Сонник шахи наснилися. До чого сниться шахи у сні бачити.

Шахи до чого сняться в соннику Міллера

Поява шахів у сні попереджає про те, що вам слід продумати, прорахувати наперед якісь свої кроки, щоб не прийняти невірне рішення, яке не можна буде виправити.

Кожна приснився вам шахова фігура може мати в сновидінні своє значення. Якщо, приміром це був кінь, значить, вам доведеться переступити через чиїсь голови, щоб досягти своєї мети. Однак слід враховувати і те, у чиїх руках була ця постать, цілком може бути і так, що це через вашу голову переступить хтось інший.

Приснився шаховий король – будьте готові до того, що при видимій владі ви не будете вирішувати у вашому житті (або роботі) нічого. Якщо ця шахова фігура сниться молодій людині, у його майбутньої сім’ї чільну роль буде грати дружина.

Якщо уві сні ви тримали в руках пішака, отже, при вмілому поводженні і настрої ви можете мати відмінний шанс зробити запаморочливу кар’єру.

Приснилася шахівниця без фігур – вас позбавлять можливості щось вирішувати, опинитеся в безправному становищі.

До чого шахи сняться, сонник Лонго

Грати в шахи у сні – вирішувати наяву складну життєву задачу.

Якщо ви грали з явно сильнішим, ніж ви, противником, це уособлює вашу покірність, смиренність. Найчастіше ви пасуєте, коли опиняєтеся перед вольовою особистістю.

Бачити незакінчений шаховий етюд – до ситуації, в якій ваша поведінка буде зумовлено обставинами.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар