Сонник газон приснився. До чого сниться газони у сні бачити.

До чого сниться газон сонник Міллера

Доглянутий, рівно підстрижений, гарний газон сниться до рівного, безпроблемно перебігу справ, особливо, якщо ви за нього уві сні гуляли.

Якщо сниться зелена галявина, на якій проходить пікнік, і ви берете в ньому участь, то в житті вас чекає якась витончена розвага або пікантна пригода. Все закінчиться вдало.

Для молодої жінки Сон, у якому вона мріє або чекає коханого, сидячи прямо на зеленому газоні, дає надію на те, що всі її думки і плани щодо майбутнього заміжжя реальні і незабаром здійсняться.

Якщо газон у вашому сні був зів’ялого або сухим – будуть сварки і розлучення.

Повзе по газону змія сниться до грубого втручання у ваше особисте життя, ви будете сумувати.

Значення сну газон – сонник Хассе

Прогулювалися уві сні уздовж добре доглянутих, красиво оформлених газонів – до появи можливості домогтися ще великого процвітання і успіху.

Були учасником пікніка на галявині – попереду безліч світських розваг, до того ж і ваші справи будуть розвиватися дуже успішно.

Для молодої жінки чекати на зеленій галявині в сновидінні свого коханого – вказівка на те, що здійсняться її пристрасні бажання вийти заміж і стати багатою. Проте все залежить від виду галявини. Якщо трава на ній була поблякла, а сама місцевість болотиста – слідом за цими радощами прийдуть прикрості й розставання.

Езотерика
Додати коментар