жінці, що знаходиться в шлюбі? Якщо їй довелося їхати верхи на коню коричневого кольору уві сні, це означає, що вона занадто часто обманює свого чоловіка (мова йде про будь-яку брехню), причому робить це повсякденно, навіть там, де це і не потрібно. Якщо це був чорний кінь, сновидіння говорить про те, що спляча жінка взяла на себе роль глави сім’ї. Кататися на коні білого кольору у сні є для заміжньої жінки знаком розради, символом спокійного життя, якщо той йшов рівним кроком і виглядав врівноважено.

Якщо неодруженому хлопцю сниться дівчина на коні білого кольору, йому слід бути обачним, оскільки його можуть обманом змусити піти в загс.

Худий кінь, шкапа сниться до наклеп.

Якщо приснився кінь по соннику Цвєткова

Бачили стадо коней у сні – попереду серйозний життєвий вибір, оскільки вони символізують людську долю і надію.

Приснилося, що кінь кусає – хтось наскаржиться на вас. Якщо кінь кусає за рукускарга буде обґрунтованою. Сон для жінки, в якому на неї нападає кінь, віщує сексуальне домагання. Боятися коня у сні – до переляку наяву.

Кінь впав – розлучитеся з якимось привілеєм, суспільним становищем.

Кінь запряжений з людьми сниться як передвістя важкого життя, коли на утриманні сновидця буде вся родина.

Пасуться в полі гніді (коричневі) коні сняться до добробуту в справах.

Якщо на ваших очах коричневий кінь стає рудим – вас чекає небачене буяння пристрастей. Будьте дуже обережні в своїх почуттях.

Чорні коні – провісники поганих новин. Приснилося, що чорні коні нападають – попереду важкий життєвий період, низка неприємностей.

Сідати на коня у сні – до підйому духовних і творчих сил.

Пологі коні сняться до несподіваного доходу.

Темний кінь карої масті, побачений жінці, обіцяє їй інтимний зв’язок з дуже темпераментним чоловіком, можливо, південної національності.

Гладити, обіймати коня, цілувати його в сні – до радості.

Якщо уві сні вам довелося малювати коня, виходить, у реальному житті ви дуже багато мрієте, з-за чого нерідко страждають ваші справи.

Побачений уві сні дохлий кінь сниться до провалу якоїсь великої надії. Якщо мертві коні сняться в ніч під пісний день, то негативні зміни відбудуться у вашому житті дуже скоро.

Приснилося, що кінь помер, що належить вам – наяву ви втратите не тільки надію, але й честь.

Якщо уві сні ваш кінь втік – ви занадто багато переживаєте про зовнішню пристойність, забуваючи про суть людського спілкування.

Побачити, що кінь лежить на землі – до розорення.

Іржання коня чути в сні – поганий знак, що передвіщає сварки, образи, зневагу або ганьбу.

до чого сниться кобила з лошам

Значення сну кінь – сонник Хассе

Біжучий кінь сниться до радості. Став на диби – до конфлікту.

Тікати від коней, що мчать на вас – до небезпеки. Якщо коні кусаються уві сні – біди не уникнути.

Бачити, як важко рухається візок з конем – до непосильної праці.

Кінь народжує – такий сон передвіщає прибуток, знахідку, подарунок.

 • Якщо дівчині сниться, як незнайомий чоловік скаче на коні в її бік – до швидких заручин.
 • Для молодої людини бачити жінку на коні – до шлюбу з авторитарною, владною жінкою.
 • Їхали на коні спокійним кроком у сні – будете намагатися обдурити когось. Скакати на коні на великій швидкості – до дуже ризикованої справи.
 • Кататися на коні разом з коханою людиною – до зради одного з вас.
 • Приснилася дитина на коні – це поганий сон для незаміжньої дівчини. Їй ні під яким виглядом не варто вірити обіцянкам і солодким промовам.

Вкрасти коня у сні – до нещастя.

Мертвий кінь сниться до хвороби, з-за якої ви довгий час не зможете ходити. Якщо труп коня сниться на середу або п’ятницю – хвороба може вразити когось із близьких вам людей.

Старий вороний кінь сниться до втрати, шкоди.

Побачити в сні вбивство білого коня – наяву станете свідком злочину.

До чого сниться кінь – езотеричний сонник

Побачити в сні, як кінь пасеться на лузі – до рівного благополучному перебігу справ.

Сиділи верхи на коні – добрий знак, що обіцяє удачу.

Приснилося, що кінь вкусив – ввяжетесь в якісь інтриги, конфлікт або політику і постраждаєте.

Якщо вам сниться що кінь говорить, це говорить про ваше проникнення в тонкий світ. Все, що ви почуєте, може бути дуже важливо.

Колір коня визначає ставлення сновидіння до різних сфер життя сплячої людини:

 1. Білий кінь відображає емоції, почуття.
 2. Рудий відноситься до особистого життя, це любов, пристрасть, прихильність.
 3. Чорний кінь символізує уві сні соціальні, суспільні взаємини.
 4. Рябий – поїздки, рух, переміщення в просторі.
 5. Сірий в яблуках кінь з’являється у сні як уособлення подій в діловій сфері.

