Сонник магазин приснився. До чого сниться магазин у сні бачити.

Тлумачення сну магазин, торговий центр сонник Міллера

Основний символізм магазину уві сні – це процвітання і успіх.

Великий магазин, заповнений всілякими товарами, сниться до блага, добра.

Приснився магазин, охоплений вогнем – будете горіти життєвою енергією, готові згорнути гори.

Однак, якщо це був гарячий книжковий магазин, ви можете від зайвого старанності вчинити не по розуму.

В цілому книжковий магазин в сновидінні є вказівкою на те, що для досягнення успіху (який цілком реальний і вже близький) вам будуть потрібні знання і напруга розуму.

Порожній магазин сниться до марних спроб чогось досягти або ж до сварок на побутовому, матеріальному ґрунті.

Ходити по магазинах у сні і робити покупки – необхідність вирішити якусь проблему в найкоротші терміни. Вам допоможуть родичі, завдяки чому ви зробите все успішно і швидко.

Працювати в магазині – такий сон обіцяє появу хорошого джерела доходів, а може бути, і не одного, а відразу декількох. Все залежить від того, наскільки жваво йшла у вашому сновидінні торгівля.

Робити покупки в магазині одягу, але купувати речі не першої свіжості, явно не нові і ношені – до потрапляння в тупикову ситуацію. Якщо сон снився чоловікові, а предмети гардероба він купував для жінки, то, безумовно, труднощі будуть пов’язані з нею і винуватцем проблем буде саме він. Якщо ж поношений одяг жінка купувала собі сама, але була в магазині у сні разом зі своїм партнером, то ніякі її зусилля наяву не зможуть змінити його досить невисока думка про сплячу.

Купувати свіжу рибу у магазині в сновидінні разом з партнером або партнеркою – до вагітності сплячої жінки або супутниці, якщо сон бачив чоловік.

Новий магазин з розкішним інтер’єром обіцяє комфортну і налагоджене життя на досить тривалий термін.

Приснилося, що обікрали магазин за вас, ви були свідком – будете заздрити комусь щасливішому, причому абсолютно марно.

Самому красти в магазині у сні – до пошуку способу поліпшити особистий добробут. По всій видимості, це буде не цілком законний спосіб, але якщо в сновидінні вас не зловили, можливо, вдасться викрутитися і в житті.

Якщо ж вас затримали в магазині – сон попереджає, що нічого хорошого затіяне справа не дасть.

Побачивши в сновидінні зоомагазин, вам слід дуже уважно і навіть прискіпливо поставитися до вибору супутника життя або людини, який буде знаходитися поряд з вами значну частину часу.

Продуктовий магазин, в якому продаються переважно одні овочі, сниться до отримання відчутних фінансових доходів наяву відразу з декількох джерел.

Якщо приснився магазин по соннику Цвєткова

Похід по магазинах сниться до великих грошових витрат у вашій реальному житті. Особливо великі витрати попереду, якщо уві сні ви потрапили у великий торговий центр і купували там дорогі товари. Майбутні витрати можуть вас навіть розорити.

Книжковий магазин сниться до відчайдушних пошуків справедливості. Якщо ви там не знайшли потрібної вам книги, то і боротьба зі злом наяву буде безуспішною. Більш того, вас можуть навіть звинуватити в упередженості.

М’ясний або рибний магазин сняться до хвороби. Якщо товар був з душком, то недуга обіцяє бути важким.

Дитячий магазин, побачений у сні, говорить про те, що незабаром ви станете перед вибором нового життєвого шляху, заняття. Можливо, вам в голову прийдуть відразу кілька бізнес-ідей.

Магазин квітів уві сні пророкує щасливе побачення з коханим або просто близькою людиною, який тривалий час був відсутній.

Абсолютно порожні полиці сняться до отримання важливого повідомлення, здатного серйозно змінити протягом вашого життя.

Приснився дуже дешевий магазин, розпродаж – хтось відкине вашу пропозицію або не відповість взаємністю на ваше щире почуття.

Черга в магазині – передвістя тривалої подорожі наяву.

Якщо уві сні ви обікрали магазин, то в реальному житті вам загрожує занепад духу і втрата надії.

До чого сниться магазин – сонник Хассе

Похід у магазин у сновидінні слід розглядати, як можливість в ситуації життєвої ситуації вибрати з безлічі способів її вирішення найбільш прийнятний.

Приснився книжковий магазин – будьте обережні в любовних відносинах і зв’язках. Надмірні почуття здатні звести на вашому шляху великі життєві перешкоди.

Похід по магазинах без грошей, з порожнім гаманцем, віщує тривалий період безгрошів’я і велику кількість пов’язаних з цим переживань. Нехай вам стане втіхою те, що ці труднощі тимчасові.

Робити покупки в магазині взуття – до численних клопотів і турбот, з причини яких вам доведеться оббивати багато пороги. Крім того, такий сон може передвіщати необхідність прийняття наяву відповідального рішення.

Щось вкрасти у магазині в сні – до туманних життєвих перспектив, відчуття безнадійності.

До чого магазин сниться – езотеричний сонник

Торговий центр з товарами життєвої необхідності, побутовими предметами, сниться до того, що партнер розчарує вас тим, як поведе себе в побуті або своєю поведінкою в критичній ситуації.

Працювати в магазині у сні – до участі в якомусь вигідному справі і пов’язаного з цим зростання доходів. Особливо сприятливо, якщо це був великий магазин з великими, дорогими товарами, наприклад, меблями.

Крадіжка в магазині, в якому ви працюєте в сновидінні, попереджає про опір людей, які будуть брати участь з вами в розподілі якогось майна, можливо – спадкового.

Продається в магазині риба може передвіщати жінці безпліддя, якщо уві сні вона не мала грошей на покупку придивилася.

До чого магазини сняться, сонник Лонго

Бути в сні власником успішного магазину – до раптового істотного поліпшення фінансового становища.

Таке ж значення має побачений великий магазин, заповнений якісним товаром.

Купували в магазині щось несвіже, прострочене, поганої якості – сон до важкого життєвого періоду.

Ходити по магазинах у сні і розуміти, що грошей не вистачає навіть на необхідне – до сильних грошових ускладнень.

Крадіжка в магазині і пов’язана з цим гармидер і колотнеча сняться до численних сварок і грошових спорів, які в підсумку відчутно вдарять по добробуту сновидця.

Купували у сні хлібобулочні вироби – швидко і благополучно дозвольте матеріальні проблеми.

Приснилося, що ви покупець в магазині косметичних товарів – до труднощів у стосунках з партнерами, клієнтами і інших людей, від яких залежить ваше благополуччя.

Приснився дитячий магазин – очікуються серйозні зміни, пов’язані з роботою, діяльністю.

Бачили уві сні, як пограбували магазин дитячого одягу – будьте пильні: хтось може вкрасти у вас цікаву, плідну ідею.

До чого сняться магазини – сучасний сонник

Бачити уві сні продуктовий магазин, купувати в ньому продукти першої необхідності – до періоду, який зажадає від вас розумної економії.

Якщо вам кілька разів поспіль сниться один і той же магазин – зверніть увагу на те, що в ньому продавалося. Очевидно, вам слід звернути увагу на смислове значення даного товару. Дізнайтеся, що саме він символізує в соннику.

Магазин одягу, в якому всі предмети гардероба дуже акуратно розвішані на вішалках, обіцяє спокійну і впорядковане життя, в якій не буде хаосу.

Якщо ви бачите занадто великий торговий зал, так, що ходити по ньому зовсім незручно і непрактично – задумайтесь про своїх життєвих запитах, ймовірно, вони виключно завищені.

Не вистачає грошей на покупку вибраного товару – те ж значення сну.

Риба в магазині – знак особливого успіху в справах, якщо вона свіжа і приємна оку.

Квітковий магазин, в якому дуже приємно пахне, сниться до великої поваги. Таке ж значення має парфумерна крамниця, побачена у сні.

Але якщо ви самі торгували квітами або духами – наяву ви надмірно багато фантазуєте.

Езотерика
Додати коментар