Сонник ходьба босоніж наснилася. До чого сниться ходити босоніж у сні бачити.

сонник ходити босоніж

Тлумачення сну босоніж (ходити, бігти і т. п.) у соннику Міллера

Бігти босоніж – до радості, якщо цю радість і легкість ви відчували і під час сну.

Якщо поверхня, за якою ви йшли, не була безпечною, і ви ступали босоніж обережно – ви досягнете поставленої мети, незважаючи на будь-які обставини. Ваша цілеспрямованість викликає заздрість оточуючих.

Сон, в якому вам довелося ходити босоніж по бруду, віщує нездужання, хвороба.

Ходити босоніж по піску, нагрітому сонцем, і відчувати, що ногам майже гаряче – до величезного, всеохоплюючого почуття, яке заповнить все ваше існування.

Навпаки, якщо вам довелося ходити босоніж по асфальту і відчувати його холод голими ступнями, то вас чекає охолодження в любові, нове почуття буде натягнутим, як ніби штучним, ви будете намагатися знайти в собі відгомони щирої любові, але ваше серце буде мовчати.

Якщо уві сні ви ходили босоніж по камінню, і вам було боляче – попереду непростий період життя, будуть розчарування, будуть провали в справах, але ви подолаєте всі завдяки своєму оптимізму, того, що ніколи не дозволяєте собі сумувати.

Ходити босоніж по килиму – такий сон є натяком на те, що ви схильні перебільшувати власні труднощі, завжди і в усьому шукати підтримки і допомоги. Вам завжди болючіше всіх, найскладніше і найважче. З вами не сперечаються, але давно вже не співчувають.

До чого ходити босоніж сниться, сонник Фрейда

Якщо у сні ви бачили себе босоніж, значить, ви дуже відкрита людина, яка не соромиться проявів емоцій в сексі, і від цього ваші інтимні стосунки тільки виграють, тому що між вами і партнером немає прихованих перешкод. Однак все це відноситься лише до такого сновидіння, в якому ви бігали босоніж свідомо і з радістю.

Якщо в сні вам довелося ходити босим по снігу і голим, це говорить про те, що в сексі ви надмірно ексцентричні для того, щоб ваш партнер міг би сприймати ваша поведінка адекватне.

До чого сниться ходити босоніж, сонник Лоффа

Людина може йти босоніж уві сні з різних причин. З одного боку, сновидіння може розуміти бідність або особливі обставини, внаслідок яких сплячій людині не у що взутися, з іншого – він може свідомо роззутися, щоб отримати від цього особливе задоволення. Важливо і відповідність обстановки такої поведінки. Аналіз цього стану не скрутний, він випливає з самих умов сну. Наприклад, якщо ви йдете босоніж по воді або бігаєте босоніж по траві – це природно, в теж час ходити босоніж по вулиці не прийнято, отже, необхідно розглянути причини, з яких ви опинилися на вулиці без взуття.

Якщо сплячий отримує задоволення від того, що ходить босоніж по землі, то сон говорить про його особливої відвертості, відкритості, близькості до природи і природних проявів почуттів. Якщо в цьому ракурсі ми бачимо близьку людину, значить, ви може довіряти йому, він відкритий для нас і не таїть прихованого негативу.

Особливу категорію складають сни, в яких сновидець йде босоніж не від браку взуття і не заради задоволення, а в стані якоїсь приреченості або особливого ризику. До цієї категорії відносяться сни, в яких йому, приміром, довелося йти босоніж по склу або ходити босоніж по згарищу. Невиправдана ризикованість одного сюжету і навмисна безнадійність другого – суть дві сторони однієї медалі. Сплячий схильний до показної жалості, гіпертрофованого сприйняття неприємностей, театральності почуттів.

З деякою натяжкою до цієї категорії сновидінь можна віднести і сюжет, коли сплячий бігає босоніж по снігу, з тією відмінністю, що в цьому випадку він сприймає власний артистизм з часткою гумору, з відтінком романтики. У такому людині прекрасно уживаються такі, здавалося б, несумісні риси, як образливість, вередливість і легкість характеру.

Якщо наснилося що ходиш босоніж по соннику Цвєткова

Ходити босоніж уві сні, в обірваному одязі, і не маючи певної мети – такий сон несприятливий для сплячого, він попереджає про період невдач у всіх починаннях, безнадійного настрою і фатального невезіння.

Значення сну босоніж сонник Хассе

Ходити босоніж по землі – до придбання земельної ділянки у приміській сільській місцевості.

Босоніж, англійський сонник

Йти в сновидінні босоніж по дорозі – до легкого подолання життєвого шляху з усіма перепонами.

Для закоханих йти по снігу босоніж уві сні разом – знак глибоких, проникливих почуттів, відданості і щирої прихильності до коханої людини.

Якщо йти босоніж по снігу дівчині довелося в сновидінні однієї, то вона буде кинута, і це принесе їй багато переживань.

Езотерика
Додати коментар