Сонник чаклун приснився. До чого сниться чаклуна у сні бачити.

Тлумачення сну чаклун у соннику Міллера

Чаклун або відьма, побачені уві сні, є сигналом задуматися про те, чого ви в даний момент з таким завзяттям домагаєтеся. Якими б честолюбними не були б зараз ваші прагнення і мрії, дуже скоро ви зрозумієте, що йшли зовсім не в тому напрямку.

Спостерігали у сні, як баба-чаклунка варить своє зілля – це застереження, що той метод, який ви хочете вибрати для того, щоб привернути чиюсь увагу, є далеко не найкращим, і лише зашкодить вам.

Могила чаклунки сниться до того, що ви знайдете джерело власних бід і залишите нечисті помисли.

Чаклун, сонник Лоффа

Використання в сновидінні чужий надприродної сили і окультної науки для досягнення чогось або просто спостереження за їх діями у сні – сюжет, що вказує на пригнічення волі інших людей чи підпорядкування собі зовнішніх обставин. Проаналізуйте, хто у вашому сновидінні мав таку силу, ви або інша людина. Знайомий цей персонаж вам наяву?

Величезне значення має те, з якою метою використовувалася ця надприродна сила – на благо людини, або проти нього. У другому випадку мова може йти про відчуття сновидцем власного безсилля перед більш сильним, більш могутнім супротивником, його прагнення зрівняти сили, стати повноцінним (або більш сильним) перед його обличчям.

Також сон про чаклунів може мати і інше, майже протилежне тлумачення – демонстрація власної могутності, надсили.

І, нарешті, остання причина появи в сюжеті сну подібного образу – пошук можливості виходу гніву, спрямованого проти когось із оточуючих людей або всіх їх разом. Ми говоримо про випадки, коли чаклунська сила спрямовується проти певного суб’єкта або групи людей.

Якщо ж з допомогою чаклунського втручання ми намагаємося переконати комусь прихильність до себе або бачимо, як у нашому сні цим займаються інші – у реальному житті ви не можете знайти спосіб впливу на якесь обличчя (і не обов’язково це стосується сердечних справ). Подумайте, чи є у вашому житті така проблема, і проаналізуйте використовувані у сні методи і поведінку присутніх у сюжеті осіб.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар