Сонник лікар приснився. До чого сниться лікаря у сні бачити.

До чого сниться лікар, доктор, медик в соннику Міллера

Лікар у наших снах є прообразом якогось чарівника, який може практично все.

Якщо візит до лікаря сниться дівчині, то сон може вказувати на те, що вона прагне до безглуздих, безперспективних захопленнь, заради яких може пожертвувати навіть власною молодістю і красою.

У тому випадку, коли похід до лікаря сниться дівчині, яка дійсно потребує допомоги лікаря, сон означає, що здолають її переживання, похмурі думки у зв’язку з хворобою. Якщо розмова з лікарем у сновидінні був оптимістичний, то прогноз буде сприятливий, а зі своїми думами вона впорається.

У тому випадку, коли лікар мав дуже стурбований вигляд, хвилювався при розмові – хвороба може затягтися або закінчитися трагічно.

Якщо жінці сниться лікар чоловік, за якого вона збирається виходити заміж – наяву її обдурять, і це буде дуже нахабний обман.

Бачити уві сні шарлатана, який лікує вас, видаючи себе за лікаря – наяву вам загрожує серйозна хвороба, важка недуга.

Кабінет лікаря-дантиста сниться до обстановки, в якій має місце лінійна брехня. При цьому, цілком можливо, що мова йде про сім’ю сплячого.

Побачений з боку стоматолог віщує розлад, скандал серед ваших друзів. Якщо у вас була спільна компанія, вона може розвалитися.

Лікар до чого сниться, сонник Лоффа

Образ медика, лікаря в сновидінні уособлює ставлення сновидця до чогось первинного, до джерела знань. Він відображає духовну силу сплячого і його здоров’я, душевне і тілесне.

В образі медика в сновидінні ми можемо побачити кого завгодно – друзів, вчителів, співробітників, домочадців, незнайомих людей. Будь-яка зустріч з медиком уві сні може бути розцінена як контакт зі світовим підсвідомістю, його мудрістю. Риси цього образу одночасно і лякають нас, і обнадіюють, викликають відчуття небезпеки, і, в той же час, запевняють у безпеці. Як наяву, так і у сні, відвідування лікаря може кардинально змінити наше світосприйняття.

Функціональне призначення цього персонажа в сновидінні полягає у відображенні зв’язку минулого і майбутнього, а також духовного початку і свідомого світосприйняття. Такі сни дають ключ до пізнання нашого власного відношення до впливу деяких чинників, які повертають хід нашого життя.

Для осмислення сновидіння, в якому до вас прийшов лікар, або ж ви самі були в лікаря, оцініть, як він виглядав і чим відрізнявся від інших персонажів вашого сну, що говорив, був стурбований або, навпаки, благодушний, які почуття звідали при цьому ви.

Якщо ви самі бачили себе лікарем у сні – що ви робили в цьому образі? Яка була ваша спеціалізація? Можливо, саме напрямок лікарської діяльності вкаже вам на область вашого здоров’я, яка потребує пильної уваги.

Значення сну лікар – сонник Хассе

Поява лікаря в сновидінні є попередженням про нехтування здоров’ям з боку сплячого, про його безладної життя.

Розмовляли з лікарем – сон дає надію на виправлення.

Якщо вам сниться запис до лікаря, ви скоро захворієте наяву.

Таке ж значення має сон, у якому ви сидите в черзі до лікаря.

Приснилося, що лікар призначає або робить вам операцію – здорова людина може після цього серйозно захворіти, а хворий – піти на поправку. Але одужання не буде швидким.

До чого лікар сниться – езотеричний сонник

Якщо уві сні вас лікує доктор – вам знадобиться підтримка, допомога.

Бачити уві сні суворого лікаря в білому халаті – до не виправданих сподівань на чиюсь допомогу у кримінальних справах.

Якщо лікар у сні прийшов до вас додому і був налаштований дуже дружелюбно – допомогу ви отримаєте, але тільки після наполегливого прохання.

Сновидіння, в якому вам довелося давати гроші лікарю, оскільки інакше він відмовлявся вас лікувати, говорить про те, що вас обдурять під виглядом допомоги, зроблять ведмежу послугу, ви понесете збитки.

Приснилося, що ви самі лікар – комусь знадобиться допомога, ваша підтримка.

Лікарі, сонник Менегетті

Лікар в сновидінні вказує на якусь патологію сплячого, або на неправильно призначене йому лікування.

До чого лікарі сняться, сонник Лонго

Бачити уві сні медичного працівника – знак того, що ви занадто недовірливі і стурбовані власним здоров’ям більше, ніж він дає для цього привід. Можливо, мова йде не тільки про здоров’я, а про вашу глобальної схильності перебільшувати масштаби проблем.

Снилося, що ви лікар і робите операцію – сон говорить про вашу звичку лізти в чужі проблеми. При цьому ви не просто даєте поради, але втручаєтеся наполегливо і дуже нав’язливо, часом не даючи людині вибору на інший результат ситуації, що-то вирішуючи за нього. Перш за все, це не етично, а крім того, страждають ваші власні справи.

Бачити уві сні лікаря, який доглядає за пацієнтами – ви надто сфокусовані на брак уваги, який, на вашу думку, відчуваєте.

Якщо доктор сниться вам лікарні, в неформальній обстановці – вас чекає ділова поїздка, цікава відрядження.

Лікар, французький сонник

Доктора сняться до смутку, неприємностей, хвороб.

До чого сняться лікарі – сучасний сонник

Бачити над собою обличчя схилився лікаря – до серйозного захворювання.

Снився лікар швидкої допомоги – будьте вкрай обережні на дорозі, можете потрапити в дорожню пригоду.

Операція, що оперують лікарі сняться до повної перемоги над суперником у коханні.

Бачити себе в образі доктора – наяву ви замахнулися на те, що вам не під силу.

Якщо жінці у сні лікар сказав, що вона вагітна, велика ймовірність настання вагітності наяву.

Езотерика
Додати коментар