Сонник скеля наснилася. До чого сниться скелю у сні бачити.

Скеля до чого сниться в соннику Міллера

Яка обриваються в море скеля сниться до настання смуги невдач в житті.

Стрибати зі скелі в море уві сні – передвістя конфлікту, спровокованого самим сплячим.

Падіння зі скелі сниться до нещастя, великої невдачі.

Приснилося, що падаєте зі скелі разом з коханою людиною – наяву розлучитеся.

Вилазити на скелю, дертися на її крутому схилу в сновидінні – до спроби переробити своє життя, перекроїти усталені звички.

Скеля до чого сниться, сонник Лоффа

Якщо вам сняться скелі і море, то у вашому житті присутній і дух боротьби, і вабить велич перемоги. Вам необхідно самому визначити, яке почуття було в цей момент у вашому серці домінуючим – страх або захоплення.

Стрибок зі скелі вказує в сновидінні на якесь очікування, яке дуже втомила вас в реальному житті, ви втомилися чекати і готові на ризик.

Падати зі скелі у сні – відчай, страх, невирішена ситуація.

Якщо скеля, падіння з неї сниться напередодні важливої життєвої події, то вам слід зібратися з думками і вибудувати конкретну стратегію, бо в даний момент ви перебуваєте в стані “швидше б усе скінчилося, і будь що буде”, це небезпечна позиція.

Лізти на скелі вгору – таке сновидіння вказує на прагнення до кращого, однак не дає відповіді на питання, наскільки виправдані ваші зусилля. Видно була мета, вершина? Що ви мали намір там робити, бути може, просто сфотографуватися або комусь щось довести? Чи було вам страшно лазити по скелях в цьому сновидінні? Чи Знали ви, як будете спускатися назад?

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар