Сонник адвокат приснився. До чого сниться адвоката у сні бачити.

Тлумачення сну адвокат сонник Міллера

Для молодої жінки виявитися в сні якось пов’язаної з адвокатом означає, що, всупереч власній волі й чекання, вона зробить негідний вчинок, за який доведеться витерпіти багато образ і принижень.

Адвокат уві сні виступає в суді, але зміст його виступу незрозумілий – доведеться ділити будь-яке майно, при цьому вірогідні серйозні розбіжності і сварки.

Адвокат захищав у суді вас – буде важкий час, але друзі забезпечать необхідну підтримку.

Просто побачений адвокат поза обставин сну – заклик обмежувати себе в оцінках вчинків інших і не виставляти напоказ пріоритет власних суджень.

Якщо в ролі адвоката були ви – сон говорить про те, що ви занадто легко виносьте судження про вчинки інших і також легко їх міняєте на інші в залежності від обставин.

Якщо снилося, що в суді ви захищали вбивцю, незабаром ваша неправота в якомусь питанні стане очевидною. Але з помилкового впертість і небажання визнавати помилки ви будете вперто стояти на своєму. Вам слід згадати, що визнання власних помилок є ознака людини сильної духом.

Значення сну адвокат – сонник Хассе

До безпідставних засудженнь, пліток, наклепів.

До чого сниться адвокат – езотеричний сонник

Адвокат сниться до хибного, незаслуженного звинувачення.

До чого адвокати сняться, сонник Лонго

Якщо в сновидінні ви працювали адвокатом, а людина, що захищається вами, дійсно був винен, скоро вас чекає повне занурення в якийсь проект чи просто на роботу. Зусиль і терпіння вам буде потрібно багато, не шкодуйте, оскільки результат перевершить очікування.

Вас захищає уві сні відомий адвокат – відмінний період у вашому житті. Ризики будуть виправдані, плани будуть реалізовуватися, велика ймовірність перемогти сильнішого супротивника. Однак не надавайте великого значення цим перемогам в плані власних заслуг. Все це здійсниться не завдяки їм, а, що більш ймовірно, всупереч, по волі долі.

Наймати адвоката у сні означає швидку допомогу, отриману від того, в кого ви зовсім не були впевнені. Головне зараз – не упиратися надміру і не вимагати бажаного. Потерпіть, все буде по-вашому.

Якщо ви обговорюєте з адвокатом якусь свою справу – такий сон означає вашу бездіяльність наяву, ви часто сподіваєтеся лише на природний хід подій, на долю. В принципі, якщо не зловживати такою позицією, вона часто спрацьовує.

Адвокат, англійський сонник

Приснилося, що ви – адвокат, значить, коли-небудь, в неблизького майбутньому, ви займете досить висока і помітне становище в робочому колективі або в цілому в суспільстві, але для цього ви повинні щиро бажати служити людям.

До чого сняться адвокати – сучасний сонник

Побачений адвокат попереджає про можливі швидкі проблеми з законом. Вони не будуть нешкідливі для вашої долі, в результаті ви можете бути повалені з займаного нині поста або ж може бути втрачено чиєсь дуже важливе зараз для вас довіру. Не сумнівайтеся, покарані за вчинене (аж до суду) будете саме ви.

Езотерика
Додати коментар