Сонник бити приснилося. До чого сниться бити по обличчю у сні бачити.

Тлумачення сну бити, битися в соннику Міллера

Якщо вам довелося уві сні когось бити по обличчю, значить, хтось відніме у вас сили, ви якимось чином передасте йому свою потенційну енергію.

Бути битим самому означає його безпечність і непідготовленість до прийдешніх подій. Відчуєте сильний переляк.

Приснилося, що захищали близьку людину і підставили під удар себе, і при цьому вас продовжували бити до крові – значить хтось із вашої родини поведе себе вкрай необережно, з-за чого ви понесете великий збиток, можливо – матеріальний. В інших випадках бути побитим до крові уві сні – надавати допомогу родичам, що буде пов’язане для вас з якимось труднощами.

Бити злодія – до новини.

Бити чоловіка уві сні – до винесення справедливого вироку (мова не йде про суд).

Бити посуд – до примирення.

Якщо вас хотіли побити уві сні і почали бити в обличчя, але ви ухилилися, значить, ви зумієте викрутитися з дуже складної ситуації.

Бити щура в сні – гарний знак, ви обчислите “юду” у вашому оточенні, чи він виявить себе сам.

Сон, в якому вам довелося бити тарганів, говорить про ваш страх втратити нажитого майна.

Бити мух у сні – ознака того, що ви пішли хибним шляхом у вирішенні якогось питання. Можливо, ще не пізно повернутися і зробити все інакше.

Чоловікові приснилося, що його били віником – він отримає “відставку” від дами свого серця.

Сон, в якому вам довелося бити ременем дітей, говорить про те, що вам не слід відпускати їх одних навіть недалеко найближчим часом.

Бити сестру або брата – до отримання невеликої спадщини, яка може викликати суперечки.

Якщо ви били подругу, то сон попереджає вас про те, що ви даремно підозрюєте її в якомусь непристойному вчинку.

Битися головою об стіну в сні – до дуже складної життєвої дилеми, вирішувати яку все ж доведеться.

Вагітну бити в живіт – до зради або зраду, яку перевернуть все ваше життя.

Бити, сонник Лоффа

Бити людей уві сні або бути битим самому – це сновидіння, потребують конкретного і детального осмислення. Слід згадати по можливості причину сутички, особа, з якою ви билися, і хто кого бив. Якщо бити людину довелося вам, ймовірно, слід простежити ту емоційну тему, яка стала передумовою сну. Це може бути домінування (особливо, якщо вам довелося бити жінку або дитину), внутрішня агресія (бити коханого чоловіка або жінку, бити скло, бити кішку), манія переслідування (бити колишнього хлопця, чоловіка або колишню дружину), а також контроль, які ви намагаєтеся над кимось встановити (бити суперницю, коханку чоловіка).

Крім цього, цікавий матеріал дають підсумки і масштаби побоїща. Зокрема, важливо, було це покарання за щось, або ж це був удар на поразку, з ризиком летального фіналу.

Якщо у позиції винуватця уві сні ви стояли, то у вас можуть стримуватися або величезний страх або злість і агресія. Якщо ви не виявите причину першого і не дасте вихід другого – може статися важкий нервовий зрив. Джерело вашої агресії або страху можна визначити по людині, якого ви били уві сні. Якщо, приміром, вам довелося бити дружину, значить, ви її або ненавидите, або боїтеся. Ще один класичний приклад – бити маму чи батька. Якщо вам довелося бути незнайомця – залишається тільки один варіант – невипущена внутрішня агресія.

Якщо вам довелося уві сні бити дитину (свою) – це говорить про ту безсилу злобу.

Бити кохану людину – особливе сновидіння, яке відображає бажання сплячого донести до цієї людини якусь інформацію, яку з якоїсь причини він не може передати йому наяву, можливо, мова йде про відверту розмову, на який сплячий не може зважитися.

Інше сновидіння, в якому жертвою побиття є ви. Навіть незнайомець в цьому випадку може уособлювати собою цілком певну особу з вашого оточення, і навпаки. Найчастіше такі сни відвідують людину в різні періоди його становлення.

Сон, у якому ви або хтось інший б’єте небіжчика, не слід розглядати з точки зору того, що цей чоловік вже помер. Небіжчик, швидше за все, має ставлення до певної події чи явища, саме в цій проекції і слід інтерпретувати це сновидіння.

Значення сну бити – сонник Хассе

Бити чоловіка або хлопця в сні – до дрібних неприємностей.

Бити дівчинку – до недостойного вчинку (навіть якщо цей сон бачила жінка). Однак, якщо їй довелося бити дочку уві сні, то та піднесе їй вкрай неприємний сюрприз.

Бити ворога уві сні – це означає, що ваш внутрішній негатив вимагає виходу. Щоб не наламати дров, було б непогано сходити в спортзал або постріляти в тирі.

Ображати беззахисну істоту, наприклад, бити собаку або бити дитини (дітей) – цей сон є відбиттям неусвідомленого страху перед силою, якій ви не можете протистояти наяву.

Якщо б’ють у сні вас, це є відображенням власних фобій сплячого. Зазвичай вони загострюються в період підвищеної стомлюваності, вам потрібен відпочинок. Це особливо актуально, якщо хтось намагався вас бити по голові.

Приснилося, що погрожували побити, але цього не сталося – озирніться уважно на предмет прихованого суперництва, щоб запобігти чийомусь несподіваному випаду в вашу сторону.

Якщо ви надумали уві сні бити посуд, то вибір того предмета, який, на вашу думку, слід побити, відіграє чималу роль, тому деякі з них слід розглянути окремо.

Бити склянки – такий сон означає ваш внутрішній страх перед якоюсь подією, а якщо вам довелося розбити келих – до щасливої події.

Почали уві сні бити пляшки – виходить, наяву вам слід замислитися з приводу кількості випитого вами алкоголю.

Довелося бити тарілки уві сні – все буде добре.

До чого сниться биття – сучасний сонник

Бити свою дитину в сновидінні – це сигнал, що загрожує йому небезпеки. Якщо ви били сина чи доньку – візьміть під контроль всі їхні вчинки та поведінку в залежності від вікової категорії.

Якщо жінці сниться, що вона била чоловіка – їй не варто сумніватися в його любові.

Бити коханку або бити циганку – обидва цих сновидіння мають однакове тлумачення – ваші таємні зв’язки скоро стануть відомі всім.

Якщо вас уві сні били по спині – чекайте підступу, зради.

Когось бити по щоках – до сварки з другою половинкою.

Бити поклони в сні – до каяття.

Якщо вас б’є струмом – сон пророкує раптово спалахнула любов, яку можна буде порівняти з ударом струму. Якщо таке відчуття з’явиться у вашому житті, ви поламаєте будь-які перешкоди.

Бити в дзвін у сні – до трагедії, нещасному випадку. Особливо обережно слід поводитися з вогнем.

Якщо уві сні ви били яйця, то наяву вам захочеться виплеснути комусь всі свої наболілі образи, і ви це зробите. Проти очікуваного у відповідь скандалу, ця людина зрозуміє вас і візьме до уваги сказане.

Бити кулаком у двері – підказка: ви даремно намагаєтеся достукатися до людини, якій абсолютно все одно, з якого боку дверей ви знаходитесь.

Якщо уві сні ви били ножем людини – ви перебуваєте в жахливому стані нервового перенапруження. Відпочинок і позитивні емоції – ваш порятунок.

Бити вікна у сні означає спрагу помсти. Ви сповнені гніву, наміри комусь помститися, проте пам’ятайте, що людина, гідний покарання, не зможе його уникнути. Часто доля карає людину набагато болючіше, ніж той, кого він скривдив.

Бити палицею кота – сон означає, що якимось чином ви отримаєте владу над власним ворогом, після чого він стане набиватися до вас у друзі.

Езотерика
Додати коментар