Сонник документ приснився. До чого сниться документи у сні бачити.

До чого сниться документ, ліцензія, патент сонник Міллера

Побачений документ, що дає дозвіл на що-небудь, що підтверджує володіння або право, віщує довгі і виснажливі дискусії, а також майнові втрати.

Якщо втрата документів сниться заміжньої пані, вона позбудеться причин для веселощів наяву.

Розбирати документи, читати свідоцтво про шлюб уві сні або просто дивитися на нього – до болісної і принизливої залежності.

Підписувати документ у сні – небезпечний знак. Ви можете стати фігурантом у кримінальній або, в кращому випадку, адміністративній справі, а послуги адвоката, до допомоги якого наяву вам доведеться вдаватися, коштують недешево. Навіть якщо до судового розгляду справа не дійде, ставити підпис на документах уві сні вважається поганою ознакою.

Значення сну документ – сонник Хассе

Знайти документи у сні – до прибутку, яку зовсім не чекали.

Втратити документи – переживете потрясіння наяву.

Якщо уві сні ви домагалися, щоб вам поставили заключну печатку на документі, і добилися цього – отримаєте непоганий дохід, дивіденди.

До чого документ сниться – езотеричний сонник

Приснилося багато документів, які всі, як один, були в повному порядку – вам буде наданий в чомусь зручний привілей або дуже значна знижка.

Бачити документи, написані з помилками або розірвати документи – переживете соціальну невдачу (наприклад, відмова при працевлаштуванні, при отриманні візи, реєстрації тощо).

Крадіжка документів сниться до погіршення соціального становища.

Шукати документи, які вам терміново знадобилися уві сні, і не знайти їх – до необхідності надати виправдувальні папери з якогось питання.

До чого документи сняться – сучасний сонник

Втратити сумку з документами уві сні – це сон-застереження про те, що в гонитві за матеріальними вигодами ви можете назавжди втратити наяву свою ділову репутацію.

Якщо чоловікові приснилося, що у нього вкрали документи – він програє якусь справу, важливу суперечку, конкурентну боротьбу.

Якщо крадіжка сумки з документами приснилася жінці – вона може стати жертвою нечистоплотного в моральному плані чоловіка з замашками альфонса.

Гарячі документи сняться до судової тяганини.

Езотерика
Додати коментар