Сонник жадібність наснилася. До чого сниться жадібність у сні бачити.

Тлумачення сну жадібність, скупитися, скнара, скупий в соннику Міллера

Якщо у сні ви відчули себе жадібною людиною – це сигнал: вам слід якомога швидше починати робити запас на важкі часи, бо вони можуть наступити вже дуже скоро і застати вас зненацька. Ваші фінансові проблеми можуть бути серйозними, але короткочасними, і щоб не зійти з-за цього прикрого періоду з наміченого життєвого шляху, потрібно мати матеріальну підтримку, запас.

Дорікали в сні когось іншого в прояві жадібності – наяву загрожує складна фінансова ситуація, купірувати яку власними заощадженнями виявиться не під силу, вам знадобиться допомога.

Якщо сварити за те, що шкодує, вам довелося уві сні власної дитини, то будьте готові до небувалого напливу термінових справ.

Бачити уві сні незнайомого вам жадібного людини, скнару, з боку – вказівка на власний егоїзм, з-за якого ви втратите підтримки і потерпіть розчарування в любові.

Дружити зі скнарою – для молодої дівчини такий сон сприятливий, вона проявить такт і терпіння та в результаті знайде і щастя, і багатство.

Якщо приснилася жадібність по соннику Цвєткова

Якщо в сні хтось з ваших знайомих був непристойно жадібний, то в реальності він доставить вам багато клопоту чи буде надзвичайно настирний.

Відчули скнарою себе – вам зашкодить ваша самовпевненість.

До чого жадібні сняться, сонник Лонго

Скупитися самому в сні – непряма вказівка на те, що подібне не чуже вам і наяву. Вам постійно здається, що тільки таким чином можна щось в житті мати, а інакше вас обділять або обберуть. Чому ж ви ображаєтеся на подібну поведінку у інших?

Чиясь жадібність, виявлена у вашому сновидінні щодо вас, говорить про те, що в реальному житті вам чогось гостро не вистачає. Джерело цього дефіциту ви можете знайти в когось або в когось з оточуючих вас людей.

Жадібність, англійський сонник

Бачити в сні дуже скупою людиною – до занепаду матеріального стану, відновити яке буде дуже складно. Якщо в даний час ви і так небагаті, то навряд чи в осяжному майбутньому вам удасться виправити це становище.

Езотерика
Додати коментар