Сонник архіпелаг приснився. До чого сниться архіпелаг у сні бачити.

Тлумачення сну архіпелаг в соннику Міллера

Архіпелаг є провісником свободи, набуття будь-яких прав і спокою. Для фізично або морально втомленої людини він обіцяє період відпочинку, заслуженого відпочинку, подяки.

Бачити уві сні архіпелаг в оточенні чистих блакитних вод – до удачі в починаннях. Якщо ви щось задумали зробити, не сумнівайтеся, все вийде. Також це дуже сприятливий час для подорожей.

Той же сон для молодої дівчини – до вдалого, щасливого шлюбу.

Пустельний архіпелаг, позбавлений рослинності, попереджає сплячого про те, що він почав зловживати алкоголем. Ця згубна пристрасть може позбавити його і матеріальних благ, і щастя.

Значення сну архіпелаг – сонник Хассе

Архіпелаг сниться до переїзду, зміни місця проживання.

До чого сниться архіпелаг – езотеричний сонник

Якщо побачили незвичайний, екзотичного виду архіпелаг – ви замислили щось непосильний. Спробуйте ще раз, більш тверезо оцінити свої реальні можливості.

Побачити в сні групу островів, що йдуть під воду, означає, що вас охопить паніка при вигляді невдалої затії. Заспокойтеся, це було не саме вдале та вигідну справу, будуть і більш цікаві можливості.

Архіпелаг, англійський сонник

Якщо сниться, що архіпелаг покритий буйною рослинністю з безліччю плодів, фруктів, ягід – це попередження про невірність вашого партнера. Ніякі розмови і обіцянки тут не допоможуть, краще розлучитися, тим більше, що вас чекає швидка зустріч з куди більш важливим для вашого життя людиною, буквально подарунком долі.

Архіпелаг, французький сонник

Бачити уві сні архіпелаг – до туги й самотності.

До чого сняться архіпелаги – сучасний сонник

Великий архіпелаг привабливої виду віщує смугу надзвичайних успіхів. Будь-який ризик, будь-яке вкладення, підприємство, активне починання – все вийде і буде виправдано. Поспішайте – такий період триває недовго, у картах йому дали влучну назву – “п’ятихвилинка”.

Езотерика
Додати коментар