Сонник дорога, шосе приснилося. До чого сниться дорогу у сні бачити.

До чого сниться дорога, тракт, траса, шосе у соннику Міллера

Приснилася дорога має саме пряме тлумачення, йти по дорозі в сні – те ж саме, що йти по дорозі життя, з усіма її складнощами, нерівностями, небезпеками і перехрестями.

Якщо вам довелося в сновидінні переходити дорогу – власні успіхи перестануть вас надихати, на зміну оптимізму з приводу правильності обраного шляху прийдуть сумніви.

Їхати по дорозі в хорошій компанії друзів – це сон до бездоганних товариських взаємин. Бережіть цю дружбу, вона ще не раз допоможе вибратися з складних життєвих ситуацій.

Довелося йти по дорозі з коханою людиною – ваші подальші шляхи збігаються за напрямом, ви будете зберігати вірність наяву і будете щасливі.

Втратити дорогу у сні – до фінансових втрат із-за вашої марнотратства. Ви купите абсолютно не потрібну вам дорогу річ.

Приснився кінець дороги – те, чим ви займаєтеся зараз, себе повністю вичерпала. Те ж саме можна сказати і про любовних відносинах, якщо один з цієї пари побачив обрив дороги, кінець її уві сні.

Слизька дорога, мокра або обмерзла, сниться як попередження, що сплячий став на слизький, небезпечний життєвий шлях, його діяльність йде врозріз із законами країни.

Якщо сниться нескінченна дорога, ви їдете за нею, розуміючи, що вона не веде нікуди, то в житті вам доведеться трудитися не заради результату, а тому що так треба. Ні задоволення, ні винагороди за це не отримаєте.

Дорога вгору сниться до позитивної життєвої динаміки, ви самі можете оцінити, наскільки цей підйом був для вас найскладнішим і крутим, а також наскільки швидко ви його долали.

Дорога вниз, відповідно, означає рух до негативного результату, а отже, тому, незважаючи на те, що ви рухаєтеся по ній уві сні вперед.

Якщо приснився спуск з дороги на узбіччя – щось змусить вас наяву відмовитися від вже прийнятого рішення, можливо, ви просто не розрахували сили і втомилися.

Побачити в сні будівництво дороги або, ще краще, брати в цьому безпосередню участь – проявіть характер, досягнете наяву, чого хотіли, незважаючи на тернистість обраного напрямку.

Пошкоджена траса або покинутий тракт сняться до неблагополучної поїздки в сільську місцевість.

До чого сняться траса, дорога, сонник Ванги

Сон, в якому вами бачиться вузька звивиста дорога – ознака того, що ви звернули в справжньому житті не туди. Це дуже небезпечний шлях, він не виведе вас на широку дорогу.

Широка дорога, рівна і пряма, вказує в сні на вірний напрямок у житті, однак, якщо ви хочете домогтися наяву великих успіхів на цьому терені це малоймовірно. Всі лаври вже зібрані вашими попередниками.

Порожня засніжена дорога уві сні – це розповідь про вашу душевну самоту, яка, повірте, уявна. Якщо вас не розуміють наяву, ви спробуйте зрозуміти інших.

Переходити шосе в невстановленому місці, серед автомобілів, що мчать – до великого ризику наяву, який полягатиме у спробі перейти дорогу комусь сильнішому, наділеному владою.

Прокладати у сні дорогу в снігу – до наполегливої праці в поодинці. Без підтримки і без надії на неї. Кріпіться, ви подолаєте цей шлях з Божою допомогою.

Їхати по брудній дорозі – вказівка на те, що ваш життєвий шлях буде постійно супроводжуватися брехнею. Будете брехати ви, будуть брехати вам, постарайтеся винести з усього цього чистим хоча би своє ім’я.

Побачили уві сні ремонт дороги – доведеться провести деякий час на лікарняному ліжку або просто не у справ з незалежних від вас причин. Перечекайте, час нового підйому життєвого ще не настав.

Сниться погана дорога, розбита, за якою важко не тільки їхати, але і йти – чекає дуже важкий шлях до мети. Озирніться навколо, цілком може бути, що в житті, як і уві сні, десь паралельно йде більш рівна траса.

Побачити в сні дві або три дороги, що йдуть паралельно – до автомобільної аварії, в якій постраждають два або три людини чи будуть брати участь два або три автомобіля. Число доріг в сновидінні може бути і більше.

Тракт, дорога, траса сонник Нострадамуса

Якщо вам сниться нічна дорога, темна і абсолютно безплідна – ви зберігаєте в душі і ретельно оберігаєте від сторонніх якусь таємницю. Але вона потребує дозволу, і, на жаль, це неможливо без втручання інших людей.

Сон, у якому ви прокладаєте шлях в поле, обіцяє вам велике відкриття, популярність і повагу. Ваше відкриття буде якимось чином стосуватися родючості землі.

Лісова дорога, звивиста і часом втрата, говорить про нестабільність вашого майбутнього.

Приснилася дуже пильна або брудна дорога, якою ви йшли, – вас будуть намагатися заманити в діяльність, яку влада вашої країни розглядають як злочинну.

Поточна по дорозі вода сниться як добру ознаку. Ви рухаєтеся туди, де життя буде краще.

Сниться гірська дорога – до каяття, яке змусить вас уникати спілкування з людьми, шукати усамітнення.

До чого сниться дорога, шосе по соннику Цвєткова

Сніжна дорога сниться до смутку, самотності і важкої праці.

Приснилася крива нерівна дорога з перешкодами – понесете збитки або отримаєте моральну травму.

Чистити дорогу від снігу у сні – такий сюжет означає, що наяву ви зможете перебудувати свою ділову ситуацію і направити її в конструктивне русло.

Значення сну траса, шосе, дорога – сонник Хассе

Спокійно їхати по дорозі в сні – до безтурботного мирного життя.

Робити дорогу, брати участь в її будівництві – до уповільнення здійснення задуманого.

Приснилося, що не можете знайти дорогу – удачу чекайте в гості пізніше.

Дуже важка, погана дорога в тумані сниться до того, що доля дасть вам лише єдиний шанс наяву для здійснення мрії.

Зимова крижана дорога вказує на майбутній вибір між справами добра і зла.

Дорога в бруді сниться до втрати честі або сильної спокуси.

Лежати на дорозі у сні – до приємного проведення часу. Однак врахуйте, що цей час буде викреслено з корисної діяльності, дозуйте його правильно.

Якщо ж вам довелося спати на дорозі – буде повний застій у справах.

Вода на дорозі або повністю затоплена дорога дівчині сняться до заміжжя.

До чого сниться дорога – езотеричний сонник

Широка нова дорога у сні вказує на неправильний вибір у чомусь.

Мало ходжена небезпечна дорога сниться до дальньої подорожі.

Приснився путівець – отримаєте запрошення на пікнік або турбазу.

Дорога серпантин сниться до несподіванок у дорозі не самого приємного властивості. З-за всього пережитого ви пошкодуєте, що вирушили у подорож, хоча все закінчиться благополучно.

Приснилася нескінченно довга дорога – ви ще дуже нескоро відпочинете.

Будівництво дороги у сні говорить, що просування ваших справ поки що не вселяє оптимізму щодо термінів.

Якщо уві сні вам доводиться зробити вибір дороги – наяву хтось спробує переконати змінити вже прийняте рішення.

Траса, шосе, дорога, сонник Менегетті

Хороша широкосмугова дорога відображає в сновидінні підсвідому незадоволеність суб’єкта плином життя або її якістю.

Малопомітна, ледве вимальовується дорога у сні вказує на шанс функціонального самовдосконалення сновидця.

До чого дороги сняться, сонник Лонго

Дорога уві сні – це розповідь про життя і про перспективи на майбутнє.

Сниться ґрунтова дорога – значить, для успіху вам належить повсякденна праця і увагу навіть до дрібниць.

Побачити в сні кінець дороги, по якій ви їхали – до життєвого тупика.

Мити дорогу – до важкої хвороби.

Якщо ви бачите, що попереду ведеться ремонт дороги – треба трохи заспокоїтися і підправити поточні справи, інакше ви ризикуєте побудувати наяву будинок без ґрунтовного фундаменту.

Перевести через дорогу в сні людину, яка не може зробити це самостійно – до необхідності надати комусь наяву підтримку. Ви зробите це з радістю, і здивуєтеся, чому так рідко робили це раніше.

Дорога у воді сниться до дуже важко здійсненної задумки. Ви рухалися по ній? Відмінно, значить, і в житті впораєтеся.

Приснилася пустельна дорога вночі – будете, як у тій казці, робити те, що невідомо що. Зменште запал, дочекайтеся прояснення, бути може, з’ясується, що вам слід йти зовсім в іншу сторону.

Дорога до чого сниться, англійський сонник

Хороша дорога сниться до життєвих благ, успіху.

Шукати дорогу у сні – до невизначених, туманних перспектив на майбутнє.

Бігти по дорозі – значення такого сновидіння залежить від причини, по якій ви втекли. Якщо ви бігли до мети – відмінне просування до намічених висот чекає вас і в реальному житті. А якщо тікали від когось – буде напружений графік роботи. Але це допоможе вам лише надолужити згаяне або встояти на досягнутому результаті. Про просування вперед мови поки не йде.

Переходити дорогу у сні – до того, що ви зіпсуєте комусь все “свято життя”.

Дорога, французький сонник

Якщо уві сні ви легко, без зусиль йдете по рівній дорозі – в найближче майбутнє можна дивитися наяву з оптимізмом.

Брудна дорога сниться до складного життєвого періоду, ви будете хворіти, жити в бідності, працювати важко й невдячно, долати різні незгоди.

До чого сняться дороги – сучасний сонник

Дорога, траса уві сні характеризують ваш життєвий шлях на найближче майбутнє.

Бачити сніг на дорозі – до того, що цей період ви будете домагатися все своїми силами.

Сниться гірський серпантин – все буде даватися непросто, доля буде кидати вас у крайнощі і постійно тримати в напрузі. Добре, якщо ви рухалися з цього серпантином вгору, ваші старання не будуть витрачені наяву даремно.

Яма на дорозі вказує на серйозну небезпеку, якої, однак, ви можете уникнути, якщо не будете безпечні.

Йти по дорозі з коханим – сон має пряме значення, ви підете по життю разом. Зверніть увагу на якість дороги і на її звивистість.

Побачити в сні труп на дорозі – є небезпека інфекційного захворювання, не нехтуйте щепленнями.

Трупів було багато, ви дуже злякалися – наближається епідемія.

Якщо трупи, які лежали на дорозі, не викликали у вас ніякого трепету, ви продовжували рух – підете в життя по чужих головах, будете робити кар’єру без оглядки на чужі поламані долі. Кінцевий результат для вас буде більш ніж сумний.

Приснилася дорога у полі – проявите в чомусь яскраву індивідуальність, підете нетривіальним, але дуже складним шляхом.

Будувати дорогу в сні – до затримки в реалізації задуманого. Не турбуйтеся, т. к. час дасть вам можливість підготуватися до здійснення цього більш грунтовно, скорегувати намічені плани.

Пробка на дорозі у сні вказує на застій у справах, але на цей раз він буде носити деструктивний характер.

Езотерика
Додати коментар