Сонник гном приснився. До чого сниться гнома у сні бачити.

Тлумачення сну гном у соннику Міллера

Гноми сняться, як провісники дрібних сварок, інцидентів з колегами та інших негараздів, які досить сильно зачеплять ваше самолюбство. Однак, крім цього, вони не завдадуть вам ніякої шкоди.

Якщо гном з’явився вам в дрімучому лісі, то в справах ваших настає тимчасовий застій. Перечекайте цей період спокійно, зберіть сили для майбутнього.

Йдуть слідом один за одним кілька гномів – це сон-попередження – під вас копають, плетуть інтриги.

Гном прийшов до вас додому – сон вказує на те, що ви мало уваги приділяєте домашнім, хто з них сильно ображається на вас. Якщо ви нічого не зміните, ви ж від цього і постраждаєте.

Самому виявитися в сні гномом, відчути себе цим істотою – до того, що ви потрапите в ситуацію, в якій не зможете себе захистити. Вам треба знайти упевненість в собі, і обставини вам підкоряться.

Якщо чоловік уві сні бачить жінку-гнома, його збереться покинути кохана. Утримати її буде дуже складно, єдина можливість зробити це – довести свою любов, в якій вона зневірилася.

До чого гном сниться – езотеричний сонник

Поява в сновидінні гнома є вказівкою на те, що ви забули про духовне в догоду меркантильним інтересам.

До чого гноми сняться – сучасний сонник

Гноми в цілому вважаються добрим знаком у сні – до багатства і процвітання.

Добре, якщо гном у вашому сні не був потворний, мав приємну зовнішність. Це обіцяє гарні перспективи в роботі, удосконалення таланту, розвиток корисних навичок, добре тілесне і психічне здоров’я.

Потворний і злий гном уві сні може перевернути все тлумачення у зворотний бік, зі знаком мінус.

Езотерика
Додати коментар