Сонник ящірка наснилася. До чого сниться ящірку у сні бачити.

до чого сниться ящірка

Ящірка до чого сниться в соннику Міллера

Ящірки сняться як символ спритності і багатства.

Ловити ящірку у сні – знак погоні за матеріальними благами.

Якщо ящірка, ловити яку вам довелося в сновидінні, тікає від вас, ховається – очікуваного доходу ви не отримаєте, як не будете старатися.

Проте сон, у якому маленька ящірка ховається від вас якоїсь щілини, може бути і підказкою, якщо це місце вам знайоме або образ символічний.

Хвіст ящірки уособлює уві сні небезпеку і, в той же час, мудрість. Це заклик насторожитися, щоб вчасно помітити підступ і встигнути зреагувати на нього.

Якщо вам сниться ящірка без хвоста, в реальності ви зустрінете людину з тих, про яких прийнято говорити “стріляний горобець”. Він мудрий, виверткий, завжди очікує підступу і йому в даний момент нічого втрачати. Таких людей краще обходити стороною.

Приснилася величезна ящірка – сигнал небезпеки. Такий сон неблагополучний і віщує зустріч з чимось, що має зловісний початок.

Якщо велика ящірка вкусила сплячого, йому загрожує велике нещастя. Після такого сну дуже не рекомендується стояти на шляху людей, наділених владою, особливо, якщо справа стосується їх матеріального благополуччя.

До чого сниться ящірка – сонник Хассе

Ящірка сниться до багатства.

Вбити ящірку у сні – до великого нещастя.

Зловити – до небувалої удачі, якщо вона не встигла відкинути хвіст.

Якщо в сновидінні ящірка кусає вас – ваші фінансові справи підуть з рук геть погано.

До чого ящірка сниться – езотеричний сонник

Маленька ящірка сниться як уособлення вашого внутрішнього світу, підсвідомості, інтуїції і логіки, прислухайтеся до себе, подумайте логічно – і всі ваші проблеми розвіються, як дим.

Приснилася ящірка великих розмірів – примножите стан, якщо вона не викликала у вас страху і бажання втекти або сховатися.

Укус ящірки уві сні закликає сплячого бути вкрай обережним, оскільки проти нього налаштований дуже хитра і вивертка людина.

До чого ящірки сняться – сучасний сонник

Яскраво зелена ящірка сниться в знак двозначного положення сновидця, слизькій життєвої ситуації.

Бачили уві сні, як ящірка відкинула хвіст – можете втратити свою репутацію.

Велика ящірка сниться в знак серйозних прийдешніх змін в особистому житті.

Езотерика
Додати коментар