Сонник балкон приснився. До чого сниться балкон у сні бачити.

Сон, в якому балкон в центрі подій, обіцяє радість, підвищення на роботі і можливе знайомство з красивою молодою людиною, якщо сновидець – жінка, що стояла в лоджії, їй таке сновидіння може нести звістку про небажану вагітність. Люблячі один одного люди прощаються, спілкуються (знаходяться разом) на балконі – до розставання. Засклений – до замкнутості від навколишнього світу і навіть близьких. Зруйнований – до розчарування. Стрибати через нього – до марнославних вчинків, про які доведеться пошкодувати. Чоловік його ремонтує, відновлює – до спроби вдихнути нове життя в сімейні стосунки.

Сонник XXI століття

Балкон описується в соннику як просування по кар’єрних сходах вгору, якщо дана прибудова привиділася на власному домі. На чужому – до пошуку справжнього кохання, розчарування в наявних відносинах.

Підійматися на балкон – до подолання труднощів. Стояти на ньому – до переживань, які безпідставні. Дивитися вниз і боятися – небажання брати на себе відповідальність.

Багато лоджій – до порожніх розмов.

Езотеричний сонник

Вся увага – до того, що відбувається на балконі. Люди і предмети, які там зустрічаються сновидцю, можливо, скоро підуть з життя цієї людини. Але їх доля ще до кінця не визначена. Можливо, сон вказує на відсутність почуття захищеності, стабільності.

Балкон, що звалився застерігає від майбутніх травм. Це знак, що може статися нещасний випадок, потрібно бути уважнішими.

Еротичний сонник

Бачити уві сні балкон для пари закоханих – до розставання. Для жінки – до небажаної новини про цікаве положення. Можливо, скоро прийде неприємна новина про давно забутому другу або шанувальника.

Для чоловіка – до інтимної всеїдності, настав час зробити вибір на користь однієї жінки і зберігати їй вірність. Для жінки таке сновидіння обіцяє розставання з коханцем, місце якого довго порожнім не буде.

Сонник Міллера

Балкон для пари – знак швидкої і остаточної розлуки. Символ новини про далеких знайомих.

Сонник чаклунки Медеї

Побачети уві сні таку прибудову – означає глибокі знання про щось, об’єктивний погляд на проблему, якого потрібно дотримуватися. Для коханих людей – на жаль, розлуку. Дивитися знизу – до розчарування життям.

Сонник за порами року

Балкон побачити – до невірності другої половини, розглядати зверху перехожих – до приємного знайомства. Впасти з балкона – сонник трактує як мрії, яким не судилося збутися.

Любовний сонник

Закоханим, хто стоїть на такій прибудові, сновидіння натякає про можливий кінець їхнього роману. Якщо він скоро наяву і завершиться, краще не впадати у відчай – на горизонті з’явиться новий супутник по життю.

Сонник апостола Симона Кананіта

Бути на лоджії – хороший знак, ймовірність успіху в починаннях, але впасти з балкона уві сні – до негативного результату мрій.

Український

Сниться балкон до явних змін по службі – або до вдалого просування, або до розжалування.

Сучасний сонник

Перебувати на балконі – до веселого заходу. Стрибати з нього – до невиправданого ризику. Стояти на високій лоджії – до завищеної самооцінки.

Сонник Фрейда

Балкон може сприйматися як символ жіночого бюста. Що стоїть на лоджії жінка – зацикленість на своїй привабливості. Для чоловіка – надмірна захопленість протилежною статтю, нерозбірливість у зв’язках.

Падає балкон – до краху надій. Краще тверезо оцінювати свої можливості наяву, тоді не доведеться серйозно розчаровуватися.

Езотерика
Додати коментар