Сонник віск приснився. До чого сниться віск у сні бачити.

До чого сниться віск, воскові фігури в соннику Міллера

Бачити уві сні розплавлений віск – до втрати того, що було легко нажито.

Гарячий віск, наприклад, свічка з воску в храмі, сниться до духовного відродження або до повної самопожертви собою заради когось. Також сон може передвіщати якусь урочисту церемонію.

Якщо холостому молодій людині сниться, що він мне рукою віск, його друга половинка наяву буде володіти м’яким, поступливим характером.

Ставити на віск печатку – такий сон говорить про те, що сплячий підпорядкує собі якокусь безвольну людину, стане для неї незаперечним авторитетом.

Купували віск у сні – уникнете негараздів у справах.

Жовта воскова фігура сниться до обману, який небезпечний сплячому.

Якщо вона була білого кольору – вас в найближчі кілька місяців не підведе здоров’я.

Чорний віск віщує сильне нездужання, важку хворобу.

Значення сну посилиться, якщо у восковій фігурі ви впізнали себе.

До чого віск сниться, сонник Фрейда

Віск є символічним відображенням сугестивності сновидця, його м’якого, податливого характеру. Якщо ви бачили уві сні, як капає віск свічки, все це повною мірою ставиться до вас. Ви боїтеся втратити партнера, позбутися пари, з-за чого згодні йти на поводу у коханця, діяти проти власної волі. Ваш символічний образ – це воскова фігура, яка цікава партнеру тільки тоді, коли вона ціла. Під впливом тиску ззовні вона втрачає форму, привабливість і більше не викликає інтересу. Таке сексуальне спілкування швидко закінчується пересичення, і ви отримуєте те, від чого прагнули втекти.

Якщо вам приснився чоловік, вкритий воском, – все це відноситься до вашого коханця.

Езотерика
Додати коментар