Сонник будинок приснився. До чого сниться дім у сні бачити.

до чого сниться будинок

Будинок до чого сниться в соннику Міллера

Образ будинку уві сні тісно пов’язаний з надійністю, фундаментальними поняттями сплячого, то, на чому базуються всі його життєві основи.

Шукати свій будинок у сні і не знайти – до втрати віри в людську справедливість. Щось сильно вплине на вашу психіку в цьому плані. Не варто судити по одному, нехай і дуже сумного випадку, про все на світі, адже ваш рідний дім як і раніше стоїть, просто в цей раз ви не змогли його знайти.

Якщо сниться, що батьківський будинок згорів – прийде серйозна переоцінка цінностей, закладених в дитинстві матричних стереотипів. Згорілий будинок також віщує великі фінансові втрати.

Бачити уві сні побудований новий будинок на місці старого – до зміни місця роботи або повторного шлюбу. Ви будете в сум’ятті, сумніви з приводу правильності свого вибору, але це лише невелика ностальгія, все владнається.

Сниться знесення будинку – термінова новина змусить поїхати в несподівану дорогу.

 • Якщо жінці сниться старий батьківський дім, з якого вона їде – до вступу в шлюб.
 • Чоловікові батьківський дім, який він покидає, попереджає про підступи суперника, конкурента, наклепи.

Приснилося, що ви вдома, в своєму будинку дитинства – ваше близьке майбутнє залежить від того, наскільки затишним і радісним він виглядав у вашому сні.

Якщо ви бачите покинутий будинок на його місці, в якому давно ніхто не живе – життя ускладниться. Якщо цей будинок йде під землю – буде похорон близького члена сім’ї зі старшого покоління.

Сниться згорілий будинок або ж ви спостерігаєте в сні, як будинок горить – суттєво зменшаться ваші особисті кошти, довгі очікування чогось важливого будуть обмануті. Ще гірше, якщо у вашому сні горіло багато будинків або великий красивий будинок. Ви можете опинитися на межі бідності і нервового зриву.

Якщо ви бачите в сні недобудований будинок – це вказівка на те, що ви не дотумкали, не вирішували, не прорахували до кінця якийсь важливий крок, починання. Взявши хороший старт, ви пуститеся в дорогу не в ту сторону або не розрахуєте засоби і можливості для закінчення цього шляху.

сонник недобудований будинок

Крах будинку сниться до краху надій або відносин. Якщо у вашому сні впав будинок, в якому знаходилися люди – хтось із близьких може серйозно захворіти. Приснилося, що руйнується багатоповерховий будинок – розваляться сімейні відносини, пересваряться родичі, може очікувати розлучення.

Будинок вибухнув у сні – щось сильно вразить вас, змінить погляди на навколишнє, підірве основу вашого життєвого сприйняття.

Придбати уві сні старий розвалений будинок – до спроби заново відреставрувати минулі відносини. Якщо ви і зможете створити видимість їх благополуччя – вони залишаться крихкими, ненадійними і будуть дуже недовговічними.

Будівництво будинку в сні обіцяє нові багатообіцяючі перспективи наяву і в справах, і в любові.

Якщо уві сні вам довелося фарбувати будинок – це говорить про те, що ви намагаєтеся реанімувати відносини або якесь починання, яке має мало перспектив наяву для вдалого продовження.

Побачити в сні будинок небіжчика – до отримання майнової або грошової спадщини.

Бачити уві сні будинок на дереві – добрий знак, сон вказує на те, що ви зуміли убезпечити себе від прийдешньої небезпеки.

До чого сниться будинок, сонник Ванги

Будинок в сновидінні символізує наше життя і тіло.

Якщо вам сниться, що будинок згорів – можете дуже серйозно захворіти. Таке ж тлумачення буде мати і приснився тріщина в будинку.

Якщо тріщина на будинку була побачена з вулиці – є небезпека отримання травми, опіку, сильного порізу, перелому. Якщо будинок дав тріщину зсередини – це вказує на можливе захворювання внутрішніх органів.

Бачити ще не погашений палаючий будинок – до захворювання, яке буде супроводжуватися лихоманкою, високою температурою.

Дуже несприятливо в плані стану здоров’я бачити зруйнований будинок або те, як хата валиться. Обов’язково перевірте наяву протягом своїх хронічних хвороб, якщо вони у вас є, є велика ймовірність прихованого перебігу захворювання. Бачили уві сні, як руйнується чужий будинок – можуть занедужати близькі люди наяву, подбайте про них.

Двоповерховий будинок сниться до весілля.

Поганим знаком вважається сон, у якому ви побачили будинок на кладовищі, велика ймовірність нещасного випадку.

Приснився дім на горі – будете швидко просуватися по службі.

Шукати номер будинку у сні – до складного вибору. Також сон може означати, що в гонитві за летячим журавлем ви не помітите красу птиці, яку тримаєте в руках.

