Сонник кохана наснилася. До чого сниться кохану уві сні бачити.

Тлумачення сну кохана дівчина, жінка сонник Міллера

Якщо уві сні ви сварилися з коханою дівчиною, жінкою – наяву ви замовчуєте якісь проблеми у відносинах, які вам хотілося б вирішити.

На сильний вплив, який чиниться на вашу партнерку, може вказати сон, в якому ваша сварка з коханою відбувається у присутності глядачів, інших людей. Особливо несприятливо для подальших стосунків, якщо це була мама коханої.

Приснилося, що кохана жінка, кохана виглядає інакше, але при цьому ви розумієте, що це все-таки вона – такий сон відображає той образ, ідеал, до якого ви прагнете при виборі подруги життя. Кожну свою партнерку ви мимоволі порівнюєте з цим образом, і це заважає вам бути задоволеним тим, що ви маєте.

Якщо наснилося розставання з коханою жінкою, дівчиною, тлумачення цього сну залежить від причин і загальної картини розриву з коханою.

Бурхливий, негарне, скандальне розлучення з коханою – це сон-перевертиш, вашим відносинам поки не загрожують бурі. Особливо сприятливо, якщо при цьому мала місце абсолютно невластива вам, як чоловікові, бійка з коханою.

Якщо приснилося, що розставання з коханою відбувалося спокійно, майже байдуже, і ви, можливо, навіть відчували від цього якесь задоволення і заспокоєння, хоча спогади про це сон наяву викликають у вас зовсім інші почуття – такий сон може бути передвісником того, що ви починаєте розчаровуватися у своєму виборі.

У тому випадку, коли ви бачите в сні смерть коханої дівчини, цілком ймовірно, що улюблена розлюбила і підшукує вам заміну.

Цілком природним і передбачуваним для чоловіка-сон, у якому присутні близькі стосунки, обійми з коханою дівчиною. Сюжет у цьому випадку залежить від характеру і темпераменту сплячого, якщо улюблена цілує вас, а не навпаки, це вказує на вашу низьку активність, незважаючи на бажання близькості.

Якщо уві сні дівчина йде до іншого, сниться зрада коханої – сон вказує на якесь незадоволення стосунками з боку вашої партнерки, яке поки що тільки зріє в її душі. Мова в даному випадку йде не про секс.

Сниться, що ви просто розмовляєте з коханою і отримуєте від цього задоволення, хоча сенсу розмови не пам’ятаєте, так він вам і неважливий – сновидіння дає пряму вказівку на те, що ви – духовно чужі люди, в реальному житті вам не про що поговорити, а фізичний потяг має особливість поступово згасати. Скоро між вами наяву не залишиться нічого спільного.

До чого сниться кохана, сонник Лоффа

Улюблена жінка повинна снитися чоловікові, протилежне було б протиприродним, тому відповідь на питання, до чого сниться кохана жінка чи дівчина, очевидний і виростає з самої людської, а особливо, чоловічий, природи. Інтерес для тлумачення представляє не сама побачена кохана, а сюжет сновидіння, його подробиці.

На початку стосунків з дівчиною чоловікові властиві більш позитивні емоції, якась ейфорія, і сновидіння цього періоду містять мало конструктивної інформації для тлумачення. Якщо дівчину певні сумніви і хвилювання долають з самого початку, то чоловік живе у цей період інакше. Але поступово в ньому починають зріти власницькі настрої, відображенням яких є ревнощі, і все це знаходить відображення в снах.

Найчастіше, негативне підсвідоме виражається у сновидіннях, у яких він бачить зраду коханої з іншим, як улюблена пішла до іншого або як його улюблену цілує іншого. До цієї ж категорії сновидінь слід віднести сни, в яких суб’єкт бачить, що улюблена байдужа, сниться її байдужість до нього. Байдужість коханої для сплячого чоловіка не несе від’ємного значення, в той час, як для жінки – навпаки.

Але, якщо дівчині в цьому випадку часто сниться весілля коханої, то чоловікові це не властиво, оскільки одруження в його підсвідомості в ідеалі не вінчає дані відносини. Тому сновидіння, в якому його кохана виходить заміж за іншого, говорить про його глибокі почуття і серйозні наміри, навіть якщо він поки не усвідомлює цього наяву.

Сновидіння, в якому чоловік втратив кохану в лісі, в приміщенні, на вулиці, йому загрожує відходом улюбленої наяву. Ймовірність такого тлумачення збільшується, якщо шукати кохану йому довелося довго, а знайти не вдалося.

Цікавим і важливим є сновидіння, в якому мав місце розмову з коханою. Якщо вам вдалося запам’ятати, про що йшла мова, слова, настрій, обличчя коханої, то сновидіння можна почерпнути багато прихованої інформації.

Якщо жінка була незадоволена чимось, ви відчули, що кохана на вас злиться, і це викликало у вас якесь почуття провини – ви дійсно щось зробили відносно цієї дівчини або жінки не так, у вас є привід постаратися загладити провину.

Розмова з коханою по телефону уві сні говорить про вашу духовну несумісність, яка поки не зовсім ясна вам в реальному житті. Але з плином часу це розбіжність буде проявлятися все виразніше.

Якщо уві сні ви чуєте дзвінок коханої, і розумієте, що вона дзвонить не вчасно, у вас є в цей момент інші важливі справи – такий сон з великою ймовірністю вказує на початок вашого віддалення, вам починає набридати ця жінка, скоро вона почне вас дратувати і наяву.

Якщо приснилася кохана по соннику Цвєткова

Приснилася улюблена жінка – вона сумує про вас, вам належить швидка зустріч з коханою, побачення, прогулянка.

Якщо сниться, що з коханою дівчиною ви цілуєтеся в темному приміщенні – про вас будуть пліткувати, і обговорювана інформація буде далека від правди.

Якщо ви почули похвалу від коханої, ви зробите щось таке, за що вам буде перед нею дуже соромно.

Якщо уві сні ви бачите кохану з іншим, означає, що наяву ви занадто довірливі, вона маніпулює вами.

Приснилося, що кохана помирає – ви скоро розлучитеся. Якщо ви були у сні вражені цією новиною і сильно засмучувалися – наяву кохана дівчина кине вас. Якщо перенесли смерть коханої спокійно – ви самі будете ініціатором розриву.

Бачили улюблену неясно, образ її був розпливчастим – сон також віщує розлуку.

Якщо хлопцю сниться, що кохана дівчина просить у нього фотографію – вона зустрічається з ним по розрахунку.

Значення сну кохана сонник Хассе

Бачити кохану уві сні надзвичайно веселій – до її зраду.

Приснилося, що улюблена плаче – до зради з вашого боку.

Таке ж значення має сон, в якому перед вами постала п’яна кохана.

Якщо вона була сумною – у ваших стосунках все буде добре.

Бити улюблену уві сні – до низького вчинку з вашого боку. Якщо це буде зрада, то вона буде особливо цинічною і безцеремонною.

Сон, у якому чоловіка кидає кохана, причому йде раптово і не пояснює причини свого вчинку, попереджає сплячого, що розрив з цією жінкою буде для нього дуже важкою, оскільки вона буде довгий час нудно намагатися з’ясувати стосунки.

Приснилася грандіозна сварка з коханою у всій її класики, з криками і можливо, биттям посуду – ваші відносини найближчим часом ніщо не затьмарить.

Навпаки, якщо сварилися з коханою культурно, тактовно, підбираючи вирази, то ваші відносини рухаються до фіналу.

Сниться, що ви отримуєте подарунок від коханої – велика ймовірність її вагітності.

Якщо уві сні ви починаєте з коханою розмова, який давно не наважуєтеся почати наяву – ви його так і не почнете. А потім виявиться, що починати його вже пізно і безглуздо.

Отримане в сні лист від коханої говорить про те, що якийсь серйозна розмова з вами намагається, але поки не може завести вона. Якщо ви прочитали і зрозуміли це лист, в ньому може бути прихований зміст цієї розмови.

До чого сниться кохана – езотеричний сонник

Цілуватися з коханою – сон говорить, що у ваших стосунках багато що базується на обмані.

Якщо уві сні ви побачили кохану з іншим, і при цьому ваша кохана цілується з іншим прямо на ваших очах – ця жінка використовує вас так, як їй подобається, ви потрапили під її вплив.

Якщо уві сні вам довелося прощатися з коханою на вокзалі – до швидкої щасливої зустрічі.

Прогулянка з улюбленою в темний час доби, якщо вам довелося гуляти з коханою під місяцем – такі сновидіння зазвичай віщують таємну зраду одного з партнерів.

Сваритися з коханою, сваритися з нею – сновидіння може сповіщати про байдужість дівчата до сплячого.

Улюблена пішла – сон вказує на те, що сплячий приділяє цій дівчині занадто настирливу увагу. Далеко не всім дівчатам це подобається.

Якщо після розриву наяву кохана повернулася у сні – навряд чи це станеться наяву.

Якщо вам сниться вбивство коханої дівчини, яке ви гірко оплакуєте, це віщує остаточне і безповоротне розставання з коханою, причому в душі сплячого залишиться образа та гіркота, оскільки причиною розставання буде те, що кохана знайшла іншого.

У тому випадку, коли звістка про те, що кохана померла, не сильно вас засмутила, вас також чекає розставання, але з вашої вини.

Лежати в ліжку з коханою і виявити, що ви не одні в кімнаті – комусь дуже завадять ваші відносини. Якщо неочікуваними глядачами виявилися батьки – вони будуть проти ваших подальших зустрічей.

Літати з коханою на повітряній кулі – до секунди щастя, пристрасного сексу, але все це буде нетривалим.

До чого кохана сниться, французький сонник

Якщо уві сні ви обіймалися з коханою, цілували кохану, і при цьому вам було чомусь дуже сумно – вона залишить вас або розлюбить.

Побачили кохану з іншим – скоро ви помітите наяву її байдужість до вас. Ви дуже ревниві, це стомлює.

Якщо ви кудись бігли з коханою, особливо через ліс, боялися її втратити, але відчували неможливість зупинитися – такий сюжет в сновидінні говорить про те, що ваша любов зіткнеться з багатьма перешкодами. Як вам вдасться їх подолати, можна зрозуміти з подальших подій сну. Якщо ви прокинулися, не дізнавшись кінцівки сюжету, доля поки приховує це від вас.

Кохана, ассірійський сонник

Цілувати і обіймати кохану уві сні в присутності родини – для молодої людини сон передвіщає щасливе подружжя з цією дівчиною.

Якщо уві сні вам прийшло рішення розлучитися з коханою, ваша рідня не схвалить ваш вибір.

До чого сняться кохані – сучасний сонник

Побачили в сні, як вашу кохану обіймає інший – до сварки.

Якщо ви сварилися з коханою уві сні – наяву вона стане ініціатором сварки через ревнощі.

Сниться, що кохана з іншим чоловіком сідає в поїзд або відпливає на теплоході – вона зробить свій вибір не на вашу користь.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар