Сонник вагітність наснилася. До чого сниться вагітність у сні бачити.

Тлумачення сну вагітність сонник Міллера

Чиясь вагітність сниться до неприємностей.

Бути вагітною уві сні для заміжньої жінки – до прибутку в будинку.

Але, якщо приснилося, що вона вагітна, і відчуває болі в животі, то цей прибуток не принесе в дім щастя.

Вагітна дівчина сниться до смутку, оговору, неприємностей в особистому житті.

Якщо вагітній себе уві сні побачила дівчина, вона може бути зганьблена.

Небажана вагітність сниться до нещасливого життя в шлюбі.

Якщо жінці сниться вагітність, і вона хоче зробити аборт, – це знак того, що вона відмовиться від дуже вигідного пропозиції, побоюючись бути обманутою.

Для дійсно вагітної жінки сон про вагітність сприятливий для подальшого стану, успішного дозволу від тягаря і відновлення.

Бачити вагітних жінок, зібраних в одному місці, для жінки – до низки невдач.

Якщо чоловікові приснилося багато вагітних, його може очікувати перехід на іншу, більш високо оплачувану роботу.

Якщо вагітній сниться хлопчик, який у неї вже народився, їй слід побоюватися передчасних пологів.

Говорити про вагітність у сні – до прикрості наяву.

Якщо уві сні вам кажуть, що ви вагітні, наприклад, лікар у поліклініці, – виходить, наяву ви отримаєте попередження про небезпеку, про чиюсь брехню або про задуману вам на шкоду. Якщо ви прислухаєтеся і придивіться, ви впізнаєте цей знак.

Чути про вагітність когось знайомого у сні – до того, що ця людина потрапить в залежне становище, можливо, візьме непосильний борговий зобов’язання.

Бачити вагітного чоловіка – до великого прибутку.

Якщо побачена уві сні вагітна жінкаподруга, – такий сон говорить про те, що ви не спокійні з приводу її порядності у відношенні власного партнера.

Живіт вагітної жінки, побачений сам по собі, сниться до великої душевної тяжкості, причому причина її з боку може здаватися незначною.

Вагітність хлопчиком, приснилося незаміжній жінці, якщо вона з якоїсь причини в сновидінні вже знає стать майбутньої дитини, означає, що у неї буде чоловік з дуже вольовим, непохитним характером.

Якщо при тих же умовах приснилася вагітність дівчинкою, то майбутній чоловік буде дуже ревнивий.

Обіймати або цілувати вагітну у сні – до знегод.

Бити вагітну – до зради.

Дитина в утробі матері сниться як уособлення спокою і безтурботності.

Якщо діти в утробі матері сняться чоловікові, ще не має сім’ї, то він буде безмежно щасливий у майбутньому шлюбі.

Відчувати ворушіння дитини в утробі у сні – до радісної події, довгоочікуваного придбання.

До чого сниться вагітність, сонник Ванги

Говорити про вагітність з лікарем – цілком імовірно, що вас незабаром дійсно очікує вагітність. Якщо ж такий сон сниться дійсно вагітній жінці, допомога лікаря може їй потрібно насправді.

Просто говорити про вагітність з кимось чужим уві сні – ви отримаєте несподіване, але дуже вигідну пропозицію.

Якщо ж розмови про вагітність ви вели зі своїм партнером – велика ймовірність сварки і розлучення.

Якщо вам сниться, що ви вагітні від коханої людини, значить, ви можете отримати пропозицію вийти заміж.

Довелося бачити вагітну дівчину уві сні – це хороший привід задуматися, чи так серйозні ваші стосунки, щоб витрачати на них час і молодість.

Якщо в сновидінні заміжньої жінки чоловік каже, що вона вагітна, а вона про це ще не знає, то цій жінці не вистачає уваги. Їй не потрібно соромитися сказати йому про це, але в м’якій і доброзичливій формі.

Вагітність і сутички можуть снитися не тільки жінці, але і чоловікові. Для сильної статі сон означає позбавлення від якого обов’язку, боргу, який його дуже обвантажував.

Якщо у вагітної в сновидінні відійшли води, це просто необґрунтовані внутрішні страхи.

Чіпати живіт вагітної жінки уві сні – є ризик опинитися ініціатором скандалу навколо якихось пліток, якщо сон бачила жінка.

Якщо живіт вагітної чіпав неодружений чоловік – він незабаром зустріне свою другу половину.

Приснилася вагітність від друга, з яким ваші шляхи давно розійшлися, – велика ймовірність того, що він розпускає про вас погані чутки.

Бачити чужу вагітність уві сні і відчувати заздрість – ваш союз буде неміцним.

Якщо чоловікові сниться живіт вагітної, але обличчя її він не бачить, то сновидіння відображає його слабодухість, страх перед відповідальністю, в житті цей чоловік є залежним і веденим.

До чого сниться вагітність, сонник Фрейда

Почути звістку про вагітність для жінки – таке сновидіння є сном прямого значення, тобто і наяву це подія незабаром може статися. Інше значення такого сновидіння – ознака нового знайомства, і на цей раз це будуть більш глибокі і більш продуктивні відносини, порівняно з попередніми.

Якщо чоловікові приснилося, що завагітніла його партнерка, то в реальності у нього є бажання мати від неї дітей.

У тому випадку, якщо хлопцеві приснилося що він вагітний, то, навпаки, відносини складаються неважливо, і вони можуть мати якісь небажані для обох наслідки.

Вагітність, сонник Лоффа

В цілому сновидіння про вагітність належать до таких сфер життя, як багатство, статевий розвиток та особиста творчість. Дізнатися про власну вагітності у сні може абсолютно будь-яка людина, в тому числі і чоловік, старі люди і т. д. І в цих випадках звістка про вагітність вимагає додаткових подробиць тлумачення.

Сновидіння, в яких фігурує вагітність, можна розділити на дві великі групи. В першу слід включити всі сни з звісткою про вагітність, якої насправді немає, а в другу – сновидіння, засновані на реальній вагітності. В останньому випадку вагітність і пологи (очікувані) програмують зміст сну.

Якщо молодій жінці, яка в цілому не проти мати дітей, але трохи пізніше, сниться власна вагітність, то через це сновидіння вона отримує сигнал про настання чергової стадії особистісного самоаналізу. Згідно теорії Юнга, підсвідоме повідомлення про вагітності обумовлено основним архетипом батька, суть інстинкт збереження роду. Якщо при цьому спляча може бачити себе вагітною уві сні не абстрактно, а залученою в яку-небудь діяльність, то власну трансформацію від дитини до стадії зрілої жінки вона буде відчувати усвідомлено.

Для жінок, налаштованих виключно на сексуальну активність, не мають у найближчих (а може, і у віддалених) плани настання вагітності, сон, у якому вона бачить себе вагітною, може супроводжувати певну фазу менструального циклу. При цьому навіть уві сні новину про вагітність може заронити в душу тривогу про ймовірності, що сон збудеться, в цьому випадку проблема має аналізуватися і вирішуватися окремо.

Якщо уві сні чоловік вагітним бачить себе, це може відображати його внутрішні сумніви у власній здатності до продовження роду. Також відповіддю на питання, до чого сниться чоловікові вагітність, може стати низька, на його суб’єктивний погляд, статева активність сплячого. У цьому випадку, ця неприродна і несподівана вагітність у сні грає роль компенсації, одночасно підкреслюючи творчу глибину особистості чоловіка. Вагітний чоловік уособлює уві сні власну місію в цьому світі в самому широкому її розумінні.

До чого сниться вагітність вагітної насправді? В цьому положенні в організмі жінки відчуття можуть кардинально змінюватися, від страху вагітності до стану ейфорії, і все це проектується в сновидіння, які приймають самий різний вигляд – від жорстоких кошмарів до смішні нісенітниці. Вона може бачити уві сні кровотеча під час вагітності, що дитина померла, що вагітність не від чоловіка, сниться власне весілля і вагітність, або вагітна суперниця, якої ніколи не було.

В цей час вагітна жінка часто може бачити уві сні зради чоловіка. Це відбувається на грунті змін в її зовнішності і збою в сексуальних відносинах. З’являється відчуття незахищеності, власної непривабливості. Вона бачить красивих жінок, і це відкладає відбиток досади, незважаючи на щасливу вагітність від коханої людини. Підсвідомо вона хоче, щоб і інші жінки виглядали так само, особливо з близького оточення. Тому в сновидіннях нерідко з’являється вагітна подруга чи знайома вагітна (на вірність причини вказує те, що зазвичай це одна з найкрасивіших серед них), і дуже рідко сниться вагітність родички, наприклад, вагітна тітка.

Сни з негативним змістом, таким, наприклад, як мертва дитина при вагітності, суть відображення занепокоєння, вони відносяться до категорії підсвідомого негативного волевиконання.

Досить часто в снах вагітної жінки є підвищена плодючість, незважаючи на те, що уві сні вона охороняється – це також є внутрішнє відображення її стану, не більше того. З цієї причини їй може снитися вагітність двійнею або навіть вагітність трійнею.

Найбільш складною для тлумачення видається ситуація, коли жінці часто сниться, що вона вагітна або народжує. Для жінки, поки що не має дітей, такий сон може бути відображенням підсвідомих страхів, що в майбутньому з неї вийде погана мати, що вона не впорається з цією роллю. Таке ж значення може мати цей сон і для вагітної жінки, він також може приймати і іншу форму, коли їй сниться небажана вагітність, хоча насправді це не так.

Для жінки, у якої вже є дитина або декілька дітей, ситуація, коли їй постійно сниться, що вагітна, може бути візуальним відображенням занепокоєння, що вона щось недодає своїм дітям, приділяє їм мало уваги, має якесь почуття провини перед ними.

Якщо приснилася вагітність по соннику Цвєткова

Побачити вагітну у сні – до поганих новин і неприємностей.

Якщо наснилося багато вагітних, то і число неприємностей збільшиться.

Почути звістку про вагітність для жінки – такий сон попереджає її про обман.

Для жінки побачити себе вагітною в сновидінні – до радісної події, яка дасть їй привід для гордості.

Якщо чоловікові приснився вагітний хлопець, або він сам був у цьому положенні, значить, він буде будувати далекосяжні плани, які виявляться успішними.

Наснилася знайома вагітна (яка насправді чекає дитину), чекайте не дуже бажаних гостей.

Побачити на вагітній кров у сні – до втрати родича.

Молодому хлопцеві вагітність сниться до прикрих клопотів, пов’язаних з колишньою партнеркою. Можливо, з її боку буде мати місце наговір.

Якщо чоловікові сниться, що його колишня дружина вагітна від іншого, – сон говорить про те, що почуття не згасли.

Якщо вагітній жінці приснилося, що вона вагітна двійнею, цей сон є лише відображенням внутрішніх змін в її організмі, лякатися не варто, до числа майбутніх дітей сон не має відношення.

У тому випадку, коли їй сниться вагітність з місячними, слід дотримуватися обережності, є загроза переривання вагітності.

Якщо вагітність двійнею сниться літній жінці, їй може загрожувати серйозна хвороба.

Вагітній сниться, що в неї вже немає живота – сон обіцяє швидкі і легкі пологи.

Сниться вагітність і ворушіння дитини – до сильного отруєння.

У тому випадку, якщо сниться вагітність, а потім зникає, або ж сниться вагітність і втрата дитини, – все це може говорити про те, що сплячої молодій жінці загрожує безпліддя. І причиною цього буде аборт, що вона вже зробила, або ще зробить.

