Сонник мавпа наснилася. До чого сниться мавпу у сні бачити.

сонник мавпа

Тлумачення сну мавпа в соннику Міллера

Мавпи в сні символізують брехливих і лицемірних знайомих, а може бути, і друзів, які легко йдуть на низькі вчинки заради корисливих інтересів.

  • Велика мавпа уві сні – це вже небезпека, будьте уважні до свого оточення.
  • Молоду дівчину велика мавпа, яка приснилася, попереджає про те, що її наречений може виявитися зрадити їй ще до весілля.
  • Якщо вам сниться маленька мавпочка, то хто постійно користується вашими слабкостями заради власної вигоди, однак, робить це так спритно й непомітно, що ви досі перебуваєте в невіданні.

Мертва мавпа сниться до викриття ворожих намірів.

Для жінки годувати мавпу в сні – попередження про те, що на її шляху зустрінеться альфонс.

Приснилося, що зла мавпа нападає – дістанете приниження.

Якщо жінці приснилося, що народила мавпу – вона захворіє. Але для вагітної народити мавпу у сні – до народження дуже рухливої, живої дитини. Нічого поганого в собі цей сон не несе.

сонник мавпа

До чого мавпа сниться, сонник Фрейда

Маленька мавпочка, корчача пики, сниться до спонтанного сексу. Все станеться так несподівано, що ви навіть не встигнете подумати, наскільки правильно ви робите.

Якщо при цьому маленька мавпа кусає вас, наслідки цього необдуманого сексу будуть небажаними.

До чого сниться мавпа – сонник Хассе

Бачити мавпу у сні – до спілкування з дурнями.

Укус мавпи, напад її в сновидінні є передвістям якоїсь капості, яку вам зроблять люди, з якими ви щоденно спілкуєтеся. Якщо мавпа вкусила в руку, підлість можна очікувати з боку близького друга, який, втім, завжди відрізнявся підвищеною зажерливістю.

  • Біла мавпа-альбінос є уві сні зазначенням на заздрість когось з оточення, яка стане причиною злочинних дій у вашу адресу.
  • Якщо біла мавпа сниться нареченому напередодні весілля – велика ймовірність того, що наречена керується в даному виборі виключно меркантильними інтересами.
  • Чорна мавпа уві сні – поганий знак. Вам загрожує небезпека від людини, яка заради особистої вигоди переступить через будь-якого, а ви в цій ситуації опинилися на його шляху.
що означає коли сниться мавпа

До чого сниться мавпа – езотеричний сонник

Дикі мавпи сняться до любовного зв’язку.

Якщо мавпа вкусила – загрожує венеричне захворювання.

Бачити уві сні, як мавпа посміхається – до насмішок оточуючих.

Мавпа на руках сниться до погіршення здоров’я або небезпеки зараження.

Дуже погано уві сні цілуватися з мавпою, очікує серйозна інфекційна хвороба.

Не менш небезпечним вважається сон, в якому вам довелося пускати мавпу в будинок. Якимось чином у ваш будинок виявиться вхожий лукавий і підступний чоловік, який не зупиниться ні перед яким злочином, щоб досягти наміченого. Загроза серйозної крадіжки.

Мавпа, що розмовляє в клітці сниться до болісної боротьби з власними поганими звичками.

Годувати мавпу – для незаміжніх до шлюбу за розрахунком.

До чого мавпи сняться – сучасний сонник

Ручна мавпа уві сні символізує непередбачуваного знайомого, який в будь-який момент може вчинити з вами підло. Навіть якщо вам снилася дуже симпатична і ласкава мавпочка – сон несприятливий.

Вбити мавпу у сні – до жорстокого вчинку, про який згодом ви будете шкодувати, незважаючи на те, що це була певною мірою вимушена міра.

У деяких випадках мавпа уві сні персоніфікує власні дурні схильності, які можуть наяву вийти з-під контролю.

Езотерика
Додати коментар