Сонник пагорб приснився. До чого сниться пагорби у сні бачити.

Тлумачення сну пагорб у соннику Міллера

Піщаний пагорб сниться до ускладнень.

Численні зелені пагорби, які представилися вашому погляду уві сні, говорять про те, що ви дуже складно робите вибір, вам хочеться отримати все, але марнувати всі сили на досягнення однієї мети вам видається нерозумним. Якщо так піде і далі, ви так і будете дивитися на чужі висоти знизу.

Якщо в сновидінні ви стояли на вершині якоїсь височини, це вказує на те, що ви досягли піку своєї кар’єри, тепер вам слід прикладати зусилля, щоб не втратити те, чого ви досягли. Не допускайте жодною безрозсудності.

Швидко забігати на височину – до стрімкого просування по службі. Однак постарайтеся сильно не розбігатися, щоб зуміти вчасно загальмувати, інакше дія почне швидко розвиватися наяву в зворотному порядку.

Спуск вниз віщує кінець кар’єри. Головне зараз у вашій реальному житті – не сумувати, ви багато чого досягли і ще зумієте скористатися своїми досягненнями.

Котитися вниз з пагорба стрімголов – до підніжки від конкурента.

До чого пагорб сниться, сонник Фрейда

Пагорб, якась піднесеність уві сні відображають дану точку розвитку ваших особистих відносин і ваше ставлення до них, особисту оцінку.

Спускатися з пагорба – таке сновидіння вказує на недооцінку сплячим тих особистих відносин, які він в даний момент має. На вашу думку, вони себе вичерпали, ви “вичавили” з них все, однак, це глибоко не так. В даний час ви змогли зняти лише верхній шар, під яким криється ще багато всього цікавого.

Якщо приснилися пагорби по соннику Цвєткова

Бачили уві сні будинок на пагорбі – очікує домашня сварка.

Підніматися на пагорб – до врегулювання відносин з близькими.

Якщо підніматися на пагорб вам було важко, підйом давався насилу – сон говорить, що перемир’я буде складним, вам доведеться чимось жертвувати.

Пагорб, сонник Лоффа

Височина символізує уві сні не надто великі життєві висоти, які, однак, є бажаними. Сновидіння, в якому була присутня височина, слід оцінювати позитивно, якщо ви рухалися вгору, при цьому зверніть увагу. з якою швидкістю ви рухалися, що вам заважало, і хто був присутній поруч з вами.

Пагорби, англійський сонник

Велика височина, що йде в небо, шлях на яку уві сні вам видається складним, оскільки ви не бачите ні дороги, ні натяку на стежку, говорить про складну життєву дорогу сплячої людини. Він буде багато працювати, щоб жити гідно, але багатим не стане ніколи.

Пагорб, французький сонник

Побачений пагорб віщує несприятливі події у вашому будинку, результат яких буде залежати від вас, від рішучості ваших дій щодо кожного члена сім’ї.

До чого сняться пагорби – сучасний сонник

Пагорби, численні височини сняться до цілої низки неприємностей дрібних, але дуже прикрих.

Езотерика
Додати коментар