Значення сну вагітність – сонник Хассе

Дуже молодій дівчині або дівчинці сниться вагітність до чогось радісного і світлого.

Якщо дівчина вже більш зріла і знаходиться в дітородному віці, вагітність і народження дитини можуть снитися як відображення зароджується материнського інстинкту і не нести в собі інформації пророчого характеру. Але якщо їй сниться, що вагітна, але не хоче цього, в цьому випадку сон може означати залучення її в якусь справу, яка буде в тягар, але неминуче, вона не зможе відмовитися.

Для жінки приснилася перевірка на вагітність повинна послужити приводом замислитися про своїх статевих зв’язках і про їхню перспективність.

Якщо стара жінка дізнається уві сні новину про вагітність, сонник може трактувати це сновидіння, як недалеку смерть. Їй обов’язково треба перевірити стан свого здоров’я, і в першу чергу, саме по жіночій частині.

Якщо вагітній жінці сниться зростання живота буквально на очах – пологи будуть раптовими і стрімкими.

Якщо приснилася чиясь вагітність, і дитина штовхається так, що видно зі сторони, сплячий стане наяву свідком події вкрай рідкісного і неординарного.

До чого сниться вагітність – езотеричний сонник

Сниться, що ви вагітні – до збитків, небажаним змінам.

Якщо ж сниться, що вагітний хтось інший, ви дасте в борг велику суму грошей. Згодом вам її повернуть.

Якщо сниться вагітність, і живіт неприродно великий, очікує велика втрата.

Якщо сниться вагітність і аборт, слід бути готовим до великої втрати грошей.

Вагітний хлопець сниться до успіху.

Якщо ж вагітний хлопець лежав на ліжку – успіх потребуватиме дуже великих зусиль.

Приснився вагітний чоловік – задумайтеся, чи не занадто великі ваші витрати і вимоги на утримання сім’ї.

Приснилася власна вагітність, але немає живота, значить, скоро трапиться якась неприємність, що стосується вас, але ви дізнаєтеся про це лише через деякий час.

Вагітність, сонник Менегетті

Якщо жінці сниться, що подруга вагітна, це є символом виношування чогось негативного. Це може бути як органічне внутрішнє захворювання, так і чужий вплив ззовні, поки несвідомий.

У тому випадку, коли сон є прямою проекцією бажання Ін-се донести новину про вагітність до сплячої, їй буде продемонстрований людський лик з абсолютно певними рисами обличчя.

До чого вагітні сняться, сонник Лонго

Якщо хлопцю сниться, що його дівчина вагітна, це є знаком того, що якась ідея, що зародилася в його голові, має непогані перспективи, хоча він поки в цьому дуже сумнівається. Умова успішної реалізації цієї ідеї – старання і необхідні вкладення.

Сон підсилює значення, якщо це була дружина сплячого. При цьому він повинен знати уві сні, що вона вагітна від чоловіка, тобто від нього. Сон не має значення, якщо дружина або його дівчина вагітна наяву.

Для незаміжньої жінки зі сну вагітність і пологи можуть бути внутрішнім нагадуванням про материнський інстинкт.

Вагітність, англійський сонник

Якщо заміжня жінка уві сні довідалася, що вона вагітна, це може бути знаком того, що у неї в цьому шлюбі можлива вагітність двійнятами.

На питання, до чого сниться вагітність незайманій, можна відповісти в залежності від того, як вона ставиться до інтимних стосунків у найближчому майбутньому. Якщо у неї є бажання почати статеве життя, але немає підходящого партнера, несподівана вагітність уві сні повинна послужити сигналом надзвичайної небезпеки – партнер виявиться брехливим і непорядним. Її очікує не тільки розчарування, але і негативні наслідки в житті і здоров’я.

У тому випадку, якщо спляча дівчина поки абсолютно не допускає можливість сексуальних відносин, підозра на вагітність у сні є передчуттям майбутньої радості, це хороший сон. Якщо при цьому сниться не підозра, а явна вагітність і великий живіт, то і радість наяву буде величезна.

Вагітність, французький сонник

Бачити вагітну сниться до чогось важкого, обтяжливого. Можливо, хтось захворіє, і догляд ляже на ваші плечі.

Якщо приснилася вагітна дівчина, не уникнути неприємностей у родині.

Приснилася вагітність подруги – ваша дружба розвалиться через якихось побутових або матеріальних незгод.

Якщо вам наснилася знайома вагітна жінка, і ви побачили у вагітної кров, їй може загрожувати небезпека втратити дитину з-за нещасного випадку.

Бути вагітною і збиратися їхати народжувати – такий сон обіцяє позбавлення від давньої і важкою для вас прихильності.

Якщо сниться вагітність, і дитина ворушиться дуже виразно – з вас будуть вимагати давні борги.

Сновидіння, в якому жінці довелося прикидатися вагітної, говорить про те, що відносини з нинішнім партнером не варто розглядати серйозно.

Вагітна, ассирійський сонник

Вагітність і пологи – хороший знак. Якщо жінці сниться її вагітність, і щастя уві сні переповнює душу, то її сімейство чекає хороша прибуток.

Гладити живіт вагітної – такий сон означає, що ви будете робити якісь дії для того, щоб розбагатіти. Отриманий прибуток буде трохи менше очікуваної, але все одно буде відчутною.

Вагітний чоловік сниться до чогось неймовірного у вашому житті, ви дізнаєтеся карколомну новину чи станете свідком дуже рідкісної події.

Якщо жінці, яка має чоловіка, сниться передбачення вагітності, значить, і справді чекає це радісна подія.

Перейми при вагітності сняться як нагадування про якомусь забутому борг, які слід віддати до того, як вам про це нагадають, інакше ви можете назавжди втратити довіру.

До чого сняться вагітні – сучасний сонник

Робити тест на вагітність у сні – такий сон означає, що ваші стосунки можуть дати тріщину із-за недовіри, обману.

Якщо позитивний тест на вагітність бачить уві сні незаміжня жінка, такий сон може попереджати про зраду.

У тому випадку, якщо у сні тест на вагітність негативний, але спляча продовжує відчувати себе вагітною, то обман партнера буде неочевидним, але постраждає вона від нього дуже сильно.

Також позитивний тест на вагітність у сні може вказувати на те, що жінка сумнівається в надійності свого нинішнього партнера, і занепокоєння її цілком обґрунтовано.

Вагітність іншої людини сниться до того, що у вас можуть попросити грошей у борг.

Якщо приснилася чужа вагітність двійнею – велика ймовірність, що взяті в борг гроші вам не повернуть. Не шкодуйте, доля винагородить вас в іншому.

У тому випадку, якщо приснилася вагітна – знайома жінка, якась марудна справа мине сплячого.

Якщо жінці сниться вагітна подруга – їй потрібна допомога, можливо, матеріальна.

Чути про вагітність когось, але не бачити цієї людини – до цікавих новин здалеку, які вас не торкнуться.

Якщо ж у цьому випадку слух уві сні не підтвердився, вагітність була помилкова, сонник говорить про те, що новина, яка прийшла здалеку, безпосередньо торкнеться і вас, вплине на протягом вашого життя.

Вагітність від колишнього чоловіка сниться жінці в знак того, що між ними залишилася невидима зв’язок, можливо, він має бажання відновити відносини.

То ж значення має сновидіння, в якому чоловікові приснилася вагітна колишня дружина.

Робити УЗД у сні і дізнатися про вагітність хлопчиком – ви отримаєте шикарний подарунок від партнера.

Перервати вагітність у сні – до гучного провалу важливої справи.

Сон, у якому ви вагітні і перебуваєте на збереження в клініці, означає, що зараз дуже сприятливий час для змін у вашому домі. Якщо зараз ви позбудетеся від старих речей, на їх місце незабаром прийдуть нові.

Езотерика
Додати коментар