Сонник квартирант приснився. До чого сниться квартиранта у сні бачити.

Тлумачення сну мешканець, квартирант у соннику Міллера

З’явився уві сні у вашому власному домі квартирант, мешканець, який вказує на те, що ви мимоволі будете причетні до якоїсь таємниці, події, і це буде для вас неприємно і вельми обтяжливо.

Якщо жінці приснилося, що мешканець з’їхав, не сплативши витрати на проживання, у неї виникнуть труднощі через стосунки з чоловіком. Ця людина з її життя скоро зникне, а нажиті з-за нього неприємності залишаться.

Той же сон про неоплачений квартирантом борг чоловікові сниться до чорної невдячності з чийогось боку.

У разі, коли побачений квартирант заплатив хоча б частину боргу, сплячого чекає вдале вкладення коштів або можливість зробити значний запас коштів, заощаджень.

Якщо квартирантом у сні були ви, то наяву чекають великі фінансові труднощі. Інше значення цього сну – сварка між вашими друзями або родичами, причиною для якої особисто станете ви.

До чого квартирант сниться – езотеричний сонник

Нові мешканці у власному будинку сняться до поповнення сім’ї. Добре, якщо у сні вони припали вам до душі, а їх поява обрадувала.

Квартирант, вселився в вашу квартиру самовільно, проти вашого бажання, сниться до чийогось бесцеремонного втручання у ваші справи.

До чого квартиранти сняться – сучасний сонник

Поява в сні квартиранта означає майбутні матеріальні проблеми.

Приснилося, що мешканець розплачувався з вами за зняту житлоплощу заднім числом – наяву втратите фінансових накопичень або більшої їх частини.

Якщо гроші були віддані їм уві сні в рахунок майбутнього проживання – укласти вигідну угоду. Чим більше була віддана сума, тим більше буде ваш інтерес в цій справі.

Сон для жінки, в якому вона здає житло неодруженому чоловікові, віщує необачний крок, вчинок, наслідком якого буде величезна пляма на репутації, у тому числі і діловий.

Самому виявитися в сні в ролі квартиранта в чужому домі – можете втратити робоче місце.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар