Сонник вагіна, геніталії наснилися. До чого сниться член уві сні бачити.

Тлумачення сну вагіна, геніталії, статеві органи, член сонник Міллера

Якщо чоловік бачить у сні жіночі статеві органи або, навпаки, жінці сняться чоловічі геніталії – будуть певні складнощі, пов’язані з інтимним життям. Можливо, це відкладе свій відбиток і на перебіг інших повсякденних справ сплячого і його психічне здоров’я в цілому.

Якщо жіночі геніталії бачить уві сні жінка, а чоловічий статевий член сниться чоловікові – сплячий випробує гостру незадоволеність своїм сексуальним життям.

Доводилося уві сні чіпати руками статевий член – будуть небажані для сплячої жінки інтимні стосунки.

Те ж саме значення має сновидіння, в якому чоловікові довелося цілувати геніталії жінки.

Якщо у вашому сновидінні жіночі статеві губи або чоловічий статевий орган мали незвичайну, химерну форму – незабаром у вас з’явиться новий сексуальний партнер, навіть якщо ви вже одружені.

Дівчині сниться, що в неї є член – у неї виявляться бісексуальні нахили на ґрунті незадоволеності в інтимному житті з нинішнім партнером.

Сон, в якому вам прийшло в голову показувати свої статеві органи іншим людям, з якими у вас в реальному житті не було і не могло бути ніяких інтимних відносин, говорить про те, що ви можете дуже сильно зганьбитися, схибити на людях.

Маленькі геніталії чоловіка або дуже вузька вагіна жінки уві сні уособлюють сором’язливість, скутість сплячої людини, які сильно ускладнюють його особисті взаємини.

До чого геніталії сняться, сонник Фрейда

Якщо чоловікові сниться, що він мірявся статевим органом з іншою людиною – його чекає дуже жорстке суперництво в коханні. При цьому він вважає, що вирішальне значення при виборі жінкою інтимного партнера має великий статевий член, і в цьому його помилка. Здоровий член, велике чоловіче достоїнство – далеко не головний чинник не лише для вибору партнера, але і для отримання задоволення в ліжку. Вміння фантазувати, знання ерогенних зон своєї партнерки, новизна – все це може принести неземну насолоду жінці, і оволодіти цим може навіть чоловік, який має маленький член від природи.

Таке ж значення може мати і сновидіння, в якому сновидець бачить, як у нього на очах збільшився, виріс чоловічий член.

Якщо ви дівчина, і у вас з’являється член уві сні – такий сон говорить про те, що спляча не задоволена поведінкою свого партнера в ліжку. Вона точно знає, чого хоче від нього, але соромиться це озвучити. І абсолютно марно, оскільки їх сексуальна життя могла від цього тільки виграти.

Вагіна, член до чого сниться, сонник Лоффа

Статеві органи, побачені уві сні, можуть трактуватися, як об’єкт сексуального бажання або, поза даної трактування, як символ дітородної функції людського організму, природна творча сила, поява чогось нового.

Якщо приснилася вагіна, пеніс по соннику Цвєткова

Якщо заміжня жінка бачить у сні статевий орган чоловіка, найближчим часом вона прийме рішення народити дитину.

Голити волосся на геніталіях – до невдалого сексуального досвіду, у чоловіка може статися “прокол”.

Якщо сняться надміру волохаті свої статеві органи – станеться шалений, бурхливий секс, який запам’ятається і підніме відносини на новий рівень.

Вагітній жінці свої статеві органи сняться до легких своєчасних пологів. Якщо ж вона бачить уві сні статевий член чоловіка – пологи будуть передчасними.

До чого пеніс сниться – езотеричний сонник

Для дівчини побачити у себе член – знак того, що їй дістанеться в чоловіки дуже слабохарактерний, ведений чоловік.

Якщо неодруженому чоловікові сниться дівчина або жінка з членом – його майбутня дружина буде мати авторитарний характер, він стане підкаблучником.

Мити статевий орган чоловіка уві сні – до захворювання, передающогося статевим шляхом.

Мити жіночий статевий орган, статеві губи – сон вказує на можливе безпліддя цієї жінки.

Якщо при цьому сплячий бачить кров з вагіни – безпліддя з’явиться результатом аборту. Побачивши такий сон, слід будь-якими шляхами не допустити штучного переривання вагітності, а якщо вона ще не настала – вжити заходів запобігання, якщо народження дитини є небажаним.

Бачити уві сні відірваний член – до раптового провалу якогось важливого для сплячого починання.

Вагіна, член, сонник Менегетті

Образ статевих органів людини, геніталій слід трактувати з усією можливою позитивністю, бо це символ насолоди, чуттєвість, розмноження і задоволення.

До чого член або вагіна сняться, сонник Лонго

Чоловічий статевий орган, стоячий член є уві сні як символом еротизму, так і передвісником нікого починання, зародження чогось нового, готовність до цього.

Якщо чоловікові сниться, що йому відрізали член, з ним може трапиться неприємність в ліжку, або він зіткнеться з перешкодою у справах, яка виявиться нездоланною, і всі його попередні праці підуть нанівець.

У тому випадку, коли чоловік у сні сам відрізав собі член, все те ж саме станеться з його вини.

Для жінки бачити в сні, як у чоловіка відрізали член – до можливого зараження венеричним захворюванням.

Таке ж значення має для представника сильної статі сновидіння, в якому він просто бачить чоловічий відрізаний статевий орган.

Якщо незаміжня дівчина бачить у сні, що у хлопця немає члена – її коханий зробить вибір не на її користь, вони розлучаться.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар