Сонник мармур приснився. До чого сниться мармур у сні бачити.

До чого сниться мармур в соннику Міллера

Мармур сниться до багатства, в якому не буде місця щирої любові.

Приснився мармуровий кар’єр, місце, де добувають мармур – до фінансових успіхів, знайдете непогане джерело доходу.

Бачити, як полірують мармурові плити – до отримання спадщини.

Розколотий мармур сниться до немилості з боку начальства або компаньйонів.

Дуже гарний відполірований мармурова підлога символізує уві сні зверхність і байдужість. Якщо ви бачили, як по такій підлозі йде знайомий вам людина, навряд чи можна розраховувати на його допомогу або просто співчуття.

Мармуровий дім сниться людині повчання про те, що добитися високого становища, до якого він прагне, цілком реально, але при цьому він втратить розташування друзів та любов близьких.

До чого сниться мармур – сонник Хассе

Мармур, присутній в архітектурній споруді, вказує на показуху і хамовитість власника сну.

Шматок необробленого, невідшліфованого мармуру сімейній людині сниться до невдячності власних дітей, а нежонатому – до розбіжностей і нерозуміння з батьками.

Бачити уві сні прикраси з мармуру – до ускладнень у відносинах з начальством або з компаньйонами, які мають більш високий соціальний статус.

Видобуток мармуру (а особливо – власними силами) сниться до сімейного скандалу.

Торгувати мармуровими виробами – до вимогу підвищити оклад.

Мармур, сонник Лоффа

Гра в мармурові камінці, як і інші нехитрі дитячі забави, у сні є вказівкою на інфантильність власника сну, проявляєму в міжособистісних стосунках.

Для більш повного тлумачення сновидіння про мармурові камінці слід згадати, наскільки великі були ставки в цій грі, хто грав з вами і як добре виходило у вас грати.

Особистість людини або кількох людей, які брали участь у грі або просто спостерігали за нею, в цьому сновидінні є ключовими. І ще один важливий момент – наскільки веселій для всіх присутніх була ця гра?

Езотерика
Додати коментар