Сонник млинці наснилися. До чого сниться млинці у сні бачити.

Тлумачення сну млинці сонник Міллера

Їсти млинці у сні – до незмінного успіху всіх поточних справ на найближчі кілька днів.

Для несімейного чоловіка бачити, як жінка готує млинці – сон обіцяє йому в майбутньому економну та економічну господиню, яка буде зразково утримувати будинок.

Пригощати млинцями друзів – до перевірки ваших відносин на міцність.

Для незаміжньої жінки годувати млинцями уві сні чоловіка – до вступу в шлюб.

Якщо уві сні ви купували або їли млинці з сиром, то успіху в житті ви домагаєтеся не за рахунок удачі, а завдяки педантичному підходу до всіх справах, аж до дрібниць. Це похвально, але жити поруч з вами важко.

Млинці з варенням, навпаки, видають у вас людини відчайдушного, веселого, не думає про наслідки сьогоднішніх задоволень, але легкий у спілкуванні, завдяки чому у вас завжди багато таких легковажних друзів.

Якщо ви ялини або бачили уві сні млинці з ікрою, то фінансовий стан ваших справ різко піде в гору. Однак швидкий успіх буде у собі певні небезпеки, вам не можна розслаблятися, інакше в результаті ви опинитеся на сходинку нижче тієї, на якій стоїте зараз.

Млинці з м’ясом – такий сон говорить, що ваше фінансове благополуччя буде засноване на діяльності, м’яко кажучи, непристойним.

Якщо приснилися млинці по соннику Цвєткова

Пекти млинці у сні – до отримання листа, письмової новини.

Значення сну млинці – сонник Хассе

Бачити млинці – до зміцнення здоров’я. Хворі підуть на поправку.

Смажити млинці у сні – до веселощів, разгульного проведення часу.

До чого сниться млинець – езотеричний сонник

Смажити млинці в сновидінні – дуже сприятливий знак. У вашому домі оселиться достаток, буде багато гостей і багато радості.

Якщо вам довелося уві сні їсти млинці – чекайте запрошення на якесь застілля.

Млинці з медом сняться до небіжчика.

Якщо ви їли в сні млинці зі згущеним молоком, деякий час ви будете жити дуже весело, в море суцільних задоволень. Зле у всім цьому тільки те, що цей період буде швидкоплинним.

До чого млинці сняться, сонник Лонго

Якщо вам снилася Масляна, і вам довелося продавати млинці на цьому святі – попереду у вас підготовка до якогось заходу. Якщо ви зможете чітко і до найдрібніших подробиць його розпланувати і все передбачити, воно пройде на відмінно, незважаючи на деякі “обтяжуючі обставини”.

Опинитися на святкуванні Масляної в сільській місцевості, веселитися і купувати млинці, які продаються колом в достатку, – такий сюжет може приснитися до того, що ви опинитеся в скруті, причому в обставинах для вас незвичних. Вийти з цієї ситуації вам несподівано допоможе почуття гумору, а крім того, ви отримаєте цінний досвід на подібний випадок в майбутньому.

Якщо уві сні ви бачите на вулиці вивіску “Блінна”, то в недалекому майбутньому зможете відкрити власну справу. Проте поки ви в повному замішанні, в якій області реалізовувати свій бізнес. Сон є підказкою, що можна роздивитися в якості варіанту бізнес у сфері громадського харчування.

Млинці, англійський сонник

Бачити тісто на млинці – до швидкої одруження для закоханих.

Млинці з медом у сні – до небіжчика.

Намагатися перевернути млинець на сковороді і потерпіти невдачу – до невдачі в житті.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар