Сонник ялинка наснилася. До чого сниться ялинку у сні бачити.

сонник ялинка

Тлумачення сну ялина, ялинка в соннику Міллера

Новорічна ялинка сниться до майбутньої радості, неординарного щасливому події.

Наряджати її уві сні – доведеться наяву вести якусь тривалу підготовчу роботу або навчатися новій справі, професії.

Знімати ялинкові прикраси після свята – сон до того, що пора везіння у вашому житті ось-ось зміниться низкою звичайних сірих буднів.

Бачити ялина уві сні, що стоїть в лісі – до невеликого нездоров’я.

Якщо вам снився великий ялиновий ліс – захворієте більш серйозно. Ваш недуга, швидше за все, буде пов’язаний з органами дихання.

Сниться ялинка з шишками – хвороба дасть ускладнення.

Приснилося, що з новорічної ялинки обсипалися голки – не отримаєте очікуваного, свято життя буде чимось зіпсоване, можлива смерть родича.

До чого сниться ялинка, сонник Фрейда

Зелена ялинка, дерево, сниться як ознака вашого непорушного кредо про неприпустимість сексу без кохання. Ви не просто дотримуєтеся цієї теорії, але кричіть про неї на всіх перехрестях, катуючи нав’язати цю точку зору менш розбірливим в інтимному житті оточуючих. За великим рахунком, ви просто романтик з числа тих, кого на нашій планеті в реальності стає все менше.

Якщо приснилася ялинка по соннику Цвєткова

Садити ялинку у сні – такий сюжет можна розцінити як обіцянку, що певний час ви будете жити спокійно і без потрясінь. Особливо сприятливо, якщо ви садили це дерево у власному саду або під вікном.

Ошатна ялинка сниться до веселого події, приємному проведенню часу.

Значення сну ялинка – сонник Хассе

Посадити ялина у сні – до народження дитини або далекому подорожі.

Сон, в якому вам довелося наряджати ялинку до Нового року, говорить про те, що очікуване вами урочиста подія відбудеться, але воно принесе радості мало.

До чого сниться ялинка – езотеричний сонник

Новорічна вбрана ялинка з’являється в сновидінні до великих і радісних клопотів.

Якщо вам снилися окремі ялинові гілки – є ймовірність, що помре хтось із близьких родичів або друзів.

Одна гілка ялини сниться до образу або підступного обману.

Садити ялинку у сні – до великих амбіцій. Щось наштовхне вас наяву на думку, що ви варті набагато більшого. Що ж, іноді це дає гарні результати, якщо ви будете морально готові при цьому пережити і можливе розчарування.

Якщо садити ялина вам довелося в ніч на суботу – сон може сповіщати про швидке поповнення в родині.

Штучна ялинка у сні вказує на те, що в гонитві за достатком і відчуттям власної присутності на святі життя ви все частіше вдаєтеся до обману і замінюєте щирі почуття фальшю. Але приходить час, коли все це почне вас в реальному житті сильно обтяжувати.

Ялинка, сонник Менегетті

Вбрана ялинка у сні – відображення фальші, символ лицемірства, присутність енергетичного вампіризму в привабливій зовнішній оболонці. Виняток становлять випадки, коли у прикрашанні ялинки присутні їстівні подарунки.

До чого ялинки сняться – сучасний сонник

Сниться новорічна ялина – буде велике свято.

Прикрашати ялинку уві сні, вішати на неї мішуру, ялинкові прикраси – це означає, що всі турботи по організації будь-якого заходу в реальному житті ляжуть на ваші плечі, але це будуть приємні клопоти, а єдиним занепокоєнням з цього приводу буде хвилювання про гідної підготовки.

Якщо уві сні ви побачили ялинові голки на підлозі в своєму будинку, то після великої радості у ваш дім прийде гіркий присмак. Не поспішайте рубати за собою мости, якщо навіть зараз все розташовує до цього. Ще гірше, якщо ви збирали на підлозі голки від ялинки і вкололися ними.

Садити ялина уві сні – гарний знак. Ваше успішне майбутнє буде базуватися на міцному фундаменті знань і фінансового забезпечення.

Езотерика
Додати коментар