Сонник приснилася маленька дівчинка. До чого сниться дівчинку у сні бачити.

до чого сниться маленька дівчинка

До чого сниться маленька дівчинка в соннику Міллера

Дитина на руках, дівчинка сниться, як знак великих зусиль, які знадобляться в реальному житті для здійснення задуманого. Чим старше і більше була дівчинка, яку ви тримали, тим більше старання потрібно наяву.

Якщо вам приснилася дівчинка-підліток, яку ви чомусь тримайте на руках – те, що ви задумали, буде неймовірно важко, і ви, швидше за все, кинете задум навіть не на півдорозі, а набагато раніше.

У разі, якщо це була хвора дівчинка інвалід – будете продовжувати, доводити до кінця розпочате, але це потребує титанічних зусиль і величезного терпіння.

Бити дівчинку у сні – незважаючи на всю моральну негативність такого сновидіння, воно несе в собі позитивну енергетику. Цей сон обіцяє грошовий успіх, фінансовий прибуток для чоловіка і обіцяє щедрих шанувальників для зрілих жінок.

Якщо молода дівчина у сні побилася з дівчатками – її чекає перемога над суперницями.

Маленька дівчинка з синцем сниться до незапланованих витрат.

Якщо вагітній приснилася дівчинка – її майбутня дитина талановита, особливо якщо це була гарна дівчинка.

Поганим знаком вважається побачена уві сні сліпа дівчинка, може бути серйозна втрата, швидше за все, в матеріальному плані.

Маленька руда дівчинка, побачена у сні чоловіком, також не віщує нічого доброго. Він може бути спритно обведений навколо пальця наяву і обдурять підступною жінкою.

Рятувати дівчинку від небезпеки у сні – до розкриття важливої таємниці, яку від вас приховували довгі роки.

Шукати дівчинку, доньку у сні – не дуже добрий знак на досить віддалене майбутнє. Бережіть дитину від злих людей в підлітковому віці. Однак дуже часто такий сон є лише наслідком звичайної батьківської стурбованості.

До чого сниться дівчинка, сонник Фрейда

Якщо ви жінка і вам сниться чужа дитина, маленька дівчинка, або ж ви самі побачили себе маленькою дівчинкою, що йде за руку з мамою – сновидіння вказує на брак на підсвідомому рівні тепла і ласки, а також надійності і опори у вашому нинішньому союзі, тобто всього того, що дає в дитинстві мати. При цьому ваше інтимне життя цілком благополучне, не вистачає в ній тільки того, щоб мати можливість повністю віддатися у владу чоловічих рук і чоловічої волі, сховатися за своїм партнером від всіх негараздів і від будь-якої життєвої відповідальності. Втім, останнє у повній мірі нездійсненно в принципі.

Якщо маленька дівчинка сниться чоловікові, і при цьому сон має хоч найменший натяк на еротизм (наприклад, поцілунок з дівчинкою) – сон говорить про те, що сплячий не проти спробувати трішки забороненого, аморального з точки зору громадськості сексу, і мова зовсім необов’язково йде про педофілію. Вам не варто лякатися, побачивши такий сон, оскільки в сексуальному розмаїтті є багато такого, що не йде врозріз із законом (у тому числі і моральних), але може дуже гостро і яскраво урізноманітнити ваш інтим.

Дівчинка, сонник Лоффа

В цілому образ дитини в сновидінні може з’являтися не в прямому значенні, а як уособлення якогось починання, нового проекту, відносин, періоду життя. Поява в сні саме дівчатка вказує на щось більш крихке, поки ще не цілком надійне, але витончено задумане і непроста. Зрозуміло, мова йде про сновидіння, в яких ви бачите чужу, незнайому вам дівчинку. Якщо ж татові чи мамі сниться маленька дівчинка, їх власна донька, то ключовим чином у тлумаченні буде не сама дитина, а те, що з ним відбувається.

Бачити труп дівчинки у сні – це вказівка, що справа, почате вами, безперспективно, як би хитро і здорово воно не було продумано і затіяно.

Якщо ж перед вами в сні з’явилася дівчинка вмирає, справа поки не безнадійно, але неухильно котиться до провалу.

Цілувати маленьку дівчинку – такий сон є відбиттям вашої захопленості, одержимості чимось новим в житті. Зверніть увагу, була вона красива (негарна дівчинка вкаже на небажаність цього нового явища у вашому житті), як вона поставилася до вашого поцілую, якого кольору була на ній одяг? Усе це вкаже вам на майбутнє розвиток того, в першу фазу чого ви вступаєте в даний час.

Якщо сниться, що дівчинка пісяє, сон нагадує вам про те, що у будь-якої романтики є побутова сторона. Якщо мова йде про нову любов, вона може спіткнутися про побут, якщо про ділове починання – про банальне кадрове питання і т. д.

Якщо приснилася дівчинка по соннику Цвєткова

Бачити маленьку дівчинку у сні – до здивування, несподіванки.

Якщо сниться, що маленька дівчинка посміхається або сміється – будете плакати.

Плаче вона – наяву ви будете радіти. Швидше за все, причиною стане сюрприз матеріального плану.

Якщо ви з цією дівчинкою про щось говорили – майбутня несподівана новина переверне ваше життя або, принаймні, значно вплине на неї.

Снилася зла маленька дівчинка, тому що ви її за щось лаяли, вичитували – підведе інтуїція, складеться неприємна ситуація.

Розважати, няньчити дівчинку у сні – до безкорисливої допомоги з вашої сторони, яка згодом до вас повернеться доброю звісткою.

Дівчатка до чого сняться – сонник Хассе

Бачити уві сні, як маленька дівчинка співає – до великої радості, процвітання.

Якщо вам приснилася товста дівчинка, значення сну буде залежати від того, чи була ця повнота здоровою і приємною оку. Якщо так, чекає добробут, прибуток, успіх нового справи. Якщо ж повнота була надмірною і небажаної – будуть хвороби і фінансове падіння після зльоту.

Приснилася мертва дівчинка – це поганий знак. Вас можуть звільнити з роботи, наздогнати криза в справах або розставання з коханою людиною.

До чого дівчата сняться – сучасний сонник

Якщо уві сні ви тримаєте на руках маленьку дівчинку – переживете втрати, хтось виїде або просто зникне наяву з вашого життя назавжди. Особливо несприятливо, якщо це була руда дівчинка.

Приснилася дівчинка у весільному платті – когось з ваших знайомих може наздогнати насильницька смерть.

Якщо вагітній сниться дівчинка – чоловік буде ревнувати її до майбутнього дитині.

Снилося, що вас описала маленька дівчинка – чекайте лелеки, і той, кого він вам принесе, зробить ваше життя щасливим і повної сенсу.

Якщо уві сні дівчинка впісялася на людину, що має дітей на виданні – слід готуватися до весілля.

Езотерика
Додати коментар