Сонник храм приснився. До чого сниться храм у сні бачити.

Храм до чого сниться в соннику Міллера

Якщо вам сниться храм, церква, а в реальному житті ви не відвідували і не збиралися найближчим часом відвідувати такі місця, то сновидіння є прямою вказівкою на порив душі очиститися від того, що обтяжує вашу совість.

Будівництво храму сниться до благодійності, пожертви. Крім того, якщо вам довелося уві сні будувати храм, це може означати, що ви знаходитеся в реальному житті на шляху до Бога, але поки ще не повною мірою усвідомили цього, маєте якісь можна розв’язати сумніви і не прийняли остаточного рішення.

Йти в храм уві сні – сон схожого значення, але в цьому випадку сплячий не витрачає багато часу на роздуми, а просто бере догмати православ’я на віру.

Бачити уві сні зруйнований храм на горі – свідчення того, що щось, раніше що зводиться вами в ранг незаперечних істин, раптом стало для вас спірним і спростованим. Мова може йти про будь-яку сферу життя.

Приснився стародавній храм якоїсь загиблої цивілізації – здійсніть дивовижні відкриття. Можливо, вас чекає поїздка в дуже цікаве місце.

Гарячий храм сниться до важкого горя, яке вразить вас і, можливо, похитне віру в душі, але час розставить все по своїх місцях.

До чого сниться храм – сонник Хассе

Якщо вам приснився православний храм, білий, з золотими куполами, що грають на сонці, то попереду щастя, яке важко буде назвати легким.

Приснився храм на горі, прихований від людських очей – чекає непроста душевна робота над собою, яку ви не будете присвячувати нікого, навіть близьких.

Нести уві сні в храм свічки, щоб поставити їх за упокоєння якоїсь людини – до відчуття хисткості зовнішнього світу, крихкості життя, думок про вічне.

Храм, французький сонник

Приснився великий храм, що належить невідомій вам релігії – будете шукати наяву заступництва, справедливості, пояснення того, що відбувається. Душа ваша буде в сум’ятті.

Якщо жінка була в храмі в сновидінні напередодні свого заміжжя в реальному житті, то майбутній шлюб буде непростим, але щасливим.

До чого храми сняться – сучасний сонник

Бачити здалеку куполи храмів у сні, чути дзвін і всією душею рватися в це місце, навіть якщо вам просто захотілося трохи краще розглянути це культова споруда – передвістя складного життєвого періоду, в кінці якого ви матимете віру в Бога.

Езотерика
Додати коментар