Сонник кактус приснився. До чого сниться кактуси у сні бачити.

Тлумачення сну кактус сонник Міллера

Квітучий кактус сниться до швидкої зустрічі з дуже цікавою людиною, ідеї якого спочатку здадуться вам абсурдними і позбавленими здорового глузду, але згодом ви настільки проникнетеся ними, що, можливо, навіть станете однодумцями.

Якщо квіти кактуса ви бачили уві сні нерозпустилися, то людина, яка буде вам дуже цікава, не піде на контакт, ви не зможете зав’язати з ним близьке знайомство.

Вколотися уві сні об гострі голки кактуса – до викриття якогось невиразного факту з вашої біографії, в результаті чого ви зрозумієте, наскільки сильно це розчарувало у вас когось із друзів або іншу близьку вам людину.

Якщо про колючки кактуса у вашому сні уколовся хтось інший – ви самі дізнаєтесь щось негативне про когось з близьких. Постарайтеся не робити з цього трагедію, не відмовляйте цій людині в праві на помилку, в якій він, бути може, вже давним-давно покаявся.

Їсти кактус у сні – до образу, відчуженість, холодність у відносинах.

До чого кактус сниться – езотеричний сонник

Кактуси в горщиках сняться як знак того, що ви відчуваєте брак свіжому повітрі. Можливо, ви живете в місцевості з поганою екологією або ж занадто багато часу проводите за монітором комп’ютера.

Приснився шикарний квітучий кактус – попереду у вас довгоочікувана відпустка з поїздкою в екологічно чисте місце, ви відпочинете там душею, а ваш організм отримає велику користь. Постарайтеся все не зіпсувати, віддавшись у владу власних шкідливих звичок, наприклад, надмірного куріння.

До чого кактуси сняться, сонник Лонго

Займатися в сні розведенням кактусів – до дуже цікавої розмови, в результаті якого ви прийдете до мудрого рішення або ж відкриєте для себе щось нове, що раніше не здавалося вам очевидним.

Якщо уві сні ви примудрилися зламати кактус, то наяву є велика ймовірність того, що ви зустрінете людину, яка може багато в чому допомогти, розтлумачити щось важливе. Найприкріше в тому, що ви можете піти без продовження розмови. Постарайтеся утримати себе від цього пориву, послухайте, що він хоче вам сказати, навіть якщо спочатку ці слова здадуться вам неприємними або навіть образливими.

Цвітіння кактуса сниться до спокою, умиротворення душі.

Кактус, ассірійський сонник

Бачити уві сні кактус – осягнути наяву якусь мудрість.

До чого сняться кактуси – сучасний сонник

Кактуси сняться до уколу совісті за колись вчинене зло.

Приснилося багато кактусів – ви втратите розташування оточуючих, і самі будете в цьому винні. Виправляйте свої помилки по мірі їх усвідомлення, а не відкладайте каяття на потім.

Приснився квітучий кактус – вам пробачать щось недобре.

Езотерика
Додати коментар