Сонник цирк приснився. До чого сниться цирк у сні бачити.

Цирк до чого сниться в соннику Міллера

Якщо вам сниться цирк, циркову виставу, то у вашому житті має місце якась абсурдна ситуація, яка повторюється з незавидною періодичністю, ви немов бігаєте по колу, і біг ваш не має сенсу.

Приснився купол цирку – ви готуєтеся зробити якесь ризикована справа, при цьому навіть у разі успіху і виправдання ризику нічого гарного вам це справа не принесе, краще відмовтеся від нього.

Квиток у цирк сниться до абсурдної ситуації, в якій ви опинитеся по милості людини, яка у сні вам цей квиток продала, подарувала або просто дала у руки. Якщо така людина у вашому сновидінні не був присутній, то ситуацію створите, спровокуєте наяву ви самі.

До чого цирк сниться, сонник Фрейда

Приснився цирк – будете мати любовні пригоди, яким у підсумку будете вже й не раді.

Побачили циркачем самого себе – будете настільки активними в сексі, що вашому партнерові це не тільки не сподобається, але і здасться вкрай неприпустимим. Ваші стосунки ризикують навіть розвалитися на цьому тлі.

Пережили невдачі при виконанні якогось циркового трюку у сні – може виникнути проблема і в інтимному житті.

До чого цирки сняться – сучасний сонник

Приснилася циркова споруда, будівля цирку – зробите помилку, легковажний вчинок. Витрат він вимагає великих, а результат буде в кращому випадку дорівнює нулю.

Збиралися сходити в цирк у сні – захочете розлягтися і наяву. Але перестараєтеся.

Езотерика
Додати коментар