Сонник безодня наснилася. До чого сниться безодню у сні бачити.

Тлумачення сну безодня в соннику Міллера

Бачити уві сні безодню, а особливо – дивитися в неї, – це наяву ризик втрати частини своєї власності. Також є ймовірність, що якісь сильні розбіжності, сварки виведуть вас з робочого стану, ви тимчасово опинитеся непрацездатним.

Для жінки цей сон може означати, що вона буде змушена звалити собі на плечі турботи, які будуть її обтяжувати.

Падіння в безодню для жінки сниться до дуже сильного розчарування. Однак, якщо вона все-таки “долетіла” і акуратно приземлилася, не вдарившись, значить, все це тимчасово, і вона швидко знайде душевну форму.

Якщо приснилася безодня по соннику Цвєткова

Падати в безодню у сні – до великих ускладнень і, з великою ймовірністю, провалу у справах.

Водна безодня сниться до надзвичайно сильного захоплення, яке закінчиться майже катастрофічним розчаруванням.

Безодня, англійський сонник

Безодня в сновидінні уособлює майбутнє нещастя, позбавлення, провал, в тому числі і моральне падіння.

Безодня, французький сонник

Якщо перед вами уві сні з’явилася прірва, але ви не впали, це означає щасливу обставину, яка відверне біду. З великою ймовірністю це буде якась зустріч.

Якщо ви все-таки упали, то сон може означати примирення з дуже давнім ворогом або з дуже близькою людиною.

До чого безодня сниться – сучасний сонник

Приснився безодня не обіцяє сплячому радісних днів, особливо якщо він намагався розглянути, звісившись вниз, її дно. Будуть труднощі, розчарування, випробування, важкі і багатоденні.

Якщо ви так і не змогли розглянути це дно, але при цьому вам було страшно, і ви відчували, що можете впасти, то сновидіння є попередженням, що вам нахабно лицемірять з особистої вигоди. Та ж інтуїція, що підказувала вам у сні небезпеку падіння, допоможе вам у житті розпізнати підлесника.

Плисти по повітрю уві сні над прірвою – це дуже хороший знак, ви все подолаєте і всього досягнете, принаймні, на даному етапі.

Якщо уві сні ви кидали у прірву камені, щоб зрозуміти її глибину, значить, ви в ім’я успіху і кар’єри готові пройти по чужим і навіть далеко не чужих головах.

Того, хто намагався уві сні розглянути в безодні хоч якісь обриси або предмети, але нічого не розглянув, слід налаштуватися на те, що ніхто не буде йому допомагати найближчим часом ні в чому.

Якщо безодню ви бачите за своєю спиною, вона здається вам пройденої, а ви йдете далі, – значить, ви не просто минете розставлені долею пастки, але і отримаєте вигоди з вчорашніх неприємностей.

Езотерика
Додати коментар