Сонник купівля наснилася. До чого сниться покупки у сні робити, бачити.

Тлумачення сну закуповувати, покупка в соннику Міллера

Робити покупки, щось купувати в сні з необхідних речей – фінансової стабільності, грошового прибутку. При цьому вас будуть супроводжувати і інші приємні події.

Здійснювати покупки, які можна оцінити як безглузді – сон до розорення.

Купівля житла сниться до поповнення в сімействі.

Приснився відмова від придбання у зв’язку з браком потрібних засобів – зазначення на марнотратство.

Покупки, сонник Лоффа

Процес покупки речей супроводжується для абсолютної більшості людей певним почуттям задоволення, гордості і радості. Людина підсвідомо усвідомлює свою особисту комерційну автономію, однак, не завжди покупки виходять вдалими, і в цьому випадку ця автономія несе в собі руйнівний характер, людина “влазить” в борги. У зв’язку зі сказаним сни, в яких фігурують різні закупівлі, можуть означати і те, і інше значення цієї події.

Для правильного тлумачення визначте, що ви купуєте, для якої мети (виправданою або немає, або конкретної невизначеною) і яким чином ви розраховуєтесь за придбання. Якщо в сновидінні хоча б мигцем проскакує слово “кредит”, не кажучи вже про використання цього способу отримання товару, то сон слід розцінити, як попередження про необхідність підвищеної уваги до грошових витрат і до того, що ви будете купувати наяву.

Купівля предметів першої потреби у сні говорить про нестійке фінансове становище або невпевненості в тому, що воно стабільне.

Якщо ж ви, навпаки, купуєте абсолютно непотрібні предмети розкоші, то сон відображає занижену самооцінку, бажання компенсувати те, чого в реальному житті, наяву, ви собі дозволити не можете. Втім, багато хто не мають того, чого хочуть, різниця лише в тому, як вони себе позиціонують, і відчувають дискомфорт і власну ущербність.

Фінансову неспроможність пророкує і сон, в якому при закупівлі чогось фігурують готівкові гроші.

Якщо на місці продавця у вашому сновидінні стоїть ваш знайомий чи родич – наяву є невиконане зобов’язання щодо нього або когось з його оточення, що створює пролом в міжособистісних стосунках. Важливо, що саме ви купували, і не була названа виразно завищена або нереально низька вартість.

Сон, у якому ви забираєте товар, не оплачуючи його (або розплачуючись, наприклад, усмішкою), можна розцінювати як власне відчуття вседозволеності або заслуженій честі.

Якщо якийсь товар ви купували в надмірній кількості, робили довгострокові закупівлі – подумайте про ощадливості, вона може врятувати вас в певний момент.

Значення сну купівля – сонник Хассе

Якщо вам сняться покупки, магазини – готуйтеся понести чималі витрати наяву.

До чого купувати сниться – езотеричний сонник

Купівля нерухомості за готівку сниться до несподіваного прибутку, за винятком випадку, коли вам сниться покупка старого будинку, в якому неможливо жити. В цьому випадку сон застерігає вас від невиправданого марнотратства.

Приснилася дорога покупка в магазині – вам зроблять цікава пропозиція.

Купівля побутової техніки сниться до її поломки.

Якщо дівчина в сні ходила з коханим за покупками, це означає, що наяву він незадоволений тим, що витрачає на неї занадто багато особистих коштів.

Езотерика
Додати коментар