Приснився ваговоз або коні в запряжці – чекає важка робота. У цілому цей кінь висвітлює уві сні побутову сферу життя людини.

Їхати на чорному коні в сні – домогтися визнання, авторитету. Але якщо він впирається або намагається вас скинути – вам буде непросто цього домогтися. Їхати на коні і бути скинутим з нього – такий сон попереджає про появу конкурента, суперника, який виявиться сильнішим. До якої сфери життя це відноситься, підкаже масть тварини. Осідлати коня у сні – дуже щасливий знак, вас чекає величезний успіх.

Якщо ваш кінь тікає, і ви розумієте уві сні, що наздогнати його ви вже не зможете – готуйтеся потерпіти поразку.

Приснився померлий, дохлий кінь – може статися занепад сил, хвороба, депресія, втрата інтересу до життя.

Дуже великі коні сняться до обману, який вам буде дуже важко пережити.

Отримати коня в подарунок у сні – до процвітання.

що означає коли сниться кінь коричневий

Кінь сонник Менегетті

Кінь в сновидінні найвищою мірою символізує жіноче еротичне начало і всю жіночу сутність.

Якщо кінь сниться жінці – це є вказівкою на конкретну статеву прихильність до певного чоловіка і готовність до сексуального контакту з ним.

Для чоловіка образ коня в сні в цілому вважається негативним, що несе з собою регресивне спілкування.

До чого кінь чи кобила сняться, сонник Лонго

Сниться дикий вороний кінь, що біжить по полю – знайдете свободу. Справа може стосуватися різних сторін життя, у тому числі фінансового становища, морального стану або особистих взаємин.

Гнідий кінь, вбитий або поранений, сниться до нещастя.

Приснилося, що кінь вкусив – вас відкине той, кого ви любите. У ніч на суботу укус коня сниться до хвороби.

Шукати в сні коня, який пропав – символ дуже примарних надій, які мають мало шансів на здійснення.

Запрягати коней у сні – до початку нової, досить перспективної справи.

Якщо уві сні ви тікаєте від коня, цей сон відображає ваші спроби втекти від власної долі, того, що неминуче має статися у вашому житті.

Померлі коні сняться до втрати надій.

Не варто розраховувати на успіх, якщо у сні ви ловили, але не змогли піймати коня.

Гладити коня – до фінансової удачі.

Дивитися на кінські перегони – до пересичення, відчуття життєвої втоми, але якщо ви були учасником – ваші справи швидко підуть в гору.

Шкура коня з’являється у сні як попередження про те, що ваше егоїстична поведінка може завдати шкоди комусь із ваших близьких.

Маленький кінь сниться до недовіри.

Коні, англійський сонник

Запряжені коні сняться до заслуженої поваги у суспільстві, успіху.

Катання на коні в суспільстві жінки чоловік бачить уві сні повчання, вказівка на те, що занадто багато уваги і коштів витрачає на легковажних осіб.

Дерев’яний кінь сниться до обману.

Кінь французький сонник

Якщо хворій людині сниться, що він веде коня на водопій – він одужає.

Доглядати за конем, годувати його, гладити – до появи вірного друга.

Продаж чи купівля коней сниться до скандалу в будинку.

Коні, ассірійський сонник

Скакати на коні без сідла у сні – до перемоги у важкій боротьбі.

Лежати під конем – до поразки, хвороби або ганьби.

Голова коня сниться до сміливого вчинку.

Напувати коня у сні – до багатства та радісного життя.

Незнайомий чоловік на коні сниться дівчині до швидкого шлюбу.

Приснилася стрибаюча на коні дівчина – сплячому не вистачає розсудливості і виваженості.

Взяти уві сні у когось із рук кінське м’ясо або отримати його в подарунок – до ганебного звинувачення, судової тяганини.

До чого коні сняться – сучасний сонник

Мирно пасуться коні сняться до спокійного життєвого періоду.

Агресивно налаштовані, нападники або кусаючі сплячу людину коні попереджають про можливе нещастя.

Незнайома людина на коні з’являється у сні до важливої для вас звістки.

Годувати коня у сні – до достатку, процвітання.

Приснилося, що кінь потонув – будуть серйозні перешкоди в особистому житті, любові.

Рятувати коня, що потрапив в небезпечну ситуацію (капкан, болото, аркан і т. д.) – до несподіваного подарунку долі, виконання бажання, на яке ви вже не сподівалися.

Мертвий кінь сниться до великої втрати, життєвого розчарування, збитку.

Приснилося, що вам подарували коня і ви не знаєте, що з ним робити – у реальному житті ви досягнете того, чого добивалися, але після цього будете дуже шкодувати про витрачений час.

Літаючий кінь – щасливе сновидіння. Воно знаменує собою творчі досягнення та інші життєві успіхи.

Зустріти коня посеред вулиці – до ревнощів.

Кінь в будинку сниться до жахливого обману, зради.

Езотерика
Додати коментар