Сонник перелом приснився. До чого сниться перелом у сні бачити.

До чого сниться перелом у соннику Міллера

Перелом кісток у сні знаменує переломний момент у вашому житті.

Перелом руки, зламана рука – такий сон має пряме відношення до ваших друзів і до місця, яке ви відводите в своєму житті дружбі в цілому. Якщо уві сні ви зламали руку, вам доведеться переглянути свої відносини, можливі дуже сильні розчарування і, як наслідок, втрата друзів.

Зламати ногу у сні – до зриву запланованої поїздки, справи, починання.

Якщо в сні у вас зламана нога, нічого не плануйте наяву, дочекайтеся, поки обставини складуться більш сприятливо.

Зламана нога в крові сниться до розриву з кимось з родичів.

Відкритий перелом ноги сниться до особливо тяжких наслідків і нещасть. Бережіть близьких і себе.

І вже зовсім поганим знаком є побачений перелом шиї. Мова йде про повний крах надій і сподівань, ви можете опинитися у вкрай важкому становищі.

Якщо уві сні ви примудрилися зламати комусь руку, це означає, що хтось із друзів буде розчарований у вас і вважатиме ваша поведінка зрадою.

Якщо молодій людині сниться, що його дівчина зламала ногу, і він ніс її на руках, то в реальному житті йому належить боротися за цю любов, оскільки всі навколо будуть проти цих відносин, у тому числі і батьки цієї дівчини.

Перелом до чого сниться, сонник Лоффа

Перелом кістки у сні може знаменувати собою раптовий і дуже неприємну зміну у вашому житті. По всій видимості, ви повинні переступити через якийсь переломний момент. Це має стати сигналом до зниження життєвого темпу і більш обережного поводження, і більш за все це стосується людей, навколо яких постійно щось ламається або ж тих, які самі часто ламають навколишні речі.

Проаналізуйте своє життєве становище в поточний момент часу, не настала пора переломити хід подій? Бути може, ви перебуваєте з кимось в дивних, хитких відносинах, які готові ось-ось зламатися? А бути може, як раз вступили в той період життя, коли у людини розбиваються ілюзії? У цьому випадку приготуйтеся побачити світ наяву таким, який він є. Якщо ви боїтеся або перебуваєте на межі відчаю, пам’ятайте, що після нього настає пора відродження, і відбувається це так само закономірно, як після зимової холоднечі настає весна.

До чого перелом сниться – езотеричний сонник

Зламати кістку – в цілому таке сновидіння негативно і вказує на насильницькі зміни у вашому житті.

Якщо жінці сниться зламана нога у чоловіка, він може втратити роботу.

Приснилося, що друг зламав ногу – мабудь йому потрібна серйозна допомога сновидця, або він буде намагатися втягнути сплячого в якусь аферу, на якій попадеться сам.

Самому зламати ногу, бачити, що йде кров – сон є передвістям сімейного розриву, випадку, після якого дороги двох кровно близьких людей можуть розійтися назавжди.

До чого переломи сняться – сучасний сонник

Якщо уві сні вам довелося ламати руку, сонник попереджає про те, що якісь обставини розлучать вас з тим, кого ви вважали своїм другом.

Родич зламав ногу – ви будете змушені взяти на себе відповідальність в сім’ї.

Якщо ногу зламала мама – сон говорить про те, що вона може дуже серйозно захворіти і втратити працездатність.

Езотерика
Додати коментар