Сонник перукарня наснилася. До чого сниться перукаря у сні бачити.

До чого сниться перукарня, перукар в соннику Міллера

Перукарня сниться в знак того, що сновидцю варто було б привести в порядок власні думки і бажання.

Робити зачіску в перукарні уві сні і бачити, що вона (зачіска) красива і дуже вам йде – свідчення гармонії в душі і прийняття вірних рішень.

Якщо ж ви залишилися незадоволені зробленої зачіскою або ж перебування в перукарні обтяжувала вас з якихось інших причин, то сон утримує вас від прийняття якогось важливого рішення саме зараз: для нього, схоже, час ще не настав.

Стригти волосся у перукаря і бачити, що він стриже вас занадто коротко – попередження про те, що недоречна поспішність у справах може вам нашкодити.

Приснилося, що ви – перукар, значить, вам належить боротися за власні принципи. Якщо ви будете уважні до дрібниць, то прийдете до успіху.

До чого перукарня, перукар сняться – езотеричний сонник

Молодій жінці стригтися у перукаря у сні – свідчення того, що вона доб’ється того, щоб виглядати приголомшливо, але це не принесе їй бажаного успіху у протилежної статі і задоволення.

Стригти волосся в перукарні для чоловіка – передвістя несподіваних витрат.

Якщо вам приснилася сварка в перукарні з приводу того, що стрижка або зачіска вийшла не така, як хотілося б клієнту, значить, незабаром ви будете замішані в якомусь сенсаційну подію.

Мити голову в перукарні – передвістя серйозної догани від начальства з викликом “на килим”.

Езотерика
Додати коментар