Сонник барабан приснився. До чого сниться барабан у сні бачити.

Тлумачення сну барабан сонник Міллера

Барабан уві сні має відношення до чогось неспокійного, але доброзичливого.

Якщо ви чуєте в сні віддалені і як би приглушені барабанні звуки, значить, вам варто уважніше придивитися до одного. В даний момент він потрапив в біду і потребує допомоги, але з особистої скромності мовчить.

Чути уві сні барабан можна і як прояв чийогось доброзичливого ставлення.

Для тих, хто знаходиться в морі, і тих, хто задіяний у торговельній сфері, цей сон обіцяє процвітання й відсутність підводних каменів.

До чого сниться барабан, сонник Фрейда

Барабан в даній проекції є знаком перебільшеного, гіпертрофованого сприйняття взаємовідносин з партнером. Ви намагаєтеся проектувати на свідомість оточуючих думка, що у вас все чудово, але барабанний дріб не дарма несе в собі тривогу і сигнали можливого зрадництва. Все ще можна виправити, але зрада вже стоїть біля порога, відкрийте своє серце, і воно зуміє закрити запасний вхід в серці вашого партнера.

Якщо вам сниться, що ви тримаєте барабан і б’єте в нього, то в реальності ви маєте вельми погану звичку ставити власну персону на перше місце у відносинах між двома. Більш того, ви вважаєте, що все, чим багаті ваші відносини, має відношення тільки до вас. Але і це було б не так страшно, якби ви не думали, що ваш партнер або партнерка без вас перетворюються в нуль без єдиної палички, за що їм слід дякувати вас постійно і звеличувати до небес. Доводити вам зворотне марно, тому радимо просто зупинитися і подивитися на ситуацію з іншої сторони.

Якщо приснився барабан по соннику Цвєткова

Якщо ви близько чуєте барабанний дріб, вас чекають втрати, що стосуються близьких друзів або, що менш ймовірно, грошей.

Ви самі були барабанщиком – до смерті близького друга.

Значення сну барабан – сонник Хассе

Барабан сниться до пліток, гучних чуток і до необґрунтованого наклепу.

Самому грати на барабані – джерелом пліток станете ви.

Барабан, англійський сонник

Якщо уві сні вам довелося бити в барабан – ви даремно мрієте про тимчасове спокої, у вашому будинку розгорнуться справжні військові дії із-за повної відсутності взаєморозуміння.

Чуєте, як барабанить хтось інший – вас втягнуть в чужий конфлікт.

Езотерика
Додати коментар