Сюжет сну, в якому вам довелося захищати заміський будинок від розбійного нападу, розуміючи, що в окрузі немає нікого, хто може вам допомогти, говорить про те, що сподіватися і в реальному житті вам не на кого. Тим не менш, поки ви ще під захистом вищих сил, і зможете досягти наяву самі, якщо не складіть руки.

Снився будинок померлої бабусі – якусь подію з далекого минулого допоможе вам в майбутньому. Також сон може обіцяти переміну погоди до негоди.

Приснився новий будинок на морі – це вказівка на необхідність відпочинку і на те, що скоро ви будете мати можливість поїхати у відпустку наяву і відновити сили.

до чого сниться будинок дитинства

Будинок, сонник Лоффа

Сновидіння, в яких присутній якийсь будинок, можуть мати різні сценарії від будівництва або купівлі будинку до його повного руйнування, захоплення і т. д. Найчастіше, сон про будинок (особливо, якщо це був батьківський будинок або рідний будинок, в якому ви живете зараз) вказує на значущі життєві віхи, зміни і можуть символізувати як позитивну динаміку розвитку, так і нестабільність, крах, втрати, в т. ч. і моральні, душевні.

Про нестабільність, нестійке життєве становище буде сповіщати сон, у якому в будинку були чужі люди, чи ви просто побачили повна хата людей, а то і невідомих істот, вони займали ваш життєвий простір. Якщо ви були стурбовані цим уві сні, то наяву вашу волю пригнічують, це сигнал, який повинен викликати занепокоєння.

Зруйнований будинок, хитний або неминуче падаючий будинок, говорять у сні про прийдешню фінансову нестабільність, розрив відносин (в т. ч. і розлучення) і навіть смерть. Будь-яке руйнування будинку або його непридатне для життя стан говорить про те, що він більше не може виконувати своєї головної функції – служити притулком для людей. Побачивши уві сні, як падає будинок, варто задуматися про те, що у вашому житті добре, в якому місці її нитка найбільш тонка і може порватися.

Самому в сні ламати будинок – вказівка на вашу безпосередню провину в тому, що відбувається ломка, крах життєвих основ.

Споруджуваний будинок у сні, навпаки, виявляє прогрес ключових процесів, позитивну динаміку змін. Самому будувати новий будинок, багатоповерховий і просторий – це багатообіцяюче сновидіння, після якого можна очікувати підвищення в посаді, зростання добробуту, щасливого союзу, партнерства і т. д.

Будь-який сон, у якому перед вами з’являється новий величезний недобудований будинок, має позитивне значення. Крім того, будівництво будинку може передвіщати вагітність, в цьому разі новий будинок символізує материнську утробу, місце для життя майбутнього потомства.

Якщо ви перебували всередині невідомої вам будови, і це був високий, багатоповерховий будинок – важливо зрозуміти, на якому поверсі ви знаходилися і куди мали намір рухатися вгору або вниз). В деякій мірі це проллє світло на ваше положення в житті щодо тих пріоритетів і цілей, які ви самі собі визначили.

Зверніть увагу на всі деталі будинку, які вам вдалося уві сні розглянути і запам’ятати. Перш за все, з чого він був побудований, це вкаже на надійність змін, що відбуваються і взаємин. Дерев’яний комфортний будинок, говорить про більш природні метаморфози і почуттях, однак кам’яний будинок, цегляний більш надійний, довговічний. Наприклад, якщо у вашому сні фігурує дерев’яний будинок, новобудова – в плані особистих відносин сон вкаже на більш глибокі почуття, справжню любов, однак з поправкою на те, що дерево легко горить і приходить у ветхість набагато швидше, ніж цегла або камінь.

Бачити уві сні незвичайний будинок біля води – до комфорту і спокою, відновлення сил нетрадиційними методами, на які може вказати те. Що саме вам здалося незвичайним в цій будові. Присутність води в цьому сновидінні вказує на джерело енергії, життєвої активності.

Якщо приснився дім по соннику Цвєткова

Бачити уві сні будинок – це, найчастіше, попередження про небезпеку, що загрожує вашому здоров’ю, або вказівка на якісь зміни в житті.

 • Якщо вам сниться багатоповерховий будинок – тяжкі турботи підуть на вас суцільною хвилею.
 • Будувати будинок у сні – до гарних перспектив, доля буде привітна і щедра на подарунки.
 • Старий покинутий будинок сниться до збитків.
 • Несприятливий сон, у якому вам привидівся дивний будинок без вікон і дверей – ви будете в повній розгубленості, без орієнтирів і життєвих перспектив, знадобиться втручання ззовні, щоб вивести вас із цього деструктивного стану.
 • Мити будинок у сні – до смерті члена сім’ї.
 • Будинок біля моря сниться до гостей.
 • Приснився будинок без даху – очікує переїзд з незалежними від сновидця обставинами.
 • Заходити в будинок, ходити по будинку без особливої мети – до чуток наяву, спростувати які не зможете. Вам доведеться уникати товариства, ховатися від людських очей.
 • Побачити в сні палаючий будинок – до радості.

Значення сну будинок – сонник Хассе

Гарний будинок сниться до доброго здоров’я.

Побачений у сні споруджуваний будинок несприятливий для хворої людини, хвороба може виявитися серйознішими, ніж передбачалося.

Купівля нового будинку у сні, навпаки, сниться до періоду міцного здоров’я, гарного самопочуття і перспективних починань.

Сниться, що горить будинок – до прибутку. Однак, якщо ви бачите уві сні будинок після пожежі, горілий будинок, це вказує на довгі і виснажливі майбутні труди.

Бачити уві сні будинок біля річки – вказівка на необхідність відновлення життєвих сил, ви занадто стомлені й спустошені духовно.

Приснився житловий будинок у воді – доведеться жити значний період часу в казенному закладі. Це може бути як готель, так і місце тюремного ув’язнення.

Якщо вам сниться величезний будинок без дверей і вікон – це вказує на те, що ваші грандіозні плани насправді утопічні, не мають шансів на здійснення.

Якщо незаміжній дівчині сниться дім коханої людини, з батьками якого вона поки не знайома – це знайомство дуже скоро відбудеться.

Дім предків, побачений у сні, вказує на настання нового періоду у вашому житті, на якийсь рубіж. Такий сон про батьківській дім може снитися періодично.

Бути вдома, в своєму житлі, в той час, коли за вікном відбуваються небезпечні події (заколот, ураган, сильний град і т. д.) – такий сон обіцяє вам захист і підтримку, яку ви отримаєте під час прийдешнього нестабільного періоду свого життя.

сонник купити будинок

До чого сниться дім – езотеричний сонник

Чужий будинок уособлює чуже життя.

Якщо цей невідомий будинок мав значні розміри, або вам здався ворожим чужий великий будинок – у вашій реальному житті хтось або щось чинить постійний тиск на вас, здійснюється вторгнення в приватне, особисте, ви підсвідомо від цього страждаєте. Сниться незнайомий будинок з великими вікнами – ваше життя надто публічне, це може зашкодити чужим непроханим втручанням в потаємне.

Входити у сні у приватний будинок – до вашого втручання наяву в чуже життя. Якщо вас не запрошували, або ж ви зовсім проникли в нього таємно – ваше вторгнення і в реальності буде непроханим.

Увійти в будинок на запрошення – попросять про допомогу. Якщо це був багатий будинок – ваше втручання буде продиктовано заздрістю.

Маленький червоний цегляний будинок сниться до нового багатообіцяючого знайомства, відносин, які можуть мати продовження у шлюбі.

Старий будинок, старий похилений (чужий) сниться до відновлення старих відносин, активізації майже забутих зв’язків. Також старий дерев’яний будинок може послужити вказівкою на необхідність доробити наяву старі, занедбані справи. Той же сенс має уві сні і недобудований будинок, зруб.

Побачити в сні напівзруйнований будинок дитинства – вказівка на те, що ви пішли не тим шляхом, по якому вас направили ваші батьки. По всій видимості, це може мати негативні наслідки.

Великий і красивий свій будинок сниться до нових починань, проектів, задумів. Все, що ви зараз розглядаєте, як нову життєву перспективу, має всі шанси на успіх. Дуже добре, якщо це був зелений будинок.

Бачити білий дім у сні – до обману у справах, який спочатку здасться нешкідливим.

Снилося, що в будинку багато людей – чекає робота в дуже великому колективі. Зверніть увагу на те, як складалися у сні ваші стосунки з сусідами або з цими людьми.

Будинок померлої людини сниться до підтримки, допомоги або до одержання спадщини.

Зайняти у сні пусту кімнату – хороший знак, знайдете свою нішу.

Старий будинок під знесення сниться як вказівка на те, що у вас накопичилося багато непотрібного в речах, паперах і в голові.

Якщо сниться, що ви купуєте заміський будинок – наяву ви форсуєте якісь події.

Бачити уві сні, як хитається дім, валиться сам по собі – це вказівка на те, що ви руйнуєте своє життя зсередини, якщо поки всі візуально і знаходиться в колишньому стані, насправді незабаром може наступити крах. Загляньте всередину себе.

Приснилося знесення будинку, руйнування його з чиєїсь сторонньою допомогою – має місце активне і цілеспрямоване втручання сторонніх людей протягом ваших справ, особливо, якщо в сні будинок зносять, незважаючи на ваші протести.

До чого сняться будинки, сонник Менегетті

Сновидіння про будинок уособлює найбільш близьке до суб’єкта оточення, місце дії, особистий простір.

Якщо сниться великий будинок, це служить вказівкою на домінантний стереотип особистості.

Багато будинків у сні характеризують набір матричних образів поведінки суб’єкта, їх цілісну комплексну психоаналітику.

Крім того, важливо, великий будинок або маленький був побачений у сні, чи це новий будинок або старий, брудний будинок або чистий, важливо уточнити стан будівлі, поверховість, наявність підвалу, місце знаходження, спільність архітектури та ін. Якщо суб’єкт був усередині великої будови, не менш важливо дізнатися побутове призначення цього приміщення (спальня, кухня, вітальня в. тощо). Знаходження в такому приміщенні, як туалет або ванна, вкаже на порожній еротизм, деструктивну мастурбацію, нав’язливу агресивну динаміку. Знаходження в кухонному приміщенні буде негативним лише в тому випадку, якщо у картині сну були ножі і м’ясо. Спальні і їдальні приміщення несуть в собі позитивний заряд.

сонник вибирати будинок

До чого сниться будинок, англійський сонник

Будувати будинок у сні – до благополучної торгівлі, успішного фінансування, конструктивних взаємовідносин.

Новозбудований будинок – гарний сон для плаваючих у морі і для закоханих.

Приснилося багато новобудов – зміните місце проживання.

Високий цегляний будинок, розкішний і величний, сниться до набуття благополуччя. Якщо цей величезний будинок по своїй архітектурі був схожий на палац, наяву вас очікує не тільки багатство, а й популярність, можливо отримання титулу, звання.

Старий чужий будинок сниться до негативних змін.

Неблагополучно бачити уві сні порожній будинок, покинутий мешканцями. Ще гірше для перебігу справ, якщо уві сні ви цікавитеся, з якої причини цей порожній будинок покинули люди, і не отримуєте зрозумілої відповіді. Якщо вам сняться порожні будинки, і ви збираєтеся один такий будинок купити – ви навряд чи реалізуєте свої нинішні плани.

Будинок, французький сонник

Свій колишній будинок сниться до обтяжливих спогадів і докорів совісті.

Побудувати будинок у сні – до нових планів, у яких, безсумнівно, є майбутнє.

Сниться, що згорів будинок – надії, які ви плекали наяву, зазнають фіаско. Про нездійсненні мрії говорять і зруйновані будинки, побачені уві сні.

Купити будинок у сні – до зміцнення відносин і фінансових перспектив. Купівля будинку на березі водойми сниться до можливості витягти з нинішньої ситуації максимальну вигоду.

Продавати будинок у сні – до вкрай нерозумного ведення справ, ви прорахуєтесь на очевидному.

Сниться вода в будинку – витік коштів. Виявити причину цього вам буде не так просто.

До чого будинки сняться – сучасний сонник

Побачений у сні дім допоможе вам оцінити подальші перспективи розвитку особистих і ділових відносин, а також стану власного здоров’я.

Втратити будинок у сні – поганий знак, ви опинитеся не у справ, все, що здавалося міцним і надійним, почне втрачати значимість і опору.

Шукати будинок на незнайомій вулиці – значення сну буде залежати від результатів пошуку. Якщо ви дійшли до кінця вулиці, а потрібного будинку на ній не виявилося – можете стати жертвою шахрайства, обману.

Купити будинок – до вигідної угоди. Купувати будинок для молодої незаміжньої жінки – такий сон може означати шлюб за розрахунком. Однак, якщо їй приснилося, що купила будинок з червоної цегли або пофарбований червоний будинок – шлюб виявиться на рідкість щасливим.

Будинок без виходу уособлює безвихідне становище, небезпечну ситуацію.

Темний будинок без вікон сниться, як попередження про дуже серйозне захворювання, особливо, якщо ви в такий будинок у сні зайшли.

Побачити в сні падаючий будинок – у вашій родині може статися нещастя. Для закоханих – розчарування, розлука. Якщо будинок рухнув – розлука буде остаточною, а біда – серйозною. У разі, якщо розвалився будинок, в якому ви перебували, але ви встигли з нього вискочити – ви знайдете сили жити далі і знову знайдете щастя.

Самому ламати свій старий будинок у сні – до припинення відносин, які давно стали наяву вам в тягар.

Продаж будинку сниться до зміни занять або місця проживання. Ви зробите це добровільно, але, можливо, це буде вашою помилкою.

Снилося, що в будинку вода – можете бути залучені в судову тяжбу, розгляд.

Побачили уві сні будинок під водою – це розгляд закінчиться для вас сумно. Будинок на воді сниться, як знак хисткості обраного вами напрямку діяльності або відносин. Подумайте, чи є у всього цього майбутнє, і влаштує воно вас у такому вигляді.

Езотерика
Додати коментар