Сонник мати наснилася. До чого сниться маму у сні бачити.

Тлумачення сну мама, мати сонник Міллера

Бачити уві сні померлу матір у звичайній, буденній обстановці, що робить звичні справи, як ніби вона досі живе у вашому будинку – це знак добробуту, стабільності.

Сприятливим знаком вважається поцілунок покійної матері, можна розцінювати такий сон, як батьківське благословення.

Якщо померла мати сниться пригніченою або сердитої, то що у вашому житті є щось робиться не так. Можливо, вам було зрозуміло в сюжеті сну причина її невдоволення, зверніть на неї увагу.

Якщо приснилася зла покійна мати коханої людини – це є практично прямою вказівкою на те, що ви робите по відношенню до нього, м’яко кажучи, погано.

Приснилася смерть матері, яка ще жива – такий сон не завжди має погане значення, слід розглянути його деталі.

Якщо вам приснилося, що померла мама, але саму її ви в сні не бачили, а лише усвідомлювали факт її смерті або вам про це хтось сказав, то попереду напружена ситуація, яка, однак, буде створена штучно, тому вихід з неї, хоча і заплутаний, знайти можна.

Інша справа, якщо уві сні мати вмирає на руках, але і в цьому випадку тлумачення сну не негативно. Такий сюжет може символізувати початок нового етапу в житті сновидця. Якщо при цьому вам довелося уві сні цілувати померлу маму або бачити, що покійна мати посміхається – все зміниться на краще, сон вказує на завершення материнських зобов’язань, повну подальшу спроможність сновидця.

Якщо сниться мама померла, небіжка мати у сльозах – сновидіння може носити попереджувальний характер. По всій видимості, сновидець відчуває якесь важке почуття провини перед своєю матір’ю, також може бути, що йому загрожує небезпека. Тлумачити сновидіння, знову ж таки, слід з урахуванням усіх деталей, нюансів сюжету.

Якщо приснилася покійна мама і вона вам посміхалася або ж померла мати цілує вас уві сні, то слід припинити страждати і мучитися совістю з приводу якоїсь провини перед нею. Вона вас пробачила, а ваша печаль стає для неї обтяжливою.

Але, якщо померла мама постійно сниться, а вигляд має докірливий – ви продовжуєте робити щось таке, що не дає їй спокою і на тому світі, подумайте над цим.

Приснилася покійна мама вся в чорному – вам загрожує серйозна небезпека, ваша пильність повинна бути максимальною.

Молода мама в сновидіннях є символом оновлення духа. Крім того, приснився молода мати може вказувати на якийсь перерозподіл ролей, обов’язків, зміна способу мислення та самого життя. Це значить, що настає сприятливий момент для якихось кардинальних рішень, нових починань.

Якщо у вашому сні з’являється п’яна мати (у тому випадку, якщо цей порок не притаманний їй у реальному житті), дане сновидіння характеризує самого сновидця як безвольну людину, зломлену духом під гнітом обставин.

У разі, коли п’яна мама сниться тоді, коли вона і в реальному житті іноді зловживає алкоголем, то лише сон є сигналом вашої тривоги за її здоров’я.

Вбити матір у сні – складний для тлумачення образ. Якщо в реальному житті мати сновидця є авторитарною, владною жінкою, то сон може бути проявом бажання вийти з-під її опіки. Не варто лякатися такої радикальної міри, оскільки у світі мрій образи і бажання часто приймають гротескну форму.

Вбивство матері іншою людиною або невідомими людьми у сні означає, що настає період, коли ви будете змушені підкорятися несимпатичним вам, м’яко кажучи, людям, потрапите під їх безумовну і жорстоку владу. На жаль, допомогти вам на цьому етапі не зможе ніхто.

Якщо мама впала в сні з великої висоти, але залишилася цілою, вижила, то попереду складна, навіть небезпечна ситуація, з якої допоможе вам знайти гідний вихід якийсь рада вашої матері.

Приснилося, що мама вагітна – у сім’ї буде важке становище, це позначиться на усіх.

Якщо вагітність мами сниться дівчині, їй слід остерігатися позашлюбних зв’язків, оскільки тягар цього може лягти на всю сім’ю і особливо на матір.

Сниться мама з дитиною (незнайомим, чужим) – значить, вона надасть вам підтримку, а якщо у вашому сні мама народила хлопчика – їй ще довго доведеться надавати вам фінансову допомогу.

Лаятися уві сні з мамою – наяву звертатися до неї в нужді.

Мама колишнього коханого людини з’являється у сні як докір в тому, що через вас у нього в житті щось не склалося.

Мама, мати, сонник Лоффа

Тлумачення сну, в якому з’являється власна мама, може бути дуже різнобічним. У деяких випадках сновидіння може попереджати про значущу подію, яка в швидкий період часу має відбутися. Крім того, таке бачення може тлумачитися як переддень майбутнього починання, нового субстрату, готовності до материнства, вказувати на потребу в захисті або необхідності отримати підказку.

Часто людині сниться покійна мама, і це не дивно, оскільки це, мабуть, єдина людина на землі, люблячий вас безкорисливо. Якщо померла мати сниться живою, веселою і щасливою, то в житті сновидця настає сприятливий період.

Якщо приснилася смерть мами, яка в реальності жива і здорова, то сновидіння може вказувати на можливість створити сім’ю, влаштуватися на гарну роботу, або навіть возз’єднатися з людиною, зв’язок з яким ваша мати схвалила б. Для підприємців такий сон передвіщає гарний стан справ у бізнесі, істотний приріст прибутку, якщо ваша діяльність не суперечить тому, чого вчить вас ваша мати.

Крім того, бачити живу матір мертвою у сні – вказівка на те, що сновидець веде спосіб життя, який іде врозріз з тими принципами, які вселяли і продовжують вселяти йому батьки. Сон виразно вказує на те, що поведінка господаря сну засмучує мати і наближає наяву її кончину або стійкий розлад здоров’я.

Цікавим є сон, в якому ви знову бачите смерть матері, якої вже немає в живих. Повторення вже пережитого події може вказувати як на сильне потрясіння, яке залишили в душі похорон мами, так і на те, що факти, що вплинули на її кончину, не усунені і якимось чином негативно впливають на інших членів сім’ї, в тому числі і на самого сновидця.

Мама коханої людини з’являється в снах також досить часто, і найчастіше або вказує на некоректну поведінку на його адресу, або відображає природне хвилювання в очікуванні схвалення власної кандидатури членами сім’ї обранця.

Ще одна поширена категорія сновидінь на цю тему – коли сниться вагітна мама або власна мати народила дитину, якого в реальності у неї немає. Подібний сюжет сну говорить про те, що сновидець потребує моральної підтримки і турботи в такому вигляді, в якому їх може дати тільки мати.

Якщо приснилася мама, мати по соннику Цвєткова

Цілувати маму, обіймати її у сні – до добробуту, стабільності.

Розмова з мамою є дуже важливим знаком в сновидінні, особливо коли приснилася померла мама – в цьому випадку постарайтеся пригадати тему розмови і всі слова матері, на це обов’язково потрібно звернути увагу. Найчастіше у таких сновидіннях завуальована важлива підказка.

Якщо дівчині сниться мама молодої людини, то велика ймовірність того, що вибір сина в його родині не буде схвалений.

Похорон матері у сні є сприятливим знаком, згідно з яким їй відпущено Богом довгі роки життя та міцне здоров’я.

Але, якщо у сні вам довелося ховати матір і при цьому дбати більше про організаційні питання (поминках, транспорті, в гостях, пам’ятнику тощо), а не сумувати про втрату, то сон є вказівкою на те, що ви приділяєте багато часу порожнім, нікому не потрібним справах, які в підсумку не приносять ні користі, ні задоволення.

Приснилася мати у весільній сукні – для дівчат це є знаком того, що вони зовсім скоро зустрінуть майбутнього нареченого, а якщо він у них уже є – отримають пропозицію руки і серця.

Для решти сновидців мама у весільній сукні є в сні натяком на те, що він боїться втратити ласку і турботу близької йому людини.

Бачити, як мама йде або шукати матір, яка пішла в сні – до розкаяння в скоєному.

Сварка з матір’ю передвіщає у сні всілякі конфлікти в реальному житті. Крім того, майте на увазі, що якщо мама сварить вас у сні, і наяву саме ви будете причиною скандалів.

Якщо дорослому чоловікові сниться сварка з мамою, він відчуває себе винуватим у тому, що мама свариться на нього – значить, наяву він здійснить низький, нешляхетний вчинок.

Мати дівчини сниться хлопцеві до невдоволення і образ партнерки.

Якщо вам приснилася мама вашої колишньої дівчини, значить, ви шкодуєте про розрив, навіть якщо поки самі в цьому не признаєтеся.

Мама одного сниться до вашої зради, недостойному щодо його вчинку.

Якщо ж дівчині приснилася мама подруги – ці подружки скоро розсваряться.

Мама в молодості сниться до хвороби.

До чого сниться мама, мати – сонник Хассе

З’являючись у сні, ваша мама пророкує ваше майбутнє. Якщо вона сниться вам такою, якою вона є на даний момент в реальності, значить, найближчим часом вам не варто очікувати серйозних змін, а всі ваші сімейні справи будуть у вас під контролем.

Приснилося, що мама молода – значить, ви занадто зайняті тим, що відбувається у вашому житті поза домом, в той час як ваша сім’я саме зараз потребує особливої уваги.

Поцілунок матері сниться до швидкого отримання хороших звісток про справи, в яких ви в даний період життя вкрай зацікавлені.

Чужа мама, яка уві сні виявляється на місці вашої, вказує на те, що ви зробили помилку, обрали неправильний шлях.

Бачити вагітну маму уві сні – такий сон мимоволі оголює ваш підсвідомий страх втратити якогось рідної людини, а також може вказувати на сильну ревнощі, викликану наяву недоліком тепла і уваги.

Якщо молодій жінці сниться, що її мама народжує, то вона сама скоро стане матір’ю. В цілому мати з дитиною – дуже сприятливий сон для тих, хто прагне завагітніти.

Приснилася мама хлопця – натяк на те, що слід згадати свої зобов’язання і обов’язки (не обов’язково по відношенню до нього).

Мама дівчини сниться молодій людині до сварки з обраницею.

Сваритися з мамою – поганий знак, сон віщує нещастя.

Якщо мати б’є вас у сні – наяву вона надасть вам дуже велику підтримку.

Сон, у якому ви самі сильно били свою маму, віщує велике горе, яке забере у вас багато сил.

До чого сниться мама – езотеричний сонник

Бачити уві сні власну заплакану матір – до великих сварок, конфліктів або навіть розпаду сім’ї. Але пам’ятайте, що у вас ще є час, щоб це запобігти.

Якщо уві сні вам довелося лаятися з матір’ю або ж вам сниться мертва мати – вашу родину спіткає нещастя, винні в якому будете ви.

Чужа мати замість своєї сниться до повного взаємного нерозуміння.

Приснилося, що у мами народився дитина, значення сну залежить від його статі. Якщо ваша мама народила дівчинку – сон передвіщає, що вона дуже здивує вас якимось своїм вчинком. Якщо вона в даний момент вільна (овдовіла або розлучена), то цілком ймовірно, що вона захоче створити нову сім’ю. Якщо дитина – хлопчик, то фінансовий стан сім’ї покращиться.

Сниться смерть мами – значить, вона буде жити довго, але тільки в тому випадку, якщо уві сні мати вмирає своєю смертю, безболісно.

Якщо ж смерть матері уві сні відбувається за насильницької причини або навіть вам самому довелося вбити маму – таке сновидіння пророкує тяжку хворобу або дуже сильні переживання, особливо в останньому випадку.

Якщо молодій дівчині на виданні сниться мама коханого, і вона має строгий і незадоволений вигляд, то сон може лише відображати той побожний страх, який всі наречені зазвичай відчувають перед тим, як увійти в чужу сім’ю.

Але, якщо мама молодої людини, в тому числі і нареченого уві сні надзвичайно ласкава і привітна, в реальному житті все може статися навпаки.

Мама колишнього партнера сниться як відображення ностальгії за втраченим коханням.

Якщо молодій людині сниться мама дівчини – він серйозно розглядає цю партію, як свою майбутню наречену.

До чого матері сняться, сонник Лонго

Якщо вам сниться, що мама вмирає, це означає настання періоду, коли ви знаходите внутрішню свободу, робите великий крок до самореалізації.

Сниться мати при смерті – ви стоїте на рубежі дорослішання і самостійності, і це не має відношення до вашого фізичного віку.

Приснилася покійна мати – будете потребувати в щирому співчутті або раді.

Також покійна мати може сниться до негоди.

Покійна мати б’є вас або приснилося, що ви лаєтеся з мамою – наяву станете причиною нещастя своєї сім’ї.

Сниться, що мама п’яна – переживете сильну душевну біль.

Якщо уві сні ви бачите труп матері і розумієте, що вона стала жертвою злого умислу, то в реальному житті ви нанесете їй дуже сильну образу.

Приснилася чиясь багатодітна мати в чорному – це попередження про те, що якщо ви зважитеся зробити аборт, то будете шкодувати про це наяву до кінця днів.

Бачити, як мама пере – вказівка на вашу нездатність зробити хоч щось без сторонньої допомоги.

Мама, англійський сонник

Сварка з мамою, лайка сниться до необачного вчинка.

Якщо мама била вас – наяву вона віддасть усі сили, щоб у вас було все добре.

Бачити у сні, що мама народила дитину – до дивовижної новини.

Чужа мама з дитиною жінці сниться до народження власних дітей, їй самій належить незабаром бути мамою.

Мама пішла з дому – такий сон повинен змусити вас задуматися про те, як ви ставитеся до цього рідній людині.

До чого сниться мама – сучасний сонник

Цілувати матір у сні – до радості, щастя.

Приснилося, що мама спить з посмішкою на обличчі – вам поки нічого не загрожує.

Тікати з мамою від якоїсь небезпеки уві сні – наяву також складеться якась тривожна ситуація, врятуватися від якої можна буде тільки втечею.

Сниться небіжчик мама – буде дощ.

Приснилося, що нині здорова ваша мама мертва і лежить у труні – належить почати якесь важливе нова справа, попереду кардинальні зміни.

Якщо дівчині сниться мама її хлопця, з якою вона поки не знайома – вона буде представлена їй зовсім скоро.

Приснилася маленька мама, набагато менше свого звичайного зросту – вказівка на те, що ви ставитесь до неї з недостатньою повагою, а часом і з явною зневагою, це неприпустимо.

Шукати матір, втратити її в сні – до великого утруднення, в якому з близьких вам не буде кому допомогти, а до чужих звертатися з цим питанням ви не захочете.

Чути в сні, як мама співає – до великого щастя.

Езотерика
Додати коментар