Сонник Америка наснилася. До чого сниться Америку у сні бачити.

Тлумачення сну Америка сонник Міллера

Америка – це символ нових знань, відкриттів та певних інтересів, у тому числі майнових. Тут все залежить від того, як сплячий сприймає Америку як країну або як континент, а також від того, яке його положення в суспільстві.

Чим вище в державній ієрархії складається сновидець, тим ширше коло інтересів, які охоплює цей сон. Приміром, державному діячеві сновидіння безпосередньо вказує на необхідність щось зробити в інтересах своєї країни.

Для людини, по своєму положенню невисокого, сон про Америці слід розцінювати як необхідність подбати про себе, родину, близьких. У вашому найближчому оточенні можуть статися неприємні події.

До чого Америка сниться – езотеричний сонник

Якщо під Америкою розуміється материк, то сновидіння можна розцінити як символ нових знань. Справа може стосуватися успішного вступу в навчальний заклад, здачі іспиту, а може обіцяти власне відкриття, свою маленьку Америку”.

Побачити Америку як країну, державу, означає, що тлумачити сновидіння випливає з матеріальної точки зору.

Якщо американськадержава постане перед вами у всій своїй красі і могутності, подумайте про те, чи варто володіння матеріальними благами тих зусиль, які ви на це витрачаєте.

Перебувати в Америці – поставтеся до своїх обов’язків більш уважно.

Збиратися до від’їзду з Америки до Росії або вже від’їжджати – щось ви робите не так у плані роботи, можливо, допустили помилку або збираєтеся здати погано перевірений звіт або документи.

Приїхати у сні як емігранта – попереджає про наступні заходи, які дадуться вам з великим працею, напругою фізичних і моральних сил.

Летіти до Америки літаком – сон обіцяє швидке вирішення якоїсь назрілої поточної проблеми.

Якщо приснилося, що в Америку ви пливете на кораблі, вам слід запастися терпінням. Те, що ви очікуєте зробити швидко, затягнеться на довгий час. Якщо ви понадієтесь на швидкий результат і почнете будувати подальші плани, то будете розчаровані і, можливо, понесете втрати через неустойки.

Подорож в Америку на поїзді, як дія утопічна і позбавлена дійсного сенсу, сниться як попередження про безглузе і недолуге підприємство.

Езотерика
Додати